Найцінніші ліки для передчасно народжених малюків
Найцінніші ліки для передчасно народжених малюків
Активний

Найцінніші ліки для передчасно народжених малюків

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.11.2023
Полтава
Активний
Залишилось зібрати
54000,00 грн.
Зібрано у відсотках
3%
Потрібно зібрати
55750,00 грн.

Передчасні пологи – це надзвичайний стрес для всієї родини, але насамперед для породіллі та дитинки. У той час, як лікарі рятують нове крихітне життя, жінка залишається на самоті зі своїми емоціями та переживаннями. Стрес, втома, звинувачування себе – все це негативно впливає на стан жінки. Біль і відчай від того, що не можеш допомогти своїй дитині, прикласти її до грудей, нагодувати найціннішим – грудним молоком, яке є одним із найнеобхідніших ліків для передчасно народженої дитини, оскільки харчування таких крихіток має багато особливостей: підвищена потреба в харчуванні, при цьому у діток малий об’єм шлунку, а також проблеми з травленням, злагодженістю смоктального та ковтального рефлексів.

Організація вигодовування недоношених дітей полягає в своєчасному і адекватному їх забезпеченні харчовими речовинами і енергією, починаючи з перших днів життя. Своєчасно розпочате і збалансоване харчування дозволяє полегшити перебіг адаптаційного періоду і надалі знизити ризик розвитку ряду захворювань, передусім таких небезпечних, як сепсис та некротичний ентероколіт (згідно з дослідженнями, ця небезпечна хвороба виникає у половини дітей, які народилися передчасно з низькою вагою до 2 кг та у 65% малюків із критично низькою масою тіла при народженні до 1,5 кг, та вимагає тривалого лікування, операційного втручання та може призвести до інвалідизації дитини).

Також ентеральне харчування маминим молочком, навіть через зонд, скорочує ризик розвитку нозокоміальної інфекції та внутрішньолікарняних хвороб та сприяє швидшому дозріванню кишківника, правильному розвитку сітківки ока (передчасно народжені малюки мають високий рівень загрози розвитку ретинопатії недоношених) та правильному розвитку і росту кісток та тканин дитини. Саме тому грудне вигодовування таких крихіток – це не просто про їжу. Це одне з найнеобхідніших лікувань, якого потребує малюк задля можливого здорового майбутнього. І саме це лікування може надати найближча і найдорожча йому людина – мама. Але через важкий психоемоційний стан жінки (передчасні пологи, війна, невизначеність у майбутньому) жінка може мати значні проблеми з налагоджуванням грудного вигодовування, оскільки цей процес є дуже тендітним і залежить від багатьох факторів. У такому випадку на допомогу жінці може прийти клінічний молоковідсмоктувач.

Мета нашого проєкту – забезпечити найнеобхіднішу потребу малюків з усієї Полтавської області, особливо передчасно народжених, у грудному молоці, що є найкориснішою та найнеобхіднішою для них їжею та ліками, придбавши клінічний молоковідсмоктувач KITETT(R) FISIO(R) PRO в комплекті з наборами для зціджування KOLOR(R) і передати його в перинатальний центр при Полтавській обласній клінічній лікарні*. Саме клінічний молоковідсмоктувач відіграє важливу роль у запуску і підтримці вироблення молока у породіллі, допомагає мамам зберегти та налагодити грудне вигодовування. Грудне молоко адаптується до ситуації, в якій знаходиться мама і малюк, і діє як ліки. 

Завдяки цьому проєкту понад 3 000 малюків (в тому числі передчасно народжених) із Полтавської області щорічно зможуть отримати допомогу, а їх мами зможуть налагодити грудне вигодовування, забезпечивши своїх крихіток їжею, яка є водночас  найціннішими ліками та захистом.

Кожна дитина може стати супергероєм незалежно від обставин!

*Повна назва медичного закладу: КП "Полтавська обласна клінічна лікарня ім М.В.Скліфосовського Полтавскої обласної ради".

ID: 8902

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
24.11.2023 08:59
500,00 грн.
Благодійна допомога
20.11.2023 00:26
500,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2023 14:12
500,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2023 08:32
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2023 10:14
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Без ліків Ян не може жити
Підтримати
Здоров'я
Без ліків Ян не може жити
У свої 2 рочки Ян витримав немалий шлях реабілітації та боротьби зі страшними діагнозами. Він повинен бу…
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Можливість бути поруч – найцінніша для родини, яка фактично живе у лікарні, піклуючись про малюка. Однак…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Дівчинка з добрим серцем. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка з добрим серцем. 2
У 15-річної Аліси ДЦП, спастичний тетрапарез. Увесь цей час Аліса веде невпинну боротьбу з хворобою, діа…
Показати всі