"Подаруй життя дiтям"
"Подаруй життя дiтям"
Завершений

"Подаруй життя дiтям"

Розпочато: 29.08.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
197639,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
197639,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ми ініціативна група з 30 молодих небайдужих людей, багато з яких є батьками і знають на власному досвіді як важлива якісна і висококваліфікована допомога новонародженим діткам. Ми хочемо бути внеском у здоров'ї новонароджених діток з вродженими патологіями і дати їм можливість вести повноцінний спосіб життя. Ми розуміємо, що добробут і здоров'я наступного покоління починається з кожної дитини.

Саме тому ми хочемо, щоб всі небайдужі люди об'єднались та підтримали проект, який має на меті зібрати кошти на допомогу двом лікарням, де кожного дня рятують життя маленьких пацієнтів.

Після пологів діток з різними патологіями, які виявляють при народжені укладають не в колискову, а на операційний стіл. Хірурги Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України стоять над ними по кілька довгих годин, творячи маленькі медичні чудеса під мікроскопом. Вони зізнаються, що часом простіше пересадити серце дорослому, ніж врятувати крихітне сердечко новонародженого. І потім будинком малюків надовго може стати відділення інтенсивної терапії новонароджених Охмадиту.

18 спеціальних реанімаційних місць, 18 сплячих в них малюків. Але тобі моторошно до мурашок по шкірі, до сліз, від того наскільки ця палата нагадує царство мертвих. До носика, до рота, до вен тягнуться численні трубочки для харчування, дихання, для життя. У головах не іграшки, а монітори медичних приладів. Тобі боляче за них, але ти радий, що вони живі. А саме страшне видовище - порожні ліжечка. Лікарі готові рятувати життя, вони першими в Європі почали проводити складні операції для дітей, але не вистачає приладів, які б підтримували крихіток в реанімації і на операційних столах.
І, можливо, це прозвучить цинічно, але здоров'я можна купити.

Можно купити сучасне медичне обладнання, яке буде допомагати лікарям робити свою справу ще краще, рятувати, спостерігати за кожним подихом та температурою тіла як під час операція, так і при виходжуванні. Для цього потрібні не такі великі, але нереально потрібні прилади.

Наша мета закупити у відділення інтенсивної терапії новонароджених лікарні Охматдит 2 хірургічні відсмоктувачі. Це спеціальні пристрої, призначені для видалення з організму дитинки різних рідин, газів і частинок тканин при проведенні операцій, для витягування рідин з дихальних шляхів під час наркозу. Відсмоктувач застосовується при всіх операціях, від надійності і якості цього приладу залежить ефективність лікування. Зараз у відділені 10 таких відсмоктувачів. А постійна кількість маленьких пацієнтів - 18. Пристроїв катастрофічно не вистачає.

У відділення інтенсивної терапії новонароджених Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України терміново треба купити систему обігріву з мікропроцесорним контролем. Це спеціальний матрац, який призначений для швидкого, ефективного та безпечного обігріву новонароджених з метою попередження і лікування гіпотермії. Це для операційної дуже важливий елемент, тому що під час операції новонароджених температура їх тіла має одне з найважливіших значень, так як організм дуже слабкий і не може сам підтримувати її в потрібному режимі для життєдіяльності під час операції, як у дорослих. Якщо температура тіла знижується, тіло може різко спазмуватись, що під час самої операції може привести до смерті дитини. Або навпаки - є необхідність зробити спеціальну зупинку серця в ході операції і тіло при цьому має бути охолоджене до спеціальної температури і знаходитись саме в цій температурі точний проміжок часу, поки серце не буде запущено знову. Оскільки операція на серці - це найвища складність і ризик, дотримуватися температурного режиму новонароджених можна тільки за допомогою таких сучасних систем обігріву.

Роблячи свій внесок у цей проект - ви робите внесок у життя діток. І кожна гривня - це величезна допомога!

Давайте разом допоможемо нашим лікарям рятувати життя новонароджених!

ID: 3312
Підтримали
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
12.10.2017 18:49
0,03 грн.
Благодійна допомога
12.10.2017 16:55
3993,89 грн.
Благодійна допомога
12.10.2017 16:53
6000,00 грн.
Благодійна допомога
12.10.2017 16:52
3180,24 грн.
Благодійна допомога
12.10.2017 16:51
1620,16 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Підтримати
Здоров'я
Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Мета цього проекту: придбати в Запорізьку обласну дитячу лікарню 2 мобільні відеобронхофіброскопи, модул…
Дихати – це просто?
Підтримати
Здоров'я
Дихати – це просто?
Для збереження життя та покращення його якості хворим на муковісцидоз необхідно щоденно виконувати від 3…
Найбільший стимул жити – донечка
Підтримати
Здоров'я
Найбільший стимул жити – донечка
"Сказати, що я розгублена – не сказати нічого", – пише нам Таня, якій лиш тепер, у 35 років, поставили в…
Показати всі