На шляху до здорового серця
На шляху до здорового серця
Активний

На шляху до здорового серця

Проект здійснює
Розпочато: 22.03.2021
Одеса
Активний
Залишилось зібрати
114609,89 грн.
Зібрано у відсотках
11%
Потрібно зібрати
129451,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Скільки коштує життя дитини, що народилася? А скільки коштує життя дитини з вродженими патологіями? Вона безцінна! Але повністю залежить від матеріального забезпечення лікарні та рівня професіоналізму лікарів. Адже порятунок дітей, які народилися з вродженими патологіями різної складності – це кропітка праця команди лікарів та велика віра батьків на краще. Даний проект спрямований на порятунок маленьких пацієнтів Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, а саме: на закупівлю блоків реагентів і електродів до газового аналізатору крові. Без них порятунок дітей просто неможливий!

Щорічно понад 1200 дітей проходять лікування у відділеннях інтенсивної терапії (реанімації). Всі ці пацієнти вимагають частого і швидкого контролю лабораторних показників, які забезпечуються дорогим обладнанням і належним рівнем майстерності співробітників відділення клінічної лабораторії. Одним з важливих лабораторних досліджень є визначення газового складу крові і кислотно-лужного балансу. Кров є тим середовищем, де дуже важливо контролювати рН, так як вона бере участь у багатьох процесах і виконує безліч функцій. Будь-яка зміна кислотно-лужного співвідношення може привести до небажаних наслідків. Важливо розуміти, що кров є досить хорошим індикатором, за допомогою якого можна дізнатися про стан тканин, в яких виникли порушення структури або функції. Даний аналіз особливо актуальний для пацієнтів, яким виконується штучна вентиляція легенів, а також для пацієнтів з порушенням мікроциркуляції. За допомогою аналізатора у відділенні інтенсивної терапії це дослідження проводиться лише за кілька секунд, що вкрай важливо у момент обстеження стану дитини.

На сьогоднішній момент повноцінна робота клінічної лабораторії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, яка складається з: реанімації новонароджених, загальної реанімації та реанімації кардіохірургії безпосередньо залежить від наявності блоку реагентів EasyStat і електродів. За допомогою тільки одного блоку реагентів можна виконати близько 90 аналізів протягом 30 днів, після чого потрібна заміна даного блоку реагентів. І так місяць за місяцем ...

На початку березня у роботі газового аналізатора крові були виявлені технічні несправності, що слугувало проведенню подальшої діагностики апарату. У результаті була виявлена ​​необхідність заміни двох деталей в обладнанні: електрод РСО2 і РО2. Цей поточний ремонт став серйозним випробуванням для співробітників клінічної лабораторії, тому компанія-постачальник надала лікарні деталі у борг, але найближчим часом їх треба оплатити.

Наша мета – закупівля квартального запасу витратних матеріалів для забезпечення безперервної роботи клінічної лабораторії. Реалізація проєкту дозволить врятувати не один десяток маленьких життів Одеського регіону.

Будь на варті здоров'я дітей разом з нами!

ID: 6955

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
30.04.2021 17:29
1000,00 грн.
Благодійна допомога
24.04.2021 13:45
1018,51 грн.
Благодійна допомога
22.04.2021 13:46
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.04.2021 21:40
125,41 грн.
Благодійна допомога
20.04.2021 09:31
1019,61 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Віка хоче бігати! 2
Підтримати
Здоров'я
Віка хоче бігати! 2
Віка народилася на 27 тижні вагітності, і оскільки вона не могла самостійно дихати, її відправили до реа…
Маленька Влада бореться з ДЦП
Підтримати
Здоров'я
Маленька Влада бореться з ДЦП
Владочка народилася передчасно – на 29-му тижні вагітності. З першого дня появи на світ вона щохвилини б…
Тим, хто на межі між життям і смертю
Підтримати
Здоров'я
Тим, хто на межі між життям і смертю
"Реанімація, суми на ліки кожного дня шалені, продавати нам давно нічого", – кажуть батьки. Дитина хворі…
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. С…
Показати всі