Ми потрібні цій дівчинці!
Ми потрібні цій дівчинці!
Завершений

Ми потрібні цій дівчинці!

Розпочато: 13.08.2013
Черкаська обл
Завершений
Всього зібрано
16000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16000,00 грн.

На шестирічну Настю Кравченко чекає складна операція з трансплантації стовбурових клітин. Дівчинці поставили діагноз злоякісна В-крупноклітинна неходжскінська лімфома. Перед хірургічним втручанням необхідно провести останню, високодозну хіміотерапію. Все ще більше ускладнюється тим, що в родині майже повністю вичерпалися усі фінансові ресурси. Мама дівчинки звертається за допомогою до нас з вами, ми потрібні цій дівчинці!

Настя ходила до садочку, бавилася зі своїми однолітками. Настуся і зараз залишилася життєрадісною дитиною, незважаючи на тяжку хворобу. Дівчина дуже любила малювати, займалася танцями, любила читати вірші та казки. Після 7 хіміотерапій вона позбулася свого довгого та гарного волосся і зараз дитина повинна прикривати голову хустинкою. А також вже дуже довгий час Настусі не можна виходити на вулицю, у зв’язку із дуже слабким імунітетом. Перші 6 хіміотерапій були зроблені за кошти батька Насті, бабусі і дідуся, а також за кошти друзів родини. На жаль, невдовзі після цього стався рецидив, довелося пройти ще 3 курси «хімії». Залишилося пройти останню – 10-ту, високодозну хіміотерапію. Після неї на мою донечку чекає операція – трансплантація стовбурових клітин.

Її діагноз є раковою пухлиною. Хіміотерапії затримують ріст ракових кліток. А операція потрібна для повного знешкодження ракової пухлини. У разі, якщо не зробити операцію, людина може померти.

Моя донечка потребує Вашої допомоги – над дуже потрібна хоча б якась фінансова підтримка, аби продовжувати дороге лікування і почати готуватися до операції!

Я дуже хочу, щоб Настуся жила повноцінним життям! Моєю найбільшою мрією в житті є здоров’я Насті. Я щиро сподіваюся, що одного дня Настуся закінчить школу та я її побачу у гарній, довгій сукні. Зараз для нашої родини не найкращі часи, але ми віримо, що одного дня все буде добре! Велике спасибі всім людям, які беруть участь у зборі коштів для моєї дитини!

Мама Насті, Кравченко Ганна.

Ім’я: Кравченко Анастасія, 6 років

Місто: Черкаська область, м. Канів

Діагноз: Злоякісна В-крупноклітинна неходжскінська лімфома

ID: 692
Підтримали
110
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
1517 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
13.08.2013 22:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
13.08.2013 22:23
1000,00 грн.
Благодійна допомога
13.08.2013 22:21
200,00 грн.
Александр Coпруненко
13.08.2013 22:21
50,00 грн.
Благодійна допомога
13.08.2013 22:21
1517,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
З надією на слово: допоможіть Нікіті заговорити
Підтримати
Здоров'я
З надією на слово: допоможіть Нікіті заговорити
Нікіта Діденко – 10-річний хлопчик із Краматорська, який мріє навчитися говорити та розуміти світ навкол…
Жити ніби жодних обмежень не існує
Підтримати
Здоров'я
Жити ніби жодних обмежень не існує
Життя Ангеліни не таке яскраве, як її малюнки – вже понад п’ять років дівчинка живе з цукровим діабетом.…
Мирон потребує підтримки
Підтримати
Здоров'я
Мирон потребує підтримки
Складнощі у Мирона почалися ще з самої появи на світ – хлопчик народився з допомогою кесаревого розтину.…
Пісня дала їй голос – ваша допомога дасть їй слова
Підтримати
Здоров'я
Пісня дала їй голос – ваша допомога дасть їй слова
Познайомтеся з Кірою – дівчинкою, яка попри діагнози долає щоденні виклики та вчиться взаємодіяти зі сві…
Показати всі