Не упустити свій шанс!
Не упустити свій шанс!
Завершений

Не упустити свій шанс!

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.11.2021
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
28000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28000,00 грн.

Крихітна Софія народилася передчасно. Дівчинка потрапила в реанімацію на довгих 20 днів, 3 із яких провела під апаратом ШВЛ. Додому дівчинку виписали лише через місяць після народження. Важко уявити, але після виписки з відділення недоношених ця крихітка приймала по 18 препаратів на день.

До 6 місячного віку Софія розвивалася, згідно із нормами, проте далі все різко змінилося. Щойно батьки помітили перший судом, відразу поїхали на електроенцефалограму (ЕЕГ), проте лікарі констатували, що це старт-рефлекс і до року він мине. Проте в рік у Софії все ж діагностували Синдром Веста (важка форма епілепсії) і ДЦП. Життя цієї сім’ї перевернулося з ніг на голову.

На щастя, напади епілепсії вдалося зупинити, і вже з півтора року почалася посилена боротьба за повноцінне життя Софії: батьки почали запрошувати додому масажиста, інструктора з ЛФК, їздити на заняття в басейн та на іпотерапію. Окрім того, дівчинка пройшла десятки реабілітацій в Україні та 4 у Варшаві. Кожен із цих курсів приніс свої позитивні результати.

Софія – активна і розумна 7-річна дівчинка, і за умови систематичних реабілітацій у неї може з’явитися шанс зробити свої перші самостійні кроки. Єдине, що заважає цьому – фінансова скрута, адже батьки весь цей час справлялися із витратами на лікування донечки власними силами. Ми дуже хочемо, аби Софія не упустила свій шанс на здорове дитинство, тому розпочинаємо збір коштів на новий курс реабілітації для дівчинки. Підтримайте нас!

Повне ім’я: Павленко Софія Ігорівна, 23.04.2014 р.
Місто: Бровари, Київська область
Діагноз: G.80.0 ДЦП: спастичний тетрапарез, недорозвиток психіки та мовлення. Генералізовані моторні напади (епілептичні спазми), структурна фокальна епілепсія
ID: 7678
Підтримали
Благодійна допомога
19.12.2021 17:46
1815,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2021 17:09
100,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2021 16:12
50,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2021 15:56
300,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2021 14:37
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Право на вільний рух. 2
Підтримати
Здоров'я
Право на вільний рух. 2
Передчасне народження спричинило у Марійки розвиток ДЦП. Відтоді вона щодня бореться за вільний рух і жи…
Врятуйте Максима!
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте Максима!
Маленький Максим народився із гіпоксією та обвиттям пуповиною, після появи на світ малюк не заплакав та …
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти!
Підтримати
Здоров'я
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти!
Сергійко з’явився на світ передчасно на 28 тижні внаслідок патологічних пологів. Його вага при народженн…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Показати всі