Марина мріє одужати
Марина мріє одужати
Завершений

Марина мріє одужати

Розпочато: 11.08.2023
Київ
Завершений
Всього зібрано
33200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33200,00 грн.

Марина народилась із запаленням легень трохи раніше призначеного терміну. Її відразу поклали під апарат ШВЛ і призначили антибіотики. Коли на третій день апарат відключили, у дівчинки зʼявилися судоми. Після цього лікарі встановили страшний діагноз – менінгіт. Цілий місяць Марина провела у відділенні патології новонароджених, де отримувала лікування антибіотиками. Після пройденого курсу лікування вона нарешті потрапила додому.

Спочатку здавалося, що у дитини все добре, немає ніяких наслідків перенесеної хвороби, але згодом почали зʼявлятися проблеми. Вона пізно почала тримати голову, дорослі помітили гіпертонус у правій руці і нозі. Відтоді почалися чисельні курси реабілітації, обстеження спеціалістів, відвідування лікарів. Батьки водили її по різних реабілітаційних центрах, Марина проходила курси ЛФК і масажу, відвідувала заняття зі спеціалістами.

Ходити дівчинка почала тільки після двох років. Це було великою радістю для батьків. Але праву ніжку вона ставила на носок, потім виявився набутий вивих стегна. Марина перенесла декілька ортопедичних операцій. Деякі з них були простіші, але дві були дуже складні, коли виправляли набутий вивих стегна, їх проводили у два етапи. Після цього три місяці не можна було ставати на ноги. Згодом у дівчинки виявили ще наслідки перенесеної хвороби, діагностувавши затримку психічного розвитку. Свої перші слова Марина почала вимовляти після трьох років, а розмовляти – після чотирьох.

Зараз Марині 12 років. Її діагноз – ДЦП, правобічний геміпарез, затримка психічного розвитку. У правій ручці сильний гіпертонус, вона все робить лівою рукою. Права ніжка стала набагато коротшою через гіпертонус. З дівчинкою і до сьогодні працюють різні спеціалісти: психолог, реабілітолог, логопед, соціальний педагог. Добре допомагає лікування у клініці лікаря Берсенєва. Після кожного курсу лікування зʼявляються позитивні результати, знижується тонус у руці і нозі.

Марина дуже любить читати книжки, малювати, любить математику. Вона мріє одужати, стати самостійною і бути такою, як і всі здорові діти, мати правильну поставу, гарну ходьбу. Для цього їй необхідно постійно проходити курси лікування і реабілітації. Сім’я сподівається на вашу підтримку, потребує вашої допомоги. Кожен курс лікування для Маринки – це крок до того, щоб перемогти страшний діагноз.

Повне ім’я: Долгопята Марина Сергіївна, 05.08.2010 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП
ID: 8913
Підтримали
80
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
13432 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
02.09.2023 14:46
13432,02 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 22:06
350,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 18:49
200,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 13:36
200,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 10:49
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Грошей не вистачає на лікування сина
Підтримати
Здоров'я
Грошей не вистачає на лікування сина
Давид – веселий та енергійний п‘ятирічний хлопчик. Цукровий діабет І типу – зловісний діагноз, що безцер…
Допоможемо захиснику з ампутацією ніг
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо захиснику з ампутацією ніг
Під час розвідки Йозеф підірвався на міні, втратив обидві ноги. Тепер його єдиний шанс повернутися до по…
Допомога для лікування Сашка. 2
Підтримати
Здоров'я
Допомога для лікування Сашка. 2
Вже пʼятий рік тринадцятирічний Сашко живе зі страшною недугою – цукровим діабетом 1 типу. Після отриман…
Кроки Марка крізь тишу й біль
Підтримати
Здоров'я
Кроки Марка крізь тишу й біль
Маркові вже 6 років. Він досі не говорить, не має вказівного жесту, хоча розуміє звернене мовлення на по…
Показати всі