Квіти життя
Квіти життя
Завершений

Квіти життя

Розпочато: 23.03.2018
Одеса
Завершений
Всього зібрано
51295,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
51295,00 грн.

Ми – агентство подій "Sova" – займаємося організацією міських та особистих подій, в тому числі благодійними та соціальними проєктами. Наша команда вірить у те, що краса врятує світ! Саме тому ось уже другий рік поспіль ми оголошуємо благодійний флористичний аукціон спільно з фондом "Свічадо".

Ми підготували кілька варіантів квіткових лотів, номінал яких починається від 100 грн, 100% виручених коштів ми спрямуємо на закупівлю медичного аспіратора та шприцевого насосу для відділення інтенсивної терапії новонароджених Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Життя передчасно народжених малюків повністю залежить від сучасного медичного обладнання.  Проведення правильної інфузійної терапії таким дітям можливе тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприц-насосів, що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів і поживних сумішей з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії.

Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування малюків або при відключенні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину.
Але крім завдань з введенням препаратів і годування малюків, лікарі дуже часто стикаються з проблемою аспірації.

Аспірація – це потрапляння в дихальні шляхи різних чужорідних речовин, предметів. У новонароджених дітей часто бувають аспірації молоком матері, сумішшю або слизом. У недоношених або просто ослаблених новонароджених, аспірація молоком може статися в результаті порушення ковтального рефлексу або відсутності координації між смоктанням і ковтанням з одного боку і диханням з іншого. Ці випадки найчастіше пов'язані з аномаліями розвитку шлунково-кишкового тракту, при різних перинатальних ураженнях центральної нервової системи, що розвиваються при різкій нестачі кисню під час пологів (асфіксії, що виникла, наприклад, при обвитті шийки плоду пуповиною), родової травми, важких захворюваннях плоду ( наприклад, при внутрішньоутробної інфекції) та ін.

Головний інструмент для порятунку дітей в таких випадках – це відсмоктувач. Відсмоктувач (інші назви – аспіратор, екстрактор) – це прилад для видалення рідкого біологічного матеріалу з операційної рани або порожнини тіла хворого.

Ось яке важливе і дуже потрібне обладнання ми хочемо придбати в відділення інтенсивної терапії. Звичайно, суму, на яку закуплено квіти, ми могли просто перерахувати на благодійність, не оголошуючи аукціону, але тільки об'єднавшись ми зможемо зібрати в десятки разів більше, а значить, в десятки разів більше життів урятувати. 

За результатами минулої акції було зібрано 42 580 грн. Весь процес збору та передачі грошей можна буде спостерігати на сайті ubb.org.ua. Взяти участь в акції можна, замовивши букет онлайн тут: sova.org.ua, тут: SOVA агентство подій і тут: Бюро флористики і декору SOVA, а також за адресою: Катерининська площа, 9 (Одеса).

Аукціон триватиме з 26 по 30 березня.

Приєднуйтесь до нашого проєкту!

ID: 3915
Підтримали
SOVA
04.04.2018 15:47
25348,42 грн.
Благодійна допомога
03.04.2018 18:37
10,27 грн.
Благодійна допомога
03.04.2018 12:08
300,00 грн.
SOVA
03.04.2018 11:56
25515,00 грн.
Благодійна допомога
30.03.2018 15:38
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Мета цього проєкту – зібрати кошти на придбання УЗД апарату експертного класу з неонатальними датчиками …
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Унікальний, але не скорений хворобою
Підтримати
Здоров'я
Унікальний, але не скорений хворобою
Білалу 8 років, і в нього рідкісна хромосомна патологія, єдиний випадок: синдром Емануеля. Організм дити…
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі