Оберіг для малюків
Оберіг для малюків
Завершений

Оберіг для малюків

Розпочато: 23.07.2019
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
27892,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27892,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У пологовому будинку все повинно бути максимально організовано для ефективної і швидкої роботи медичного персоналу та наданні допомоги новонародженим діткам. Часто буває так, що дітки з першого вдиху потребують точної і швидкої операційної допомоги. І найважливішим аспектом для пологового будинку і всіх її приміщень є світло. Це особливо важливо в операційній, де якісне освітлення є важливим фактором успішно проведеної операції. Мета нашого проекту – придбати лампу в операційну Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні, де щодня рятують життя новонароджених малюків. 

Хірургічна лампа (світильник) – це обов'язковий елемент системи освітлення в будь-якій операційній. У пологовому будинку важливу роль в діагностиці та лікуванні дітей відіграє саме освітлення. Адже при поганому світлі складно правильно провести огляд дитини, визначити візуальні відхилення від норми, а також виконати тонкі маніпуляції (установку крапельниці, укол і т.д.). Особливо важливе світло для операційної, адже тут лікар, опираючись на результати обстежень і свій зір, повинен здійснити найскладніші маніпуляції щодо усунення порушень у функціонуванні органів і систем маленького організму. Через те, що для проведення хірургічного втручання не досить природного освітлення, встановлена тут лампа повинна давати в рази потужніший світловий потік. При цьому використовується тут світильник хірургічний повинен відповідати певним вимогам, щоб хірург міг виконувати свою роботу якісно і професійно.

Операційна лампа (світлодіодні або інші моделі) повинна відповідати наступним вимогам:
• бути безтіньовою. Будь-який операційний світильник повинен світити таким чином, щоб не формувати тіні;
• відсутність блідості. Мається на увазі, що операційна лампа не повинна створювати своїм світінням ні зворотної, ні прямої бляклості;
• спектр випромінювання лампи, якою оснащена операційна лампа, повинен бути максимально наближений до денного світла. Це потрібно для того, щоб уникнути колірного обману зору хірурга, а також анестезіолога під час проведення хірургічних втручань.

Крім цього, лампа хірургічного плану повинна бути цілком безпечною в питанні експлуатації. Це означає, що світильник потрібно добре кріпиться на стійці, щоб він не впав на операційний стіл під час проведення хірургічних маніпуляцій. Також у ній повинні використовуватися безпечні джерела світла. Найбезпечнішим на сьогодні є світлодіодні лампочки, які практично не нагріваються в процесі своєї роботи, але і не містять отруйних і токсичних речовин, як люмінесцентні і галогенні джерела світла.

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні лампа перегоріла і не підлягає заміні, і тепер життя малюків під загрозою. Давайте разом допоможемо лікарям оперативно і якісно рятувати життя дітей!

 

Підтримати цей проект можна також, відправивши SMS-повідомлення на номер 88001, що існує, аби допомагати закладам охорони здоров'я, а саме: придбання, обслуговування та ремонт медичного обладнання. Після відправлення SMS на номер 88001, 20 гривень з Вашого рахунку зарахуються на цей проект. Подробиці тут.

ID: 5279
Підтримали
dmytro d
30.12.2019 12:01
2157,34 грн.
Благодійна допомога
30.12.2019 10:00
101,96 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 22:34
101,96 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 11:33
1529,42 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 09:33
101,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
УЗД для порятунку поспішайок
Підтримати
Здоров'я
УЗД для порятунку поспішайок
Збір коштів спрямований на закупівлю портативного апарату УЗД з доплером та набором датчиків для відділе…
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Підтримати
Здоров'я
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Ці діти не мають ні сімей, ні батьків. Весь тягар пошуку потрібного препарату лягає на керівництво дитяч…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Підтримати
Здоров'я
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Реагувати треба швидко – коли у хворого на муковісцидоз зламався інгалятор, є дуже мало часу на те, щоби…
Показати всі