Полагодити апарат, що рятує немовлят
Полагодити апарат, що рятує немовлят
Завершений

Полагодити апарат, що рятує немовлят

Розпочато: 31.05.2019
Чернівці
Завершений
Всього зібрано
5910,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5910,00 грн.

Передчасно народжена дитина через недорозвиненість органів після народження потрапляє в реанімацію. Тут починаються найвідповідальніші реанімаційні дії. І саме реанімаційний стіл стає тривалим будиночком для новонародженого. Стіл забезпечує оптимальний температурний режим для правильного теплообміну немовляти, гарантує оптимальний доступ до пацієнта з 4 сторін і дає можливість проводити не складні термінові операції, до нього підключаються всі інші прилади (інфузомати, пульсоксиметри, датчики потоку і т.д.). Коли такий стіл ламається, то лікарі просто не знають що робити! Як можна виходжувати немовля без спеціального обладнання? Саме такий стіл зламався в Чернівцях і мета проєкту його полагодити. 

У недоношеної дитини в перші 10 днів життя температура тіла зазвичай дорівнює в середньому 35,2°C. Коливання її можуть досягати 2-3°C. Положення таких дітей ускладнюється тим, що у них дуже обмежені енергетичні ресурси. Річ у тім, що витрати енергії новонародженого компенсуються за рахунок розщеплення жирів. У недоношеної дитини жирових відкладень практично немає. До того ж в його травному соку міститься мало ферментів, здатних розщеплювати жири молока. Тому недоношена дитина не здатна забезпечити себе енергією в потрібній кількості, ніж, зокрема, і пояснюються особливості його терморегуляції.

Температура тіла передчасно народженої дитини значною мірою залежить від температури навколишнього середовища. Крім того, вона багато втрачає тепла, оскільки відношення поверхні її тіла до маси дуже велике. Втрату тепла міг би перешкоджати ізоляційний шар жиру, але він відсутній. В результаті недоношені діти перегріваються і переохолоджуватися ще легше, ніж доношені. Ця небезпека для них зберігається кілька місяців. Саме задля контролю температури тіла маленьких крихіток лікарі використовують реанімаційні столи, які мають спеціальні датчики терморегуляції та забезпечують контроль над тим, що дитина не переохолоджувалась та не перегрівалась.

В Чернівецькій обласній дитячій клінічній лікарні зламався саме нагрівальний елемент в реанімаційному столі для новонароджених і без нього неможливо рятувати життя немовлят. Через недостатнє фінансування з боку держави, лікарі вимушені звертатись до небайдужих людей та просити про допомогу. 

Мета нашого проєкту – сплатити за ремонт нагрівального елементу у столі. Допоможіть нам полагодити важливий медичний прилад! Може, саме він у майбутньому врятує життя майбутньому художнику, письменнику або науковцю.

ID: 5149
Підтримали
Благодійна допомога
01.06.2019 14:09
5706,10 грн.
Благодійна допомога
01.06.2019 10:16
101,96 грн.
Благодійна допомога
01.06.2019 08:44
51,01 грн.
Олександр Санніков
01.06.2019 06:27
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
В хуртовині відчуттів
Підтримати
Здоров'я
В хуртовині відчуттів
У Мирона аутизм. Його життя добре описує префікс "гіпер". Корекційні заняття допоможуть йому почувати се…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Показати всі