Операція "Порятунок Черньонка"
Операція "Порятунок Черньонка"
Завершений

Операція "Порятунок Черньонка"

Розпочато: 11.06.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
11320,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11320,00 грн.

Мене звуть Черньонок Олена, мені 30 років, хоча почуваюся лише на 20. Я киянка, молода, активна, творча дівчина. Мені поставили рідкісний і складний діагноз: пароксизмальна нічна гемоглобінурія. Це рідкісне захворювання крові, зі швидким летальним результатом, для лікування необхідна трансплантація кісткового мозку. Такі операції в Україні не роблять. Мені вже знайшли сумісного донора і до початку липня 2013 я маю знайти залишок суми, щоб поїхати на операцію до Ізраїлю.

Мій повний діагноз - пароксизмальна нічна гемоглобінурія, вторинний мієлодиспластичний синдром, рефракторна анемія. Коли мені поставили два таких страшних синдроми, м’яко кажучи, наша сім'я була не готова до цього. Моя родина: тато і мама пенсіонери, і сестра бухгалтер, проживаємо в Києві в одній загальній квартирі. У нашій сім'ї були невеликі заощадження, яких виявилося недостатньо навіть для проведення обстеження і підтвердження діагнозу за кордоном. Також немає рухомого та нерухомого майна, яке можна було б продати. І тільки завдяки підтримці людей навколо ми змогли знайти кошти для обстеження в Ізраїлі і повірити, що є шанси зібрати суму на ТКМ і врятувати мені життя.

Життя людини є найвищою цінністю, незалежно від віку. Допоможіть, будь ласка, мені пройти цей складний період, подолати випробування. Можливо, ця ситуація стане не тільки прикладом для людей, які в силу обставин потребують підтримки і допомоги, а також об'єднає бажаючих допомогти.

Щира подяка за допомогу. Бажаю Вам процвітання, успіхів і радості в кожному дні Життя!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 11 320 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 662
Підтримали
Благодійна допомога
17.06.2013 10:06
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.06.2013 09:38
1000,00 грн.
Олена *****
14.06.2013 20:35
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.06.2013 20:25
1000,00 грн.
Благодійна допомога
14.06.2013 14:08
20,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Герої без болю
Підтримати
Здоров'я
Герої без болю
Центр UNBROKEN спільно з благодійною платформою dobro.ua ініціювали проєкт "Герої без болю", аби полегши…
Михайло мріє зрозуміти цей світ!
Підтримати
Здоров'я
Михайло мріє зрозуміти цей світ!
6-річний Михайлик – справжній боєць. У нього дитячий церебральний параліч (ДЦП), спастичний тетрапарез т…
Допомога для лікування Сашка. 2
Підтримати
Здоров'я
Допомога для лікування Сашка. 2
Вже пʼятий рік тринадцятирічний Сашко живе зі страшною недугою – цукровим діабетом 1 типу. Після отриман…
Здоров’я дітей-сиріт
Підтримати
Здоров'я
Здоров’я дітей-сиріт
Діти, які були вилучені з сім’ї через загрозу їх життю та здоров’ю, знаходяться у стані психологічної та…
Показати всі