Корпоративний подарунок, що рятує життя. 2020
Корпоративний подарунок, що рятує життя. 2020
Завершений

Корпоративний подарунок, що рятує життя. 2020

Розпочато: 05.04.2019
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
151000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
151000,00 грн.

Вже четвертий рік поспіль компанія "ЕСКА Капітал" відмовляється від корпоративних подарунків на користь благодійності. Це соціальна ініціатива потужної лізингової компанії, яка вже понад 11 років допомагає зростати мікро, малому і середньому бізнесу в Україні. Новий рік – безумовний лідер в подарункових перегонах. Але краще дарувати подарунки, які насправді потрібні.Команда "ЕСКА Капітал" вирішила цього року спрямувати допомогу на порятунок життя передчасно народжених дітей.

В нашій країні кожна 15-та дитинка народжується передчасно. Кожна 15-та родина стикається з бідою, яку ніхто не чекав. Кожне 15-е життя висіть на волосинці, бо немовля, яке з'явилось на світ раніше визначеного терміну, зовсім не готове до існування. Всі її органи недорозвинуті, та їх життя залежать від апаратів. Українські лікарі через брак фінансування з боку держави вимушені просити небайдужих людей допомогти їм рятувати життя маленьких пацієнтів.

Мета нашої компанії напередодні Новорічних та Різдвяних свят – виправити цю ситуацію. Завдяки цьому благодійному проєкту ми закупимо та передамо в Івано-Франківський обласний перинатальний центр новий та дуже потрібний реанімаційний стіл.

Реанімаційний стіл – це тривалий будиночок для новонародженого. Стіл забезпечує оптимальний температурний режим для правильного теплообміну немовляти, гарантує оптимальний доступ до пацієнта з 4 сторін і дає можливість проводити нескладні термінові операції, до нього підключаються всі інші прилади (інфузомати, пульсоксиметри і т.д). У нього вмонтована лампа фототерапії, що дозволить не діставати дитину і не перекладати в інші ліжечка для лікування патологічної жовтяниці. Без нього просто неможливо забезпечити вчасну та якісну підтримку життя дитини, а головне – порятунок маленького життя.

Дуже важливо, аби у кожного малюка був свій реанімаційний стіл. Саме тому спеціальне медичне обладнання від "ЕСКА Капітал" буде направлено в Івано-Франківський обласний перинатальний центр. Це не випадковий вибір. "ЕСКА Капітал" ефективно працює в усіх регіонах України, і наша команда переконана, що саме фінансовий патріотизм, співпраця та соціальна відповідальність підприємців здатні об'єднати країну.

Відмова від корпоративних подарунків – це чудова нагода забезпечити українських лікарів необхідним медичним обладнанням та дати їм змогу рятувати життя малюкам. А нашим партнерам та клієнтам бажаємо у Новому 2020 році міцного здоров'я, миру, любові, прибутків та радощів від добрих справ! Можливо, саме зараз нам із вами посміхається нетерплячий врятований майбутній чемпіон світу, видатний митець, лауреат Нобелівської премії або Президент країни.

 

ID: 5002
Підтримали
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
26.12.2019 16:42
0,06 грн.
ЕСКА Капітал
26.12.2019 16:33
118494,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2019 18:01
50,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2019 10:37
50,92 грн.
Благодійна допомога
02.10.2019 00:02
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Підтримати
Здоров'я
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Артем народився з дуже важкими діагнозами: ДЦП та сенсоневральне порушення слуху. Лікарі казали, це виро…
Мрію про свій перший крок. 2
Підтримати
Здоров'я
Мрію про свій перший крок. 2
Це маленька Єва, і вона мріє про свій перший крок. Дівчинка хворіє на ДЦП, тому поки самостійно крокуват…
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Показати всі