Надія на життя для передчасно народжених діток!
Надія на життя для передчасно народжених діток!
Завершений

Надія на життя для передчасно народжених діток!

Розпочато: 17.10.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
208480,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
208480,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені - особливо, а проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, недооцінюваних суспільством. Мета нашого проекту – забезпечити українські лікарні необхідним медичним обладнанням для порятунку передчасно народжених малюків.

Благодійний фонд "Свічадо", ТМ "Раненько", Українська Біржа Благодійності, Асоціація Неонатологів України та Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки», об’єдналися і створили проект «Нетерплячки» задля привернення уваги та інформування нашого суспільства про проблему передчасно народжених дітей. Щорічно в нашій країні народжується близько 500 000 тис. немовлят, 24 000 тис. з них з’являються на світ раніше визначеного терміну. Передчасно народжені діти – це особлива категорія дітей: вони дуже крихкі і слабкі. Багато функцій організму у них ще незрілі. Якщо дитина при народженні важить до 1500 грамів, в перші місяці життя вона стикається з багатьма проблемами легеневої, серцево-судинної, нервової та травної систем. Кожне врятоване життя такого немовляти - безцінне! А порятунок можливий тільки завдяки сучасному медичному обладнанню.

Мета цього проекту - до Міжнародного дня недоношеної дитини, який відзначається у всьому світі 17 листопада, закупити в 4 українські лікарні найнеобхідніше та сучасне медичне обладнання для порятунку малюків

1. Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 м. Чернівці та Рівненської обласної дитячої лікарні мають негайну потребу в спеціальних системах для кисневої терапії. Дітки-поспішайчики, які народилися раніше 37-го тижня вагітності, на жаль, мають численні проблеми зі здоров’ям, що пов’язано з незрілістю всіх органів. У першу чергу – це різноманітні захворювання легенів, у зв’язку з чим вони потребують проведення кисневої терапії, як у пологовому залі, так і під час подальшого тривалого виходжування. Безпека кисневої терапії залежить від певних умов: концентрації кисню, зволоження та температури кисневої суміші. Проведення безпечної та корисної кисневої терапії може бути проведено лише при використанні спеціальних систем для кисневої терапії, які виймають зволожувачі з камерою, підігрівач та пристрій для регулювання концентрації кисню.

2. Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України – ІПАГ – це провідна науково-дослідна установа в державі у галузі охорони здоров’я матері та дитини, яка щорічно допомагає 25 тисячам жінкам та діткам. ІПАГ приймає найскладніші випадки та має найвищі показники успішної допомоги недоношеним дітям. У відділення реанімації новонароджених необхідне придбання кисневих наметів, які призначені для проведення кисневої терапії новонароджених. Формування правильного дихання – вирішальний етап переходу в постнатальний стан, від якого залежить харчування киснем всіх органів і систем, нормальне серцебиття і життя малюка. Тому в разі родових травм і патологій розвитку виникає необхідність зовнішньої підтримки дихання аж до того моменту, поки дитина не зможе дихати самостійно. Легені – дуже крихкий орган, а легені новонародженого уразливі подвійно, тому для проведення сеансів кисневої терапії застосовують спеціальне обладнання, адаптоване до фізіології і потреб найменших пацієнтів. У даний час одним з найбільш розповсюджених пристроїв є кисневі намети - пристрої, здатні забезпечити необхідну концентрацію оксигена (до 60%) для повноцінного дихання дітей. Такі високі показники насиченості досягаються за рахунок закритої конструкції і відсутність витоку кисню в навколишнє повітря. Конструкція намету для новонароджених складається з прозорих елементів і дозволяє постійно спостерігати за малюком, не порушуючи герметичність дихальної середовища.

3. Відділення виходжування недоношених дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» потребує придбання інфузійного шприцевого насосу. Дітки, які народжуються передчасно, втрачають зв’язок з материнським організмом та плацентою, яка весь час перебування у животику мами, постачала кисень та поживні речовини. Після перетискання пуповини ці дітки потребують негайного забезпечення рідиною та поживними речовинами із зовні, у венозні судинки, у вигляді інфузійної терапії, яка має здійснюватися з чітко розрахованою швидкістю протягом тривалого часу. Проведення правильної інфузійної терапії таким малюкам можливо лише за допомогою спеціальних пристроїв – інфузійних шприцевих насосів, які подають рідини для внутрішньовенного харчування з точно розрахованою швидкістю та захищають судинки головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має велику систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насосу під час транспортування пацієнта, або при відмиканні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, висвітлюючи його причину.
Міжнародний день передчасно народжених дітей відзначається у світі вже восьмий рік поспіль, а затверджений він був з ініціативи Європейського фонду турботи про новонароджених пацієнтів (EuropeanFoundationfortheCareofNewbornInfants, EFCNI). Ця подія просто здійснила прорив: адже передчасні пологи - це не поодинокі випадки. Щорічно близько 15 мільйонів дітей народжуються передчасно. Це в середньому кожна 10-та дитина. Недоношеність - одна з основних причин дитячої смертності у світі.

 

Запрошуємо усіх приєднатися до Акції, присвяченої Міжнародному дню передчасно народженої дитини, що проводиться вже вдруге в Україні! Приходьте на Майдан Незалежності 17.11 о 18.00 аби підтримати усіх передчасно народжених дітей світу! Вдруге ми підсвітимо найважливіші споруди столиці фіолетовим світлом, і долучимося до світової спільноти! Всі подробиці тут:

https://www.facebook.com/events/768550429917290/

Підтримайте наш благодійний проект, тим самим дайте надію передчасно народженим діткам на здорове життя!

ID: 2593
Підтримали
Благодійна допомога
01.12.2016 12:28
3795,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2016 12:25
4685,00 грн.
Благодійна допомога
26.11.2016 18:08
2049,00 грн.
Благодійна допомога
26.11.2016 16:24
545,00 грн.
Благодійна допомога
26.11.2016 15:48
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Дітки з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної у її День народження.
BDayVyklyk: перший подих
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – особливо під час війни - найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів…
Обладнання для лікування шлункових кровотеч
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікування шлункових кровотеч
У Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування необхідне обладнання, яке буде застосовув…
Допоможіть вилікувати сина!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть вилікувати сина!
Ярослав – довгоочікувана дитина, "мамин зайчик". Вагітність у жінки протікала добре, але пологи були важ…
Показати всі