Небезпечні дорожні таємниці
Дехто вважає, що правила дорожнього руху мають знати лише водії транспортних засобів. Але це не так. Кожна людина, перетинаючи поріг свого дому, стає учасником дорожнього руху, і особливо вразливими є діти. Фільм для дітей про правила дорожнього руху навчатиме дітей та підлітків правилам безпечної поведінки на дорозі – в ролі пішохода, пасажира, велосипедиста або водія персонального електротранспорту. Ми покажемо та навчимо дітей того, де криється небезпека на дорозі, як її передбачити та уникнути. Захистити дітей зможе постановчий фільм, який документально та на прикладі таких самих дітей розповість їм про джерела небезпеки на дорозі, способи їх виявлення та уникнення. Актори-однолітки все розкажуть і покажуть, а професійні водії та каскадери змоделюють певні ситуації.
Понад 500 молодих людей у віці до 18 років помирає щодня у світі в дорожньо-транспортних пригодах. Автодороги – найбільший вбивця дітей та підлітків у кожному регіоні світу. На превеликий жаль, Україна не є винятком! Протягом 2019 року на дорогах країни кількість ДТП, скоєних з вини дітлахів, зросла майже на 26 відсотків. Загинуло 14, травмовано 317 дітей. І, мабуть, ніхто не знає – скільки ще осіб отримали незначні фізичні пошкодження.
Кожна дитина за порогом свого дому стає учасником дорожнього руху – в якості пішохода, пасажира, велосипедиста. З роками вона стає майже "водієм", збільшуючи швидкість пересування до 40 км/год та більше за допомогою персонального електротранспорту – самоката, скейта, сіґвея, скутера тощо. При цьому діти є особливо вразливими учасниками дорожнього руху і підлягають ризику в більшій мірі, а саме:
- їм важче зорієнтуватися в дорожніх обставинах та бути поміченими водіями;
- їм нелегко визначити швидкість автомобіля та відстань до нього, адже зір та слух тільки розвиваються;
- діти легко відволікаються та діють імпульсивно;
- на відміну від дорослих, вони меншою мірою здатні розпізнати небезпечні ситуації, їм не вистачає життєвого досвіду для прийняття правильного рішення щодо безпечної поведінки під час дорожнього руху;
- вони фізично менші і слабкіші, відтак з більшою ймовірністю можуть зазнати тяжких травм від транспортного засобу у випадку ДТП.
А чи знають малюки та підлітки про небезпеку на дорозі – де вона виникає, звідки чекати, що саме передбачити та як уникнути? На жаль, ні! Батьки та вчителі не зможуть захистити дітей, коли знаходяться поодаль від них, і діти в такому випадку є самостійними учасниками дорожнього руху. А поліція, в кращому випадку, зможе пояснити про пішохідні переходи, світлофори, флікери (світловідбивачі) та загальновідоме "трамвай оминаємо спереду, автобуси – ззаду".
Захистити дітей зможе постановочний фільм, який документально та на прикладі таких самих дітей розповість їм про джерела небезпеки на дорозі, способи їх виявлення та їх уникнення. Актори-однолітки все розкажуть і покажуть, а професійні водії та каскадери змоделюють певні ситуації.
Дітям краще щось раз побачити, аніж читати чи слухати. Фільм буде транслюватися в режимі онлайн, під час відкритого уроку з безпеки дорожнього руху – одночасно у всіх освітніх закладах країни. Після перегляду якого учні отримають домашнє завдання для виконання спільно із батьками. Таким чином, фільм перегляне близько 3,3 млн. учнів, і стільки ж батьків, що загалом сприятиме кращому розумінню родиною щодо правил безпечної поведінки на дорозі, та їх дотримання.
Формат фільму та діалоги акторів розраховані на психологію дітей у віці від 7 до 17 років. Будемо вдячні, якщо ви зможете долучитися до створення нашого фільму в якості мецената, спонсора або благодійника. Давайте разом збережемо життя наших дітей!
В рамках цього проєкту ми збираємо кошти на постановочний фільм для дітей та підлітків про безпеку дорожнього руху вартістю 810 000 грн. Збір коштів складатиметься із 3 частин. Ми плануємо розпочати з першої частини проєкту (сценарій), яка потребує збору коштів на суму – 36 300 грн, (плануємо збір коштів протягом 1 місця), 2 частина (знімальна) – потребує збору коштів у сумі – 602 100 грн (збір протягом 2 місяців) та 3 частина (монтаж, пост-продакшн) – коштуватиме 171 600 грн (збір протягом 1 місця).
ID: | 6432 |
Благодійна допомога
01.11.2021 10:07
|
939,97 грн. |
|
Уляна Бичишин
31.10.2021 23:10
|
10,00 грн. |
|
Благодійна допомога
31.10.2021 22:20
|
50,00 грн. |
|
Благодійна допомога
31.10.2021 07:47
|
1087,00 грн. |
|
Благодійна допомога
29.10.2021 09:44
|
500,00 грн. |