Несолодке життя маленької Юлі
Несолодке життя маленької Юлі
Завершений

Несолодке життя маленької Юлі

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.02.2015
Київська область, Біла Церква
Завершений
Всього зібрано
32720,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32720,00 грн.

"Уже 7 років ми боремося з діабетом, яким страждає моя донька. Щодня робимо по кілька ін'єкцій інсуліну, постійно заміряємо цукор, у місцях уколів вже утворилися шишки, а хвороба прогресує. З'явилися небезпечні ускладнення. Порушена робота печінки. Лікарі рекомендують Юлі якомога швидше встановити інсулінову помпу. Але придбати її ми не можемо, наших з чоловіком зарплат і Юліної пенсії по інвалідності вистачає тільки на найнеобхідніше. Прошу вас, допоможіть!"

Саме так звучить прохання зневіреної молодої матері з Білої Церкви. Чемна, скромна дівчинка, дві охайні косички та відмінні успіхи в школі. Що може бути більшою втіхою для батьків? "Характер – не цукор!" – це точно не про Юлю. І, за іронією долі, життя 10-річної дівчинки складається далеко не солодко.

Дівчинка захворіла на діабет у 3 роки і ледве вижила після коми. Затяжний кашель, різка втрата ваги і навіть запалення легень не наблизило білоцерківських лікарів до встановлення діагнозу. Про те, що у дівчинки діабет, її мама дізналася тільки в реанімації, коли маля відвезли із задишкою. Лікарі не давали гарантій, сказали тільки, якщо серце витримає – буде жити.

З того часу її мама не може думати ні про що інше, крім здоров'я і постійної підтримки доньки. Хвороба принесла багато проблем із собою. Юля не може харчуватися в школі, так як дотримується певної дієти, порушення якої може загрожувати їй летальним результатом.

"Після коми Юлі треба було дуже дозовано приймати вуглеводи, і вона з'їдала тільки хлібні крихти, які залишалися у мене на долоньці. На це було дуже боляче дивитися", – розповідає мама Юлі, Валентина.

Дівчинці не дарують солодких новорічних подарунків, адже цукерки для неї – не звичайне дитяче задоволення, а лише зрідка спосіб підняти рівень цукру. Часто таке трапляється під час тренувань. У Юлі є мрія – стати хореографом. І своїй мрії вона присвятила вже 6 років: класика і хіп-хоп стали її віддушиною і покликанням. Але їй нерідко доводиться переривати тренування через нездужання, вирішити які могло би встановлення помпи.

Сім'я не в силах сама зібрати гроші на інсулінову помпу. Завод, на якому працює батько Юлі, скоротив робочі години у зв'язку з кризою в країні. Але це не найстрашніше. Сім'я ризикує залишитися без годувальника, так як батько дівчинки військовозобов'язаний, і незабаром може піти на фронт.

Юля і її мама не тільки не впадають у відчай у цей важкий для їхньої родини момент, але так само всіма силами намагаються підтримати українських військових: роблять вироби до свят, збирають солодкі посилки. Маленькими ручками Юля вишиває бісером гімн України і сподівається, що в її країні та житті незабаром почнеться світла смуга, яка наблизить її до такої простої, але заповітної мрії.

 

ПІБ: Доманська Юлія Вадимівна, 26.02.2004 р.

Місто: Київська область, Біла Церква

Діагноз: цукровий діабет 1-го типу, тяжка форма захворювання

ID: 1347
Підтримали
Благодійна допомога
31.03.2015 13:54
30450,00 грн.
Благодійна допомога
30.03.2015 23:42
50,00 грн.
Yurii Kril
22.03.2015 16:51
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.03.2015 14:36
200,00 грн.
Благодійна допомога
20.03.2015 07:19
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Підтримати
Здоров'я
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Завдяки проєкту ми закупимо аудіометр для Словʼянської дитячої лікарні. Тільки за минулий 2022 рік у тут…
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Міланка мріє "перетанцювати" ДЦП. Для цього їй потрібно пройти курс реабілітації у Центрі фізичної реабі…
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Показати всі