Нас не здолати: 2-й етап зборів
Нас не здолати: 2-й етап зборів
Завершений

Нас не здолати: 2-й етап зборів

Розпочато: 28.05.2015
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
8980,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8980,00 грн.

Кирилу ледь виповнилося 6 років, а його молодшій сестричці Софійці – лише 4, як діти залишилися без батька й матері. У Кирила – ДЦП, у Софійки – синдром Дауна. Після оголошення діагнозу Софії батько пішов із сім’ї, а мати залишила дітей напризволяще, наклавши на себе руки. Зараз діти перебувають під опікою своїх бабусь, завдяки яким діти отримали шанс на краще життя. Проте Кирилу та Софійці необхідно терміново почати лікування, а коштів на це немає.

6-ти річний Кирило – лагідний, веселий хлопчик, йому подобається грати в залізницю та авторалі. Незважаючи на серйозний діагноз – спастичний тетрапарез, він вміє та любить жити. Судіть самі: народившись із допомогою щипців, з оцінкою 2 по шкалі Апгар, вже після другого курсу лікування уколами Кирило почав самостійно перевертатися на живіт, повзати, уважно реагувати на навколишній світ.

Софійка, його сестра, 2010 року народження – активна, товариська дівчинка, просто маленька принцеса. Її діагноз – синдром Дауна, вада серця, затримка психо-мовного розвитку. Проте це не заважає їй залишатися найкращою для своєї бабусі та тішити її чудовими результатами лікування. Після оголошення діагнозу Софії батько пішов із сім’ї, мама залишила цей світ, наклавши на себе руки. Осиротілі малята ледь не залишились наодинці зі своїми страшними хворобами.

Сергієнко Кирило і Софія дійсно потребують постійного проходженні амбулаторних курсів нейрометамерної лікування в Інституті проблем болю. Тому що вже є досить успішні результати лікування: Софія почала вимовляти перші слова, звикає користуватися горщиком, прибирає іграшки, а на початку лікування дитина практично не рухалася. У Кирила почалися хоч і невеликі, але поліпшення. Ось зараз хлопчик став краще тримати і піднімати голівку, коли лежить на животику, крутить голівкою в різні боки, і трішки став стояти на четвереньках, розслабилися і відкрилися пальчики на ручках, намагається брати до рук маленькі предмети. Краще став жувати. Вираз обличчя змінився, погляд став більш осмисленим. Все показує оченятами, і бабуся вже може зрозуміти, що він хоче.

Тільки завдяки бабусям, їх терплячості та працьовитості, Кирило и Софійка отримали шанс на краще життя. Діти мають можливість лікуватися у клініці, тим самим отримувати таку необхідну для них медичну допомогу. Благодійний фонд лікаря Берсенєва планує і надалі допомагати цим малятам проводити безкоштовне лікування. Для них це довгий, але важливий шлях. Нехай Бог дасть здоров’я бабусям і дідусям Софії та Кирила, а ми зможемо спільними зусиллями допомогти досягти успіху на шляху їх одужання!

 

ПІБ: Сергієнков Кирило Олександрович, 16.04.2008 р.; Сергієнкова Софія Олександрівна, 10.04.2010 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: Сергієнкова Софія Олександрівна: синдром Дауна

Сергієнков Кирило Олександрович: ДЦП, спастична тетраплегія, ЗПМР, судомний синдром, рухові порушення V рівня

ID: 1524
Підтримали
Благодійна допомога
29.05.2015 20:54
8820,00 грн.
Благодійна допомога
29.05.2015 12:09
20,00 грн.
Алексей Алексей
29.05.2015 11:03
10,00 грн.
P Svirsky
28.05.2015 19:33
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.05.2015 19:32
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Великі надії
Підтримати
Здоров'я
Великі надії
Коли почалося повномасштабне вторгнення, коли ніхто не знав чого очікувати, майбутня мама Тетяна була на…
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Хочу сам читати улюблені книги! 3
Підтримати
Здоров'я
Хочу сам читати улюблені книги! 3
4 роки тому в новонародженого Марка діагностували ураження ЦНС, судомний синдром та ішемічну нефропатію.
Артем хоче одужати! 3
Підтримати
Здоров'я
Артем хоче одужати! 3
Артемові 9 років, і йому дуже непросто. Весь цей час хлопчик замість того, аби  насолоджуватися активним…
Показати всі