Кураж Базар. Відкриття сезону
Кураж Базар. Відкриття сезону
Завершений

Кураж Базар. Відкриття сезону

Розпочато: 15.03.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
30318,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30318,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Найбільша барахолка Києва "Кураж Базар" кличе всіх на відкриття сезону. 25-26 березня на арт-заводі "Платформа" будемо радіти весні, оновлювати гардероб і допомагати недоношеним діткам!

За три роки існування ми зібрали понад 2,4 млн грн, які були витрачені на лікування важкохворих дітей, медичне обладнання та серцеві імпланти для дітей з вродженими вадами серця, і ми не плануємо на цьому зупинятися. На березневій барахолці збираємо гроші на шприцевий насос у відділення виходжування недоношених дітей в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НAMH України. Щоб приєднатися до збору коштів, можна пожертвувати гроші онлайн, на самому заході або взяти участь у флешмобі #вопервыхэтовесело, який стартує 13 березня. З його допомогою ми плануємо зібрати сотні стильних речей і продати їх на березневому "Кураж Базарі", а виручені гроші витратити на шприцевий насос.

ІПАГ – це провідна науково-дослідна організація в країні в сфері охорони здоров'я матері і дитини, яка щорічно допомагає 25 тисячам жінкам і дітям. ІПАГ приймає складні випадки і демонструє найвищі показники успішної допомоги недоношеним дітям.

Діти, які народжуються передчасно, втрачають зв'язок з материнським організмом і плацентою, яка під час перебування в животику мами поставляла кисень і поживні речовини. Після стискання пуповини ці дітки потребують негайного забезпечення рідиною і поживними речовинами ззовні, в венозні судини у вигляді інфузійної терапії, яка повинна здійснюватися з чітко розрахованої швидкістю протягом тривалого часу. Проведення правильної інфузійної терапії таким дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприц насосів, що подають рідини для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має велику систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або при відключенні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, висвітлюючи його причину.

Шприцевий насос здійснює автоматизований розрахунок дози і швидкості введення лікарських препаратів, а також автоматичне введення препаратів, знеболюючого або наркозу. Його застосування є загальноприйнятою світовою практикою і допомагає лікарям рятувати життя малюків.

Приходь 25-26 березня на арт-завод "Платформа", купуй барахло, веселись, бери участь у флешмобі і цим самим допомагай діткам! 

Всі подробиці за посиланням.

ID: 2931
Підтримали
Благодійна допомога
29.03.2017 16:26
0,19 грн.
Kurazh
29.03.2017 16:17
24546,00 грн.
Благодійна допомога
27.03.2017 12:33
150,00 грн.
Благодійна допомога
27.03.2017 11:45
51,01 грн.
Благодійна допомога
24.03.2017 15:53
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Особлива дівчинка Елла вірить в диво
Підтримати
Здоров'я
Особлива дівчинка Елла вірить в диво
«І все було б нічого, але в 7 років, - розповідає Ельвіра, - перед тим, як йти в перший клас, у мене ста…
Допоможіть малюкам вижити
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть малюкам вижити
Мета  цього проекту – зібрати кошти на придбання та заміну кисневих елементів для апаратів неінвазивної …
Подаруй повітря дітям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй повітря дітям
Мета даного проекту – зібрати гроші для придбання набору дихальних контурів і засобів для дихальної підт…
Amway Європа підтримує лікарів у боротьбі із COVID-19
Підтримати
Здоров'я
Amway Європа підтримує лікарів у боротьбі із COVID-19
Amway Європа долучається до всеукраїнської допомоги і перераховує на рахунок фонду свій внесок, який під…
Показати всі