Мрії Марії на повноцінне життя
Мрії Марії на повноцінне життя
Завершений

Мрії Марії на повноцінне життя

Розпочато: 12.12.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

До вас звертається мама двох чарівних дівчаток-близнят Анни і Марії. Марія страждає на ДЦП, тому постійно потребує курсів реабілітації та спеціального лікування. Однак такі курси – не всім по кишені, і наша родина виявилася не винятком. Дуже прошу допомогти зібрати гроші на терапевтичній курс для Марійки в центрі іпотерапії – 5 тисяч гривень.

У мене були передчасні пологи, дівчаток я повинна була носити ще 2 місяці. Халатність лікарів і небажання працювати напередодні Різдва призвели до родової травми. Після народження дівчатка не поїхали додому, два тижні провели в реанімації, ще місяць в патології новонароджених.

Коли їм виповнився рік, Марійці поставили жахливий діагноз: ДЦП, спастична диплегія (важка форма), затримка психомоторного розвитку.

Дитячий церебральний параліч - це така хвороба, під час якої потрібно постійно, наполегливо, без перерв займатися. Час для таких діток - найгірший ворог. Марії скоро буде 5 років, а найсприятливіший вік для засвоювання реабілітації - це 6 років. Так що ми намагаємося максимально плідно використовувати кожен день: ЛФК, масаж, реабілітація в спеціалізованих центрах, програма Глена Домана, остеопатія, іпотерапія, логопеди, інтелектуальний розвиток і т.д. Вся реабілітація вимагає значних матеріальних витрат. І з кожним роком стає все важче зібрати грошей на черговий курс.

Хороші результати в розвитку Марійки ми побачили після іпотерапії в центрі «Спірит», що в Києві. Для значного ефекту така реабілітація вимагає постійних тренувань, а це значні витрати щомісяця.

Допоможіть моїй донечці стати на ноги! Допоможіть зібрати гроші на два курси реабілітації в Київському іппотерапевтичному центрі! Це 5000 грн.

Ім’я: Словачевська Марійка, 05.01.2009. р.н.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія (важка форма), помірна затримка психічного розвитку, затримка мовленнєвого розвитку

ID: 786
Підтримали
45
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
1000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
17.12.2013 13:18
115,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2013 13:16
500,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2013 12:59
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2013 12:57
20,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2013 12:21
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуймо дітей від алергії! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятуймо дітей від алергії! 2
Дихати на повні груди – природне бажання кожної дитини, але в Запоріжжі – місті, яке дихає заводами, це …
Благодійність від  Fun Padel Club
Підтримати
Здоров'я
Благодійність від Fun Padel Club
Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, тому робимо все можливе, щоб забезпечити дітя…
Даша не хоче бути жертвою хвороби
Підтримати
Здоров'я
Даша не хоче бути жертвою хвороби
Даші шістнадцять. Вона давно звикла до постійного контролю рівня цукру, уколів інсуліну та суворої дієти…
Терапія для хороброго хлопчика
Підтримати
Здоров'я
Терапія для хороброго хлопчика
У 4 роки Володимиру поставили діагноз "аутизм (РАС)", йому присвоїли інвалідність. Володимир потребує по…
Показати всі