Нетерплячки – придбання позиціонерів для ДУ "ІПАГ"
Нетерплячки – придбання позиціонерів для ДУ "ІПАГ"
Завершений

Нетерплячки – придбання позиціонерів для ДУ "ІПАГ"

Розпочато: 21.10.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
15760,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15760,00 грн.

У свідомості більшості людей народження дитини – це період, наповнений теплими обіймами, ніжністю і турботою мами. Але іноді буває так, що пологи трапляються раніше терміну, тим самим привносячи багато стресу, страху і переживань в життя сім'ї. Замість материнського тепла, недоношена або глибоко недоношена дитина змушена перебувати всередині інкубатора. 

Там життєдіяльність крихітного створіння контролюють численні датчики і спеціальні пристрої. Щоб забезпечити в цей непростий період дитині максимальний комфорт, тепло і спокій, необхідні спеціально розроблені позиціонери, що істотно поліпшують процес виходжування дитини, і чохли на обладнання, які захистять малюка від яскравого світла і шуму. Мета даного проєкту – зігріти маленьких пацієнтів державної установи "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України".

Всі позиціонери мають унікальні властивості терморегуляції і збереження тепла, забезпечують додатковий комфорт і правильне положення тіла, а разом із цим – і правильний кровообіг у малюка.

У відділеннях ІПАГ щорічно виходжуються новонароджені з усієї України. За останні п'ять років кількість недоношених дітей стала поступово збільшуватися. Якщо в 2007 році кількість передчасно народжених дітей становила 9%, то в 2012 – 19%, з них найбільше дітей належали до ваговій категорії 1 000-1 500 грамів. Також зросла кількість народжених дітей з вагою тіла до 1 000 грамів.

Зараз 12 спеціалізованих місць для виходжування новонароджених в ІПАГ укомплектовані пелюшками і скрученими рушниками, які найчастіше батьки чи медичний персонал майструють самостійно. Ми прагнемо поліпшити умови відділення, де виходжують новонароджених з усієї України, адже здоров'я наших дітей – це здоров'я нашої нації і наше майбутнє.

Продукція для позиціонування новонароджених розроблена спільно з провідними неонатологами України, враховуючи всі особливості дітей, народжених раніше терміну. Використання "гнізд", спеціальних накладок і подушечок сприяє зниженню психомоторного збудження, нормальному становленню функцій дихання, травлення, допомагає уникнути негативного впливу на кровообіг головного мозку, деформацій черепа і важких рухових відхилень. За допомогою засобів позиціонування дитина може "відчувати" свої ручки і ніжки, докладати менше зусиль для рухів, завдяки чому реабілітаційний період новонароджених займає менше часу. Затемнення реанімаційних столів та інкубаторів за допомогою захисних чохлів і шторок допомагає відтворити атмосферу, яка була у дитини, коли вона перебувала в утробі матері. Така практика виходжування не нова, а запозичена з провідних перинатальних практик Європи.

Лікарі-неонатологи і батьки, чиї діти з'явилися на світ передчасно, після використання даної продукції залишають лише позитивні відгуки. Ваша допомога і підтримка даного проєкту – це почуття захищеності і комфорту кожного недоношеного малюка в період його виходжування та відновлення.

ID: 1793
Підтримали
Благодійна допомога
04.11.2015 14:08
493,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 10:12
30,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 10:01
198,00 грн.
Денис Шевченко
04.11.2015 09:53
150,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 09:51
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Саша мріє встати з інвалідного візка. 6
Підтримати
Здоров'я
Саша мріє встати з інвалідного візка. 6
Олександра з'явилася на світ на 33 тижні вагітності. Малятко одразу потрапило до реанімації, де їй двічі…
Лікування для маленького Іллі. 2
Підтримати
Здоров'я
Лікування для маленького Іллі. 2
Ілля після народження цілих 13 днів пробув під апаратом ШВЛ, 3 дні на неінвазивній вентиляції, а згодом …
Артем хоче одужати! 3
Підтримати
Здоров'я
Артем хоче одужати! 3
Артемові 9 років, і йому дуже непросто. Весь цей час хлопчик замість того, аби  насолоджуватися активним…
У стаціонар з лежачими хворими потрібні підгузки
Підтримати
Здоров'я
У стаціонар з лежачими хворими потрібні підгузки
Без підгузків догляд за лежачою людиною, що не контролює свої фізіологічні потреби, стає дуже важким. Са…
Показати всі