Кураж Базар. День Народження!
Кураж Базар. День Народження!
Завершений

Кураж Базар. День Народження!

Розпочато: 27.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
40522,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40522,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У цей світлий і святковий вікенд 22-23 жовтня, Барахолка Кураж Базар, рада запросити всіх своїх друзів на святкування Дня Народження! І який же День Народження без подарунків. Цього разу організатори вирішили зробити подарунок недоношеним діткам, які потребують закупівлі апарату для кисневої терапії.

Якщо дитина дуже поспішає побачити цей світ і народжується раніше 28 тижня, то йому доводиться докладати великих зусиль для того, щоб дихати. Його легені незрілі, "нерозкриті". Такі Нетерплячкі виходжуються в реанімації з використанням апарату штучної вентиляції легенів до того моменту, коли дитина почне справлятися з цим завданням самостійно. А станеться це може як на 4-7 день життя, так і через 1-2 місяці. Але на жаль, його потреба в кисні залишається, тільки тепер він отримує кисень через маску.

Кисень - «палиця з двома кінцями». З одного боку, кисень захищає всі клітини незрілого організму від патологічних наслідків гіпоксії, сприяє повноцінному росту та розвитку клітин головного мозку, сердечка, нирок та інших органів. З іншого боку, якщо кисень потрапляє в організм дитини в надмірній кількості, він здатний спровокувати «кисневий вибух» з утворенням великої кількості токсичних речовин, які пошкоджують і вбивають клітини, викликаючи розвиток важких уражень центральної нервової, дихальної та імунної систем. Кисень, не підігрівається, але не зволожується, убивчо впливає на клітини легеневої тканини, зменшує вироблення життєво необхідного речовини - сурфактанту, порушує тонус судин і змінює кровопостачання легеневої тканини.

Це провокує розвиток бронхо-легеневої дисплазії, у зв'язку з чим діти залишаються залежними від кисню кілька місяців і змушені перебувати в стаціонарах тривалий час. Крім того, в надмірній кількості висока концентрація кисню в суміші, якою дихає дитина, призводить до ураження судин сітківки з наступною частковою або повною сліпотою дитини. Підігріву, зволоження і чіткий контроль над концентрацією кисню запобігають розвитку таких важких ускладнень у передчасно народжених дітей, покращує їх розвиток і якість життя.

Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 в місті Чернівці, яке спеціалізується на наданні допомоги недоношеним дітям, має негайну потребу в спеціальних системах для кисневої терапії зі зволожувачами, підігрівниками і пристроями для регулювання концентрації кисню, завдяки чому лікарі зможуть запобігати розвитку важких наслідків неконтрольованої кисневої терапії.

Святкувати Кураж Базар будуть у звичній формі - зроблять іменинну Барахолку з секретними музичними виконавцями, діджеями, шквалом активностей і розваг, нескінченно довгими рядами барахла і зоряної алеєю. Усі зібрані благодійні кошти із зірковою алеї і ваших пожертв будуть передані на покупку кисневого апарату.

Всі деталі на сторінці facebook.com/kurazhbazar або задавайте питання на пошту kurazhbazar@gmail.com
  

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Kurazh
01.11.2016 15:11
37660,00 грн.
Благодійна допомога
23.10.2016 23:16
1000,00 грн.
Благодійна допомога
22.10.2016 21:33
150,00 грн.
Благодійна допомога
20.10.2016 23:46
50,00 грн.
Благодійна допомога
18.10.2016 16:21
850,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Майже дихаю, ніби живу
Підтримати
Здоров'я
Майже дихаю, ніби живу
Недоступність лікування – це катування! Якщо в тебе муковісцидоз, ти відчуваєш постійну задуху. Нібито, …
Дача – дім для онкохворих діток
Підтримати
Здоров'я
Дача – дім для онкохворих діток
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Операція "коагуляція"
Підтримати
Здоров'я
Операція "коагуляція"
Такі деформації хребта, як у Сашка і Марічки, шокують навіть досвідчених хірургів.
Маленьке диво хоче ходити. 4
Підтримати
Здоров'я
Маленьке диво хоче ходити. 4
Сашко пережив операцію на очах, не один раз боровся за життя в реанімації, пройшов багато випробувань до…
Показати всі