Нехай мрія оживе!
Нехай мрія оживе!
Завершений

Нехай мрія оживе!

Розпочато: 09.09.2014
Ладижин, Вінницька область
Завершений
Всього зібрано
12470,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12470,00 грн.

Є така фраза «Якщо навіть зараз у вас Бентлі, а в дитинстві у вас не було велосипеда, то все одно в дитинстві у вас не було велосипеда». Павлику зараз 8 років і у нього ніколи не було велосипеда, бо самостійно хлопчик не ходить – у нього ДЦП. Давайте допоможемо йому зробити його перший крок! Для цього Павлу потрібен ортопедичний велосипед-тренажер.

Його назвали на честь Апостола Павла, щоб він вижив при народженні і жив далі. І те, що він живе – дійсно диво. Народитися в 6 місяців, важити 1480 грам і вижити може не кожен, а Павлик зміг.

Але щоб зробити перший крок, Павлові потрібен велосипед-тренажер. Такі тренажери виготовляються індивідуально під дитину з урахуванням її росту і ваги. Це хороший розвиток для всього опорно-рухового апарату і м'язів. Влітку на такому велосипеді можна їздити у дворі, а взимку використовувати як тренажер вдома. Тому самостійно в домашніх умовах батьки хлопчика зможуть проводити з ним заняття і не возити його на дорогі масажі, що вимотує дитину і не завжди йде на користь.

За відсутності свого автомобіля дітей на візках з діагнозом, як у Павлика, не можна перевозити в громадському транспорті. Такі поїздки також несприятливо впливають на психіку таких дітей: транспортна тряска, стиснене повітря, різкі звуки – всі ці фактори позначаються на загальному стані дітей з діагнозом ДЦП.

Велосипед-тренажер – це мрія сім'ї Павлика, яка незабаром може виповнитися – завдяки вам! І разом ми в силах її здійснити!

 

ПІБ: Зеленюк Павло Олегович, 08.10.2005 р.

Місто: Ладижин, Вінницька область

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, затримка статокінетичного розвитку

ID: 1085
Підтримали
28
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
9346 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2014 19:50
9346,00 грн.
Благодійна допомога
08.10.2014 11:26
100,00 грн.
Александр Александр
03.10.2014 23:20
200,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2014 15:53
500,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2014 20:42
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок за кроком: допомога для Сашка. 2
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком: допомога для Сашка. 2
Скінтей Олександр – особливий хлопчик, якому потрібна наша підтримка. У нього – синдром Дауна, генетичне…
Пісня дала їй голос – ваша допомога дасть їй слова
Підтримати
Здоров'я
Пісня дала їй голос – ваша допомога дасть їй слова
Познайомтеся з Кірою – дівчинкою, яка попри діагнози долає щоденні виклики та вчиться взаємодіяти зі сві…
Кожен день вирішальний
Підтримати
Здоров'я
Кожен день вирішальний
Час для шестирічного Вови вимірюється днями. Хвороба без імені повільно забирає в нього рухи, слова, мож…
Допоможіть звільнити тіло від болю!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть звільнити тіло від болю!
За медичними термінами ховається щоденний біль: у маленької Анастасії спастична квадриплегія та 4 рівень…
Показати всі