Поставимо Ростислава на ніжки! 2
Поставимо Ростислава на ніжки! 2
Завершений

Поставимо Ростислава на ніжки! 2

Розпочато: 10.01.2019
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
12280,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12280,00 грн.

Кожен день малюка Ростислава і його мами Владислави – це боротьба. Боротьба за те, щоб Ростислав міг бути повноцінною дитиною, щоб його дитинство було таким самим, як і у всіх інших дітей без болю, страждань і обмежень. Сім'я вже зверталася за допомогою до фонду лікаря Берсенєва, і завдяки попередньому проєкту Ростислав пройшов вже 3 курси лікування.

У клініці "Інститут проблем болю" малюк спостерігається майже 2 роки, і за допомогою прекрасних лікарів клініки відзначаються позитивні результати, яким мама Ростислава дуже рада. Розвивається мозок малюка, немає епіактивності і загальний стан Ростислава покращився. Мамі хлопчика так страшно пропустити наступний курс лікування, адже тільки зараз вона побачила позитивні результати, для яких було витрачено багато зусиль. Але питання нестачі коштів знову стало на їх шляху.

Через необхідність в постійному лікуванні в різних куточках України своїх коштів катастрофічно не вистачає, тому доводиться звертатися за допомогою до людей. На жаль, так вийшло, що Ростислава мама виховує самотужки. Вона теж має інвалідність з дитинства, і наша з вами підтримка – це єдина надія молодої мами і її малюка. Давайте не залишимо їх в біді!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти на лікування Ростислава. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 12 280,00 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту. 

ПІБ: Грищенко Ростислав Денисович, 27.03.2015 р.

Місто: Арциз, Одеська обл.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, затримка стато-моторного та психо-мовного розвитку, синдром ліквородинамічних порушень, ЧАДЗН, наслідок гіпоксично-ішимічного враження ЦНС

ID: 4718
Підтримали
Благодійна допомога
16.01.2019 21:25
3604,08 грн.
Александр Шарата
16.01.2019 21:11
339,10 грн.
Максим Гринченко
16.01.2019 18:45
96,76 грн.
Благодійна допомога
16.01.2019 16:54
500,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2019 16:34
305,50 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Сенсори життя
Підтримати
Здоров'я
Сенсори життя
Щоденний контроль рівня глюкози в крові – це не розкіш, а життєва необхідність для людей із цукровим діа…
Допоможіть ранній пташці. 4
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть ранній пташці. 4
Софійка – це маленьке сонечко, яке бореться за своє життя з першого дня. Вона народилася дуже рано, і вж…
Подаруймо дитині життя без страждань. 3
Підтримати
Здоров'я
Подаруймо дитині життя без страждань. 3
Єдине харчування, що Тимурчику зараз підходить – це "Нутрікомп Пептид" – інакше харчувати хлопчика прост…
Життєдайна енергія – через крапельниці. 3
Підтримати
Здоров'я
Життєдайна енергія – через крапельниці. 3
Рома з Кам'янського у свої 14 років важить лише 35 кг. Десять років тому йому видалили тонкий кишківник,…
Показати всі