Максим потребує твоєї допомоги
Максим потребує твоєї допомоги
Завершений

Максим потребує твоєї допомоги

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.04.2022
Вінницька обл.
Завершений
Всього зібрано
30769,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30769,00 грн.

Поки вся наша країна воює зі справжнім злом, 12-річний Максим теж щосили бореться з жорстоким ворогом за можливість дихати і жити. І зараз йому дуже потрібна твоя допомога! Через генетичну хворобу легені Максима забиваються в’язким мокротинням, яке важко викашляти – воно стає середовищем, куди намагаються проникнути бактерії. Деякі інфекції вже оселилися у його легенях і руйнують їх прямо зараз, тому хлопчик вкотре проходить довенне лікування у стаціонарі.

Тяжка хвороба заявила про себе, коли Максиму було 3 місяці: кашель, недобір ваги, болі у животі, проблеми з роботою нирок – такими були перші ознаки муковісцидозу у немовляти. Щоб врятуватися від підступного захворювання, підліток щодня повинен робити по 5-6 інгаляцій та приймати кілька видів ліків. Трубочки, стаканчики і фільтри, які використовуються для інгаляцій, необхідно стерилізувати після кожного використання та повністю змінювати кілька разів на рік. Зараз хлопець інгалюється звичайним інгалятором з аптеки, а для стерилізації мама використовує кип’ятіння – цього критично недостатньо, щоб вплинути на хворобу.

Максиму потрібен потужний інгалятор, який доставить ліки у самі бронхи, стерилізатор, щоб зупинити бактерії, та дихальний тренажер для легшого відходження мокроти. Придбати все це самостійно родина не може через брак коштів. Ще до війни мама поїхала працювати за кордон, аби заробити грошей, але Максиму стало гірше, і вона була змушена терміново повертатися. А в теперішній ситуації грошей не вистачає навіть на найнеобхідніше.

У дні доброго самопочуття Максим – активна дитина. Велосипед, ролики, футбол – найулюбленіші заняття підлітка навіть у воєнний час. Це добре, бо рух особливо важливий у терапії муковісцидозу: після активності легше відкашлюється мокрота. Але бувають дні, коли хвороба загострюється, і жодні розваги хлопцю не цікаві. Тоді з’являється лихоманка, задишка, сухий кашель, через погане засвоювання їжі легко втрачається вага, яка і так менше норми. Для дитини з муковісцидозом цінні кожні набрані 100 грамів. Щоб Максима мав сили боротися з хворобою, йому потрібна спеціальна висококалорійна суміш.

Життєво важливе обладнання та спеціальне висококалорійне харчування – такої підтримки зараз потребує Максим, аби звільнитися від задухи і стати сильнішим. Допоможеш?

Повне ім’я: Серюга Максим Васильович, 28.02.2010 р.
Місто: с. Ганнопіль, Вінницька область
Діагноз: муковісцидоз
ID: 7906
Підтримали
Anna Derii
07.05.2022 22:37
199,26 грн.
Благодійна допомога
07.05.2022 20:27
607,33 грн.
Благодійна допомога
07.05.2022 16:26
101,22 грн.
Благодійна допомога
07.05.2022 16:06
30,43 грн.
Благодійна допомога
07.05.2022 11:23
202,45 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Розшукується донор кісткового мозку!
Підтримати
Здоров'я
Розшукується донор кісткового мозку!
Кожен із вас може зробити свій внесок у порятунок тисяч дітей і дорослих, які зараз страждають на важкі …
Дати відсіч діабету
Підтримати
Здоров'я
Дати відсіч діабету
Восени 2023 року Глєб потрапив у реанімацію, де йому діагностували цукровий діабет. Тепер його життя під…
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
У війни є зброя, не така очевидна, як ракетні установки, але не менш небезпечна: підвищення агресії в су…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Показати всі