Медична допомога Миколаєву
Медична допомога Миколаєву
Завершений

Медична допомога Миколаєву

Розпочато: 25.03.2022
Миколаїв
Завершений
Всього зібрано
310374,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
310374,00 грн.

Миколаїв – це місто-герой. Це та ділянка в південній частині нашої країни, яка не дає ворогам пройти далі та захопити південь України. На жаль, в останній тиждень російські війська навмисно стріляють по місту з важкої артилерії та ракетами. Наші мужні війська не здаються та не дають ворогу захопити населений пункт. Але супротив українців стає причиною великої кількості поранених цивільних місцевих жителів та військових. 

Мета цього проєкту – закупити медичні препарати, ліки та витратні матеріали для надання швидкої цілодобової хірургічної допомоги тим, хто постраждав від агресії ворога. Допомогу отримають дві великі лікарні Миколаєва – міська лікарня №4 та міська лікарня №1. Наразі орієнтовна кількість госпіталізації та амбулаторних звернень складає 150-200 пацієнтів на одну добу. Поки йде війна, ця кількість зростає щодня. 

Медичні препарати, які будуть куплені, – це ліки для хірургії, реанімації та інтенсивної терапії. Це і препарати місцевої анестезії, і анальгетики, протимікробні, противірусні та протипаразитарні препарати та інші – загалом більше 65 найменувань. Куплені ліки, за словами лікарів, зможуть поповнити медичний блок на місяць надання допомоги. 

*Фото проєкту взято з відкритих джерел.

ID: 8025
Підтримали
19
Середній донат
255 грн.
ТОП-донат
284505 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
06.04.2022 13:45
284505,38 грн.
Благодійна допомога
05.04.2022 02:29
254,90 грн.
Благодійна допомога
04.04.2022 14:06
2500,00 грн.
Благодійна допомога
04.04.2022 12:57
101,96 грн.
Благодійна допомога
04.04.2022 12:51
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуймо мрію маленького Вадюші!
Підтримати
Здоров'я
Врятуймо мрію маленького Вадюші!
Цей усміхнений хлопчик – Вадим Цапкаленко. Йому три рочки, і весь цей час він бореться за право просто ж…
Контролювати підступне захворювання
Підтримати
Здоров'я
Контролювати підступне захворювання
У десятирічного Іллі цукровий діабет. Найважче випробування для нього – це щоденні ін'єкції інсуліну. Ча…
Бабуся мріє про повноцінне життя Мілани. 3
Підтримати
Здоров'я
Бабуся мріє про повноцінне життя Мілани. 3
Вроджена вада розвитку спинного мозку Spina bifida та вроджена гідроцефалія", – із таких слів розпочався…
Здоров’я дітей-сиріт
Підтримати
Здоров'я
Здоров’я дітей-сиріт
Діти, які були вилучені з сім’ї через загрозу їх життю та здоров’ю, знаходяться у стані психологічної та…
Показати всі