Монобанк + Кураж, листопад 2020
Монобанк + Кураж, листопад 2020
Завершений

Монобанк + Кураж, листопад 2020

Розпочато: 29.10.2020
Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Одеса, Миколаїв
Завершений
Всього зібрано
860000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
860000,00 грн.

Сучасний мобільний банк Monobank та київська благодійна барахолка Кураж — українські бізнеси, які разом з клієнтами рятують життя завдяки програмі доброго кешбеку. У травні минулого року компанії запустили спільний проєкт для підтримання апаратної медицини в Україні ❤️

Цього місяця ми збираємо благодійний кешбек на монітор пацієнта SC 1200 — один із найнеобхідніших приладів для успішного виходжування новонароджених.

Монітор дозволяє одночасно відстежувати 8 показників стану маленького пацієнта — наприклад, зробити електрокардіограму, виміряти частоту серцевих скорочень, частоту дихання, температуру або відстежувати зміни артеріального тиску. У разі критичних випадків в апараті встановлена система оповіщення.

Всі дані відображаються на моніторі в режимі реального часу, їх можна зберігати та переглядати, також завдяки даним на місці лікар може розрахувати подальшу терапію.

Разом з клієнтами Monobank ми прагнемо зібрати 860 000 гривень, щоб закупити таке обладнання у 5 лікарень України:
• Івано-Франківський обласний перинатальний центр
• Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню
• Херсонську міську клінічну лікарню ім. Лучанського
• Одеську обласну дитячу клінічну лікарню
• Миколаївську обласну дитячу клінічну лікарню

Завдяки цьому збору коштів ми разом зможемо врятувати 2577 маленьких поспішайок на рік. Ви можете підтримати нас безпосередньо на сайті dobro.ua, поділитися цим проєктом з друзями або приєднатися до найзручнішого мобільного банкінгу України Monobank і ділитися кешбеком для добрих справ <З

ID: 6546
Підтримали
9
Середній донат
4549 грн.
ТОП-донат
515723 грн.
Підтримали
Monobank
18.01.2021 12:20
281353,97 грн.
DK
17.01.2021 11:25
20,00 грн.
Благодійна допомога
02.01.2021 23:02
4549,48 грн.
DK
17.12.2020 11:19
20,00 грн.
Monobank
14.12.2020 10:21
515722,86 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Сила добра: відкриваємо нові горизонти для Тетянки
Підтримати
Здоров'я
Сила добра: відкриваємо нові горизонти для Тетянки
16-річна Тетянка – добра, світла дівчинка з важким гіпотиреозом, затримкою розвитку, порушеннями мовленн…
Танцювати всупереч хворобі. 2
Підтримати
Здоров'я
Танцювати всупереч хворобі. 2
Насті 10 років, і вона – приклад справжньої сили, рішучості та любові до життя. Попри діагноз – цукровий…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Десять років з діабетом. 2
Підтримати
Здоров'я
Десять років з діабетом. 2
Чотирнадцятирічний Назар – добрий та чуйний хлопець. Справжній талант: хлопець займається плаванням, пол…
Показати всі