Лікування з вітром у волоссі
Лікування з вітром у волоссі
Завершений

Лікування з вітром у волоссі

Проект здійснює
Розпочато: 19.01.2018
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
29870,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29870,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Історія родини Мірошниченків почалася в 2007 році, коли після тривалого лікування безпліддя щасливим батькам повідомили, що у них буде двійня! Дітки так поспішали побачити своїх маму з татом, що з'явилися на світ на 10 тижнів раніше терміну. Першою народилася Валечка з вагою трохи більше кілограма. Валерій всього на 270 грамів важчий за сестричку. Мама Таня і не припускала, який страх за своїх дітей їй доведеться пережити в такий, здавалося б, щасливий день. Вже в першу хвилину життя крихітних немовлят підключили до ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Три довгих місяці нескінченні уколи, крапельниці, процедури.

Три довгих місяці молитви матері були звернені до неба. Дітей виписали додому в стабільному задовільному стані. Хотілося видихнути і зануритися в щастя батьківства, але випробування тільки почалися... Не минуло й місяця після виписки, як доньці було встановлено діагноз по зору. А ще через 2 місяці сину – наслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС.

І життя сім'ї перетворилася в калейдоскоп лікарень, реабілітаційних центрів, наукових інститутів, лікарів усіх рангів і мастей. Численні операції зір Валечці так і не повернули. Але Валерія великими труднощами вдалося поставити на ноги! Лікування і заняття тривають і донині, адже досягнуті результати без постійної підтримки можуть просто зникнути. Валерію необхідні щоденні тренування м'язів. Валя через сліпоту обмежена у фізичній активності, вона теж потребує руху, щоб не допустити неповноцінність нервово-м'язового апарату, деформацію кінцівок і порушення найважливіших реакцій організму.  

Цим дітям дуже потрібен в постійному доступі тренажер, який би тренував різні групи м'язів. Фахівці рекомендують велосипед. Але незвичайним дітям з особливостями здоров'я звичайний велосипед не підходить. Велосипед потрібен теж особливий: зі спеціальними кріпленнями і педалями, з регульованою спинкою, стійкий і безпечний. І який занісши з вулиці, можна легко перетворити в домашній велотренажер. В Україні існує унікальна розробка триколісного велосипеда від ТМ "Велодоктор", адаптованого для хворих із важкою неврологічною патологією. Для Валерія і Валі такий велосипед не примха, не іграшка і не розвага, а нагальна потреба. Ось тільки грошей на покупку "чарівного" велосипеда у батьків зовсім немає: з початком військових дій сім'ї довелося покинути рідний Донецьк і обживатися в чужому місті, батько втратив роботу, мама прив'язана до двох дітей з інвалідністю. Частину коштів уже зібрано, на УББ ми збираємо решту суми – 29 870 грн.

Але ж ми всі разом можемо допомогти! Валерій вже мріє, як проїде новенькими колесами по калюжах, і як бризки веселкою будуть переливатися в променях весняного сонця. А Валя слухає його і загадково посміхається...

 

ПІБ: Мірошниченко Валерій і Валентина Ігорівна, 26.11.2007 р.

Місто: Костянтинівка, Донецька обл.

Діагноз: Валерій – ДЦП, диплегічна форма з нижнім спастичним парапарезом, приглухуватість двостороння;
Валя – ретинопатія недоношених 5 ступеня, афакія, авітрія, симптоматична епілепсія, наслідки перинатального гіпоксично-ішемічного ураження головного мозку у вигляді пірамідної рефлекторної недостатності і синдрому окорухових порушень

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
26.02.2018 22:58
0,86 грн.
Анонімна допомога
26.02.2018 22:56
98,00 грн.
Анонімна допомога
26.02.2018 22:37
7286,15 грн.
Анонімна допомога
26.02.2018 20:37
101,83 грн.
Анонімна допомога
26.02.2018 20:08
10,18 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Попереджений – значить озброєний
Світова медицина стрімко йде вперед. Науковці щодня роблять нові фундаментальні відкриття у цій галузі.
Підтримати
Здоров'я
Перетворимо кошти на порятунок від задухи
На початку карантину ми скуповували останні кисневі концентратори, які тільки могли знайти в країні. Наш…
Підтримати
Здоров'я
Діагностика в планшеті
Про можливість безболісних процедур дорослим пацієнтам. Про швидке реагування на ту чи іншу ситуацію з д…
Підтримати
Здоров'я
Система "Павук" для паліативних дітей
Питання паліативної допомоги дуже гостро стоїть для 20 тисяч українських дітей. Таким сім'ям потрібна ос…
Показати всі