Оберіг для малюків
Оберіг для малюків
Завершений

Оберіг для малюків

Розпочато: 23.07.2019
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
27892,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27892,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У пологовому будинку все повинно бути максимально організовано для ефективної і швидкої роботи медичного персоналу та наданні допомоги новонародженим діткам. Часто буває так, що дітки з першого вдиху потребують точної і швидкої операційної допомоги. І найважливішим аспектом для пологового будинку і всіх її приміщень є світло. Це особливо важливо в операційній, де якісне освітлення є важливим фактором успішно проведеної операції. Мета нашого проекту – придбати лампу в операційну Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні, де щодня рятують життя новонароджених малюків. 

Хірургічна лампа (світильник) – це обов'язковий елемент системи освітлення в будь-якій операційній. У пологовому будинку важливу роль в діагностиці та лікуванні дітей відіграє саме освітлення. Адже при поганому світлі складно правильно провести огляд дитини, визначити візуальні відхилення від норми, а також виконати тонкі маніпуляції (установку крапельниці, укол і т.д.). Особливо важливе світло для операційної, адже тут лікар, опираючись на результати обстежень і свій зір, повинен здійснити найскладніші маніпуляції щодо усунення порушень у функціонуванні органів і систем маленького організму. Через те, що для проведення хірургічного втручання не досить природного освітлення, встановлена тут лампа повинна давати в рази потужніший світловий потік. При цьому використовується тут світильник хірургічний повинен відповідати певним вимогам, щоб хірург міг виконувати свою роботу якісно і професійно.

Операційна лампа (світлодіодні або інші моделі) повинна відповідати наступним вимогам:
• бути безтіньовою. Будь-який операційний світильник повинен світити таким чином, щоб не формувати тіні;
• відсутність блідості. Мається на увазі, що операційна лампа не повинна створювати своїм світінням ні зворотної, ні прямої бляклості;
• спектр випромінювання лампи, якою оснащена операційна лампа, повинен бути максимально наближений до денного світла. Це потрібно для того, щоб уникнути колірного обману зору хірурга, а також анестезіолога під час проведення хірургічних втручань.

Крім цього, лампа хірургічного плану повинна бути цілком безпечною в питанні експлуатації. Це означає, що світильник потрібно добре кріпиться на стійці, щоб він не впав на операційний стіл під час проведення хірургічних маніпуляцій. Також у ній повинні використовуватися безпечні джерела світла. Найбезпечнішим на сьогодні є світлодіодні лампочки, які практично не нагріваються в процесі своєї роботи, але і не містять отруйних і токсичних речовин, як люмінесцентні і галогенні джерела світла.

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні лампа перегоріла і не підлягає заміні, і тепер життя малюків під загрозою. Давайте разом допоможемо лікарям оперативно і якісно рятувати життя дітей!

 

Підтримати цей проект можна також, відправивши SMS-повідомлення на номер 88001, що існує, аби допомагати закладам охорони здоров'я, а саме: придбання, обслуговування та ремонт медичного обладнання. Після відправлення SMS на номер 88001, 20 гривень з Вашого рахунку зарахуються на цей проект. Подробиці тут.

ID: 5279
Підтримали
dmytro d
30.12.2019 12:01
2157,34 грн.
Благодійна допомога
30.12.2019 10:00
101,96 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 22:34
101,96 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 11:33
1529,42 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 09:33
101,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
З дитячого майданчика в лікарню. 4
Підтримати
Здоров'я
З дитячого майданчика в лікарню. 4
Цим збором ми хочемо допомогти маленькому хлопчикові Максиму. Хлопчик отримав черепно-мозкову травму, пе…
Допомогти зробити вдих. 2
Підтримати
Здоров'я
Допомогти зробити вдих. 2
Ми продовжуємо збір коштів для підопічних Фонду з орфанним (рідкісним) захворюванням муковісцидоз, щоб з…
Давайте подаруємо мрію!
Підтримати
Здоров'я
Давайте подаруємо мрію!
Софійці – 16 років. Усе своє дитинство вона займалась естрадно-спортиврими танцями та мріяла стати трене…
Врятувати красуню
Підтримати
Здоров'я
Врятувати красуню
Валерія народилася передчасно з вагою 1 400 г, вона не дихала самостійно. В трьохмісячному віці, щоб збе…
Показати всі