Нетерплячки – придбання позиціонерів для ДУ "ІПАГ"
Нетерплячки – придбання позиціонерів для ДУ "ІПАГ"
Завершений

Нетерплячки – придбання позиціонерів для ДУ "ІПАГ"

Розпочато: 21.10.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
15760,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15760,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У свідомості більшості людей народження дитини – це період, наповнений теплими обіймами, ніжністю і турботою мами. Але іноді буває так, що пологи трапляються раніше терміну, тим самим привносячи багато стресу, страху і переживань в життя сім'ї. Замість материнського тепла, недоношена або глибоко недоношена дитина змушена перебувати всередині інкубатора. 

Там життєдіяльність крихітного створіння контролюють численні датчики і спеціальні пристрої. Щоб забезпечити в цей непростий період дитині максимальний комфорт, тепло і спокій, необхідні спеціально розроблені позиціонери, що істотно поліпшують процес виходжування дитини, і чохли на обладнання, які захистять малюка від яскравого світла і шуму. Мета даного проекту – зігріти маленьких пацієнтів державної установи "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України".

Всі позиціонери мають унікальні властивості терморегуляції і збереження тепла, забезпечують додатковий комфорт і правильне положення тіла, а разом із цим – і правильний кровообіг у малюка.

У відділеннях ІПАГ щорічно виходжуються новонароджені з усієї України. За останні п'ять років кількість недоношених дітей стала поступово збільшуватися. Якщо в 2007 році кількість передчасно народжених дітей становила 9%, то в 2012 – 19%, з них найбільше дітей належали до ваговій категорії 1 000-1 500 грамів. Також зросла кількість народжених дітей з вагою тіла до 1 000 грамів.

Зараз 12 спеціалізованих місць для виходжування новонароджених в ІПАГ укомплектовані пелюшками і скрученими рушниками, які найчастіше батьки чи медичний персонал майструють самостійно. Ми прагнемо поліпшити умови відділення, де виходжують новонароджених з усієї України, адже здоров'я наших дітей – це здоров'я нашої нації і наше майбутнє.

Продукція для позиціонування новонароджених розроблена спільно з провідними неонатологами України, враховуючи всі особливості дітей, народжених раніше терміну. Використання "гнізд", спеціальних накладок і подушечок сприяє зниженню психомоторного збудження, нормальному становленню функцій дихання, травлення, допомагає уникнути негативного впливу на кровообіг головного мозку, деформацій черепа і важких рухових відхилень. За допомогою засобів позиціонування дитина може "відчувати" свої ручки і ніжки, докладати менше зусиль для рухів, завдяки чому реабілітаційний період новонароджених займає менше часу. Затемнення реанімаційних столів та інкубаторів за допомогою захисних чохлів і шторок допомагає відтворити атмосферу, яка була у дитини, коли вона перебувала в утробі матері. Така практика виходжування не нова, а запозичена з провідних перинатальних практик Європи.

Лікарі-неонатологи і батьки, чиї діти з'явилися на світ передчасно, після використання даної продукції залишають лише позитивні відгуки. Ваша допомога і підтримка даного проекту – це почуття захищеності і комфорту кожного недоношеного малюка в період його виходжування та відновлення.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
04.11.2015 14:08
493,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 10:12
30,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 10:01
198,00 грн.
Денис Шевченко
04.11.2015 09:53
150,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 09:51
1000,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Навчитися жити знову. Етап 1
Підтримати
Здоров'я
Навчитися жити знову. Етап 1
Ця крихітка – яскравий приклад того, як в житті за одну секунду може змінитися все і змінити життя всіх …
Поліна має перемогти!
Підтримати
Здоров'я
Поліна має перемогти!
Тільки перші чотири роки свого життя Поліночка провела здоровою. А потім у її життя прийшов гострий лімф…
Друге життя для кисневих апаратів
Підтримати
Здоров'я
Друге життя для кисневих апаратів
Тут ти можеш збільшити шанси людей отримати кисневий апарат, коли стане зле від тяжкої пневмонії чи раку…
BDayVyklyk: перший подих
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів. З перших хвилин перебува…
Показати всі