Мрію бути самостійним
Мрію бути самостійним
Завершений

Мрію бути самостійним

Розпочато: 11.11.2014
Ірпінь, Київська область
Завершений
Всього зібрано
6619,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6619,00 грн.

Виконуючи свої повсякденні справи, люди майже постійно користуються своїми руками, але мало хто замислюється над їх цінністю. На жаль, тільки втративши певні функції, можна оцінити їхню надзвичайну важливість! Невдало пірнувши у воду та отримавши компресійний перелом хребців в шийному відділі, Віталій назавжди змінив звичний ритм життя. Але він не втратив жаги до нього і, незважаючи на великі труднощі в пересуванні, понад усе намагається жити повноцінним життям.

Коли тіло Віталія було нерухоме, а руки і пальці відмовилися працювати – з'явилося багато непереборних складнощів в житті, навіть звичні і прості речі стало неможливо виконати, наприклад, порізати хліб, або підняти щось із підлоги.

На щастя, за довгі роки існування цієї проблеми вже знайдені варіанти для механічного заміщення цих можливостей – спеціальні зажими, які завдяки діючим м'язам дозволяють виконувати звичні функції хапання предметів та, сидячи у візку, діставати предмети на верхніх поличках. Саме завдяки цим предметам він зможе самостійно нарізати собі хліб, дістати тарілку із шафи, підняти будь-яку річ із підлоги та виконати ще безліч дій, які робить звичайна людина щодня. Речі ці можна назвати реабілітаційним обладнанням. Тобто по суті вони замінять руки в буквальному сенсі. Коли пальці не працюють, вони дозволяють підняти, перемістити предмет або нарізати що-небудь з продуктів.

"Віталія я знаю багато років. Ще тільки він отримав травму та був повністю залежним від сторонньої допомоги, ще тоді в ньому можна було розгледіти незламний дух та прагнення до самостійності, незважаючи на дуже слабкий фізичний стан. Так склалося у житті, що я мала можливість спостерігати за його розвитком після травми та його цілеспрямованістю.

Ми не зчулися, як стали парою, та тепер я можу сказати однозначно, що це Чоловік з Великої літери! Віталій намагається бути повністю незалежним від сторонньої допомоги, адже він завжди намагається сам допомагати іншим. Але травма хребта у шийному відділі не дає можливості у фізичному аспекті працювати нормально його рукам. Я завжди намагаюся бути поруч та допомагати у простих речах, але так хочеться, аби Віталік міг бути більш самостійним та незалежним у побуті! З цими розумними пристосуваннями нашій сім'ї стане набагато легше впоратися із повсякденними турботами та допомагати одне одному. Адже ми маємо лише одну пару рук на двох :)" - розповідає про Віталія його наречена Уляна.

Після травми довелося вчитися використовувати свої руки по-новому. Перші роки здавалося, що Віталій ніколи не зможе себе обслуговувати самостійно, але наполегливість і праця над собою розвіяли ці сумніви – він навчився самостійно вдягатися, пересідати, а також оволодів інвалідним візком. Присвятивши багато часу заняттям та реабілітації, багато чого вдалося досягти, але травма дуже важка, і є функції, які неможливо відновити – такі як робота пальців рук.

Потрібно зібрати 6 619 грн на набір технічних засобів, які здатні замінити втрачені функції кистей рук.

 

ПІБ: Пчолкін Віталій Володимирович, 20.07.1988 р.

Місто: Ірпінь, Київська область

Діагноз: наслідки від закритої цервікальної хребцево-спинномозкової травми. Компресійний перелом тіл С6, С7 хребців з вивіхом С6 допереду. Порушення провідності спинного мозку на даному рівні. Група А по Frankel.

ID: 1169
Підтримали
Благодійна допомога
21.11.2014 10:19
3195,00 грн.
Благодійна допомога
20.11.2014 21:03
30,00 грн.
Благодійна допомога
20.11.2014 09:25
50,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2014 17:53
50,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2014 16:55
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Коли маленькому Федору було 3 рочки, хлопчику діагностували дитячий аутизм і недорозвинення мовлення 1 с…
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Підтримати
Здоров'я
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкові Чорномору 2 рочки, і в нього спастичний тетрапарез, вроджена вада головного мозку та вроджена мі…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Показати всі