Реабілітація – мій єдиний вихід
Реабілітація – мій єдиний вихід
Завершений

Реабілітація – мій єдиний вихід

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.01.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

Кароліна народилася на світ на 41-му тижні вагітності. Батьки дуже чекали на появу донечки і готувалися до щасливого батьківства, проте пологи були дуже важкими… Вже тоді, в пологовому, у мами виникло погане передчуття, проте лікарі запевнили, що з дитиною все добре, і виписали їх на третій день додому.

Вдома почалося нове життя: перші лікарі-неврологи, перші обстеження, перші призначені ліки і напади із втратою свідомості. Після МРТ стало зрозуміло, що шлях цієї родини буде важким і довгим: коли дівчинці виповнилося 7 місяців, їй діагностували ДЦП, спастичний тетрапарез, вторинну мікроцефалію, всі види затримок розвитку, бульбарний синдром та симптоматичну епілепсію.

Кароліна – дуже цілеспрямована дівчинка, за 6 років вона пройшла дуже багато занять і досягла прекрасних результатів. Весь цей час дівчинка перебуває на медикаментозному лікуванні від епілепсії. В 2019 році у дівчинки стався вивих тазостегнового суглоба, і їй зробили операцію. Вона тривала більше семи годин, після цього Кароліна старанно пройшла реабілітацію. На жаль, попри всі старання лікарів та реабілітологів, зберегти правильну роботу м’язів та суглобів не вдалося. Тому зараз у дівчинки з’явилися проблеми з коліном.

Нещодавно Кароліні провели другу операцію: видалили пластину та спиці, зробили проколи під колінами. Проте і вона не дала бажаних результатів. Зараз у дівчинки є лише один вихід: якісна реабілітація і лікувальна фізкультура. Проте коштів на це в батьків, які довгі 6 років постійно лікують донечку, не вистачає на таку необхідну реабілітацію. Підтримайте Кароліну, адже кожна ваша гривня допоможе дівчинці потрапити в спеціалізований центр на лікування!

Повне ім’я: Завадська Кароліна Олексіївна, 16.09.2014 р.
Місто: Київ
Діагноз: церебральний параліч, подвійна геміплегія. Псевобульбарний синдром. Синдром когнітивних порушень. Епілепсія
ID: 6821
Підтримали
76
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
4130 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
18.02.2021 09:48
4130,38 грн.
Благодійна допомога
18.02.2021 09:38
1019,61 грн.
Дмитро і Анастасія Антонченко
18.02.2021 06:54
127,29 грн.
Благодійна допомога
18.02.2021 06:35
10,18 грн.
Благодійна допомога
18.02.2021 00:46
203,67 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Світ крізь вікно болю. 2
Підтримати
Здоров'я
Світ крізь вікно болю. 2
У Деонісія вроджена вада розвитку головного мозку та синдром спастичного тетрапарезу. Йому потрібна реаб…
Сили для маленької Олі
Підтримати
Здоров'я
Сили для маленької Олі
Цієї весни Олечка опинилася у відділенні реанімації, розпочавши боротьбу за кожен подих. Поруч із нею по…
Крок до нових можливостей
Підтримати
Здоров'я
Крок до нових можливостей
Олександру лише півтора року, але він уже пройшов через важкі операції, тривале лікування, кому та борот…
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі