На шляху до здорового серця
На шляху до здорового серця
Завершений

На шляху до здорового серця

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.03.2021
Одеса
Завершений
Всього зібрано
129451,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
129451,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Скільки коштує життя дитини, що народилася? А скільки коштує життя дитини з вродженими патологіями? Вона безцінна! Але повністю залежить від матеріального забезпечення лікарні та рівня професіоналізму лікарів. Адже порятунок дітей, які народилися з вродженими патологіями різної складності – це кропітка праця команди лікарів та велика віра батьків на краще. Даний проект спрямований на порятунок маленьких пацієнтів Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, а саме: на закупівлю блоків реагентів і електродів до газового аналізатору крові. Без них порятунок дітей просто неможливий!

Щорічно понад 1200 дітей проходять лікування у відділеннях інтенсивної терапії (реанімації). Всі ці пацієнти вимагають частого і швидкого контролю лабораторних показників, які забезпечуються дорогим обладнанням і належним рівнем майстерності співробітників відділення клінічної лабораторії. Одним з важливих лабораторних досліджень є визначення газового складу крові і кислотно-лужного балансу. Кров є тим середовищем, де дуже важливо контролювати рН, так як вона бере участь у багатьох процесах і виконує безліч функцій. Будь-яка зміна кислотно-лужного співвідношення може привести до небажаних наслідків. Важливо розуміти, що кров є досить хорошим індикатором, за допомогою якого можна дізнатися про стан тканин, в яких виникли порушення структури або функції. Даний аналіз особливо актуальний для пацієнтів, яким виконується штучна вентиляція легенів, а також для пацієнтів з порушенням мікроциркуляції. За допомогою аналізатора у відділенні інтенсивної терапії це дослідження проводиться лише за кілька секунд, що вкрай важливо у момент обстеження стану дитини.

На сьогоднішній момент повноцінна робота клінічної лабораторії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, яка складається з: реанімації новонароджених, загальної реанімації та реанімації кардіохірургії безпосередньо залежить від наявності блоку реагентів EasyStat і електродів. За допомогою тільки одного блоку реагентів можна виконати близько 90 аналізів протягом 30 днів, після чого потрібна заміна даного блоку реагентів. І так місяць за місяцем ...

На початку березня у роботі газового аналізатора крові були виявлені технічні несправності, що слугувало проведенню подальшої діагностики апарату. У результаті була виявлена ​​необхідність заміни двох деталей в обладнанні: електрод РСО2 і РО2. Цей поточний ремонт став серйозним випробуванням для співробітників клінічної лабораторії, тому компанія-постачальник надала лікарні деталі у борг, але найближчим часом їх треба оплатити.

Наша мета – закупівля квартального запасу витратних матеріалів для забезпечення безперервної роботи клінічної лабораторії. Реалізація проєкту дозволить врятувати не один десяток маленьких життів Одеського регіону.

Будь на варті здоров'я дітей разом з нами!

ID: 6955
Підтримали
Благодійна допомога
10.02.2022 16:25
1510,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2022 15:37
900,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2022 12:12
200,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2022 10:36
40,00 грн.
Благодійна допомога
09.02.2022 20:04
100,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Triathlon Support Ukraine online
Підтримати
Здоров'я
Triathlon Support Ukraine online
Мета благодійного збору – допомогти Харківському перинатальному центру, де породіллі народжують попри по…
Миколаївщина: надійний тил
Підтримати
Здоров'я
Миколаївщина: надійний тил
Найближча до фронту лікарня Миколаївщини стала місцем, де поранених людей повертають до життя. Як швидко…
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Максим вже такий дорослий, він, як каже мама, приклад для інших, і вона безмежно дякує Богу за те, що ві…
BDayVyklyk: перший подих
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – особливо під час війни - найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів…
Показати всі