Допоможи забезпечити їжею новонароджених Сумщини
Допоможи забезпечити їжею новонароджених Сумщини
Завершений

Допоможи забезпечити їжею новонароджених Сумщини

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.04.2023
Суми
Завершений
Всього зібрано
17595,83 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17595,83 грн.

На жаль, під час війни багато малюків народжується не в тих умовах, які так мріяли їм дати батьки. Постійні ракетні та артилерійські обстріли прикордонної Сумщини змушують жінок ростити новонароджених дітей в умовах відсутності елементарних базових потреб і вимагають тривалого перебування у бомбосховищах чи підвалах.

В умовах війни материнське молоко може врятувати дитині життя, тому дуже важливо налагодити та підтримувати грудне вигодовування після пологів. Адже це єдина їжа для малюка, яка доступна завжди і у будь-якому місці. Харчування ж дитини, що залежить від суміші, є складним процесом, який залежить від елементарних речей, які через війну стали багатьом недоступними – чиста тепла вода, чистий посуд, чисті руки. Звучить моторошно. Але це реалії сьогодення. Численні дослідження показують, що майже 95% смертей немовлят у надзвичайних ситуаціях є результатом діареї через забруднену воду та антисанітарію. В умовах війни дитячої суміші та чистої питної води може просто не бути в доступності або батьки фінансово не зможуть собі дозволити її придбати, і це призведе до голодування немовляти.

Грудне вигодовування — це не тільки про виживання, а й про психологічний стан як дитини, так і матері та захист від інфекційних та респіраторних хвороб, які поширені серед немовлят у надзвичайних ситуаціях. При грудному вигодовуванні знижуються стрес і тривожність як у немовлят, так і у матерів, а тісний контакт "шкіра-до шкіри" допомагає жінкам зігріти своїх дітей. Одна крапля грудного молока складається з тисяч живих клітин! Навіть склянка суміші не містить жодної…

Надзвичайно важливо годувати материнським молоком передчасно народжених крихіток та діток, які народилися  слабкими та хворими. Доведено, що грудне вигодовування сприяє зменшенню терміну госпіталізації дитини та є профілактикою багатьох супутніх, для таких малюків, захворювань.Навіть якщо дитинка сама не в змозі смоктати, її годують молоком через зонд до тих пір, поки вона самостійно не зможе взяти груди.

Мета нашого проєкту – забезпечити найнеобхіднішу потребу малюків усієї Сумщини у грудному молоці, що є найкориснішою та найбезпечнішою для них їжею, придбавши клінічний молоковідсмоктувач KITETT(R) FISIO(R) PRO в комплекті з наборами для зціджування KOLOR(R) і передати його до Сумського обласного клінічного перинатального центру*. Клінічний  молоковідсмоктувач відіграє важливу роль у запуску і підтримці вироблення молока у породіллі, допомагає мамам зберегти та налагодити грудне вигодовування.

Завдяки цьому проєкту понад 1 000 породіль і 1 000 малюків щорічно (в тому числі передчасно народжених) із Сумської області зможуть отримати допомогу та налагодити грудне вигодовування, забезпечивши новонароджених діток їжею за будь-яких умов, які наразі склалися у прикордонній воєнній області та подбати про їх здоровий розвиток у майбутньому.

Допоможемо разом нашим жінкам потурбуватися про здорових малюків, адже вони є майбутнє України!

*Повна назва лікарні: КНП Сумської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр".

ID: 8715
Підтримали
Благодійна допомога
26.05.2023 17:16
50,00 грн.
Благодійна допомога
26.05.2023 10:21
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.05.2023 14:51
220,00 грн.
Благодійна допомога
16.05.2023 11:38
450,00 грн.
Артур Аноним
14.05.2023 23:32
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Зробити ще один крок
Підтримати
Здоров'я
Зробити ще один крок
Звертаємося до вас знову про допомогу для Софійки. Дякуючи зібраним коштам на dobro.ua, дівчинка успішно…
Аліса: від боротьби до мрії
Підтримати
Здоров'я
Аліса: від боротьби до мрії
Алісі 15 років, усе своє життя вона веде невпинну боротьбу з хворобою. Її діагнози потребують постійних …
Допоможемо Ромці стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги!
В один і три місяці Ромчику встановили страшний діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, затримка розвитку та…
Показати всі