Полегшити біль Купрієнко Поліні: 2 етап зборів
Полегшити біль Купрієнко Поліні: 2 етап зборів
Завершений

Полегшити біль Купрієнко Поліні: 2 етап зборів

Розпочато: 30.04.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
6860,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6860,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мене звати Софія. Моя молодша донька – Полінка – важко хвора. Я вже писала про те, що на початку її життя наша сім'я пережила найстрашніше: донечка впала в кому через гнійний менінгіт. Зараз їй 5 років, але вона навіть не сидить – у неї церебральний параліч і рухові порушення. Дуже допомогли 2 курси реабілітації в клініці Козявкіна, але на новий у нас вже просто немає грошей. Допоможіть зібрати 6 860 грн на третій курс для Поліночки!

Звідки взявся менінгіт нам ніхто так і не сказав. Перші 2 тижні в реанімації мені постійно натякали, що Полішка не виживе. Стан був дуже тяжким – аж до некрозу на пальчиках ніжок, множинних крововиливів у мозок, шлунок і т.д.. Але донечка вижила, і коли озираєшся назад , то мурашки по шкірі бігають від того, що вона перенесла.

На сьогоднішній день Поля нічого не вміє робити у фізичному плані. Навіть голову не тримає, через такий стан у неї постійні проблеми з кишківником: може цілодобово плакати через болі в животику. Ще у неї деформується грудна клітина, скривлюється хребет, на спинці з'являється горбик. У звичайному своєму стані донечка весь час вигинається, плаче, частішають судоми, весь час після реанімації ми з нею не знаємо, що таке сон більше 2 годин поспіль. Але дуже рідко бувають дні, коли вона спокійна, і тоді Полішенька посміхається. У такі дні я безмежно щаслива!

На початку 2012 року нам вдалося пройти перший курс реабілітації в центрі Козявкіна, тоді помітно покращився стан малятка, і, що дуже важливо – практично повністю вирівнявся хребет. Але за 2 роки спинка стала знову кривою. На початку лютого 2014 ми змогли пройти другий курс лікування, після нього у Полінки є зміни в рухливості кінцівок, особливо в ручках – вона активно стала тягнути кулачки до ротика, такого за всі 5 років у неї не було ніколи. Також під час самої реабілітації помітно поліпшилося кровопостачання кінцівок, ручки і ніжки перестали бути "льодишками", цей ефект тримався ще приблизно 2 тижні після курсу. У положенні лежачи на животі Поля стала набагато краще піднімати голівку. Спинка теж стала помітно рівнішою. Під час реабілітації набагато поліпшився сон, але зараз він знову поганий. Ще Полінка стала краще реагувати на мене – повертає голову, коли я з нею розмовляю, більше посміхається, коли з нею граю.

На жаль, наша родина не має коштів, щоб проходити у цьому центрі постійні курси, і тому ми змушені знову звертатися за допомогою.

Я прошу про допомогу всіх, у кого є хоч найменша можливість допомогти моїй дівчинці полегшити її стан. Величезне всім дякую!

ПІБ: Купрієнко Поліна Євгенівна, 16.04.2009 р.

Місто: Київ

Діагноз: Церебральний параліч, подвійна геміплегія, рухові порушення 5 рівня за класифікацією GMFCS, симптоматична епілепсія у вигляді частих поліморфних нападів, компенсована вторинна гідроцефалія, загроза розвитку мікроцефалии, псевдобульбарний синдром, вивих голівки правого стегна, підвивих голівки лівого стегна, часткова атрофія зорових нервів обох очей

ID: 943
Підтримали
Благодійна допомога
01.05.2014 13:51
4067,00 грн.
Благодійна допомога
01.05.2014 09:42
10,00 грн.
Благодійна допомога
01.05.2014 09:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.05.2014 09:17
51,00 грн.
Благодійна допомога
01.05.2014 08:11
40,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Незламна сила
Підтримати
Здоров'я
Незламна сила
В рамках премʼєри документального фільму “Маріуполь. Невтрачена надія” благодійний фонд "Маша" та благод…
Одужати заради дітей! 2
Підтримати
Здоров'я
Одужати заради дітей! 2
Шановні донори! Знову до вас по допомогу звертається родина Надії Крижановської. Зовсім нещодавно Надюша…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Показати всі