Подаруємо немовлятам шанс на здорове життя
Подаруємо немовлятам шанс на здорове життя
Завершений

Подаруємо немовлятам шанс на здорове життя

Розпочато: 31.07.2017
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
134388,77 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
134388,77 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Компанія «Bontoy» від торговельних марок INFANTINO та SENSORY з думкою про дитину проводить збір коштів для відділення анестезіології й інтенсивної терапії немовлят Комунального закладу «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради. 

5% з кожної придбаної одиниці продукції торговельних марок INFANTINO та SENSORY будуть відраховуватися на допомогу немовлятам закладу!
Ми хочемо допомогти фахівцям рятувати життя їх маленьких пацієнтів, придбавши колби зволоження для апарата штучної вентиляції легень, та контур силіконовий неонатальний багаторазовий!

Ми навіть не уявляємо, яку серйозну й тяжку роботу повинна зробити тільки народжена крихітка в першу хвилину свого життя. Перший вдих, витіснення фетальної рідини з дихальних шляхів, формування альвеол і їх розправлення, встановлення дихального газообміну. Одночасно сердечко з трикамерного перетворюється на чотирикамерне і формується повноцінний кровоток через легені. Лише 60 секунд – і шкіра дитини стає рожевою, а матусі чують такий найрідніший і довгожданий крик.


Але, на жаль, частішають випадки, коли немовляті потрібно допомогти зробити той перший, такий відповідальний і важливий перший вдих. Серед цих діток багато тих, які «поспішають» жити, тож прагнуть побачити своїх батьків раніше встановленого терміну й народжуються передчасно. Маленький життєвий механізм ще не запущений, і нестача кисню може стати критичною і спровокувати появу багатьох патологій. Щоб уникнути несприятливої дії на здоров’я, рахунок іде на секунди.


Хтось із цих діточок зможе самостійно дихати через 2 –7 днів, а хтось лише через пару місяців. І весь цей період їм допомагають робити так звані «пасивні вдихи» або надалі підтримувати дихання на необхідному рівні системи кисневої терапії. Крім того, вони допомагають чітко контролювати правильний підігрів, зволоження і найголовніше – концентрацію кисню для немовляти, що надалі допоможе йому розвиватися правильно, без будь-яких ушкоджень для здоров’я.


Ми хочемо допомогти фахівцям відділення анестезіології й інтенсивної терапії немовлят Комунального закладу «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради рятувати життя їх маленьких пацієнтів, придбавши колби зволоження для апарата штучної вентиляції легень.


Хтось народжується раніше, можливо, поспішаючи зробити щось геніальне у своєму житті. Хтось приходить у цей світ вчасно, та під час пологів трапляються якісь непередбачувані обставини. Але всі дітки повинні дихати, наповнювати нашу буденність радістю і сміхом, дивувати нас своєю безпосередністю. Тож скористаємося можливістю і допоможемо зберегти маленькі життя немовлят!

 

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
BONTOY
31.01.2018 12:22
34647,42 грн.
Анонімна допомога
21.01.2018 09:22
50,92 грн.
Анонімна допомога
13.01.2018 11:48
101,83 грн.
Анонімна допомога
02.01.2018 15:59
350,00 грн.
Анонімна допомога
29.12.2017 21:12
1000,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Два вороги Дарини. 2
ДЦП, яке не дає їй вільно рухатися, і час, який так швидко плине і не дає їй прожити щасливе здорове дит…
Підтримати
Здоров'я
Прийти на допомогу немовлятам
Щохвилини в країні народжуються малюки, і часто трапляється так, що їхня доля вже з першої секунди життя…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть вільно дихати!
Діана хворіє з народження, щороку вона потрапляла до лікарні із запаленням легенів, але діагноз "муковіс…
Підтримати
Здоров'я
Covid-19: допоможемо хворим дихати
Збираємо кошти на фільтри для кисневих концентраторів. Кожен може врятувати чиєсь життя.
Показати всі