Рятувальна трансплантація
Рятувальна трансплантація
Завершений

Рятувальна трансплантація

Проект здійснює
Розпочато: 12.08.2016
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
151561,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
151561,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Маленькій Соломійці рік і місяць. І це чудо. Тому що рік тому лікарі готували маму до того, що маленька навряд чи протримається на цьому світі хоча б півроку: її нирки недорозвинені й не виконують своїх функцій. Але всупереч усім прогнозам, Соломійка живе й бореться, вселяючи надію в батьків. Щоби щодня проходити діаліз, вони з мамою живуть у Києві, далеко від тата й сестри. На жаль, це тільки тимчасове вирішення проблеми. Мала потребує пересадки нирки від нерідного донора. Ціна життя Соломійки - 60 000 доларів.

Коли Марина Сегеда вдруге вийшла заміж, у неї вже була 17-річна дочка від першого шлюбу. Але чоловік дуже мріяв про власну дитину. Тому новину про те, що Марина вагітна, чоловік і жінка сприйняли як відповідь на їхні молитви. У квітні 2015 року народилася Соломійка.

Щастя молодих батьків не тривало довго. Через три тижні у Солі, як називають її вдома, піднялася температура. В лікарні дитині зробили УЗД, результат дослідження пролунав як вирок: гіпоплазія нирок. У них абсолютно відсутній кровотік, на певній стадії внутрішньоутробного зростання вони перестали розвиватися.

Півтора місяця мама з Соломією поневірялися по дніпропетровськім лікарням - медики нічого не могли подіяти. Токсини поступово отруювали організм, в результаті в дитини почалися судоми. На швидкій Солю відвезли до київської лікарні Охматдит. Дівчинці почали проводити перитонеальний діаліз. Під час цієї процедури діалізний розчин через катетер вводять прямо в черевну порожнину, і через очеревину токсини й зайва рідина фільтруються в розчин. Через це Соля проходить щоночі.

Через те, що не працює такий важливий орган, мала відстає у фізичному розвитку, нещодавно почала сидіти, у неї тільки-тільки прорізуються зубки. Але вона з усіх сил чіпляється за життя маленькими рученятами й не сумує: бачите, як весело посміхається на світлинах! Тільки тато дуже сумує за коханою донечкою: через необхідність діалізу Соломійка з мамою живе в київському Охматдиті, а тато зі старшою дочкою – в Дніпропетровську.

Діаліз не можна проводити постійно. Солі потрібна трансплантація нирки, але рідні не підходять в якості донорів. Батьки відвезли дівчинку в Білорусь на обстеження. Нефролог С. В. Байко береться провести операцію з пересадки трупної нирки. Зробити її потрібно якомога швидше, поки Соломію не перевели на гемодіаліз. Але вартість операції абсолютно непідйомна для сім'ї, де працює один тато. По правді кажучи, якби працювала й мама, це навряд чи змінило би ситуацію: з Білорусі прийшов рахунок на 60 000 доларів. Давайте дамо Соломійці шанс вижити!

 

ПІБ: Сегеда Соломія Геннадіївна, 16.04.2015

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: Двостороння диспластична гіпоплазія нирок, функціонально-обструктивний мегауретер зліва 4 ст. Хронічна хвороба нирок 4 ст. Хронічна ниркова недостатність 4 ст. Хронічний вторинний пієлонефрит, період ремісії. Білково-енергетична недостатність середнього ступеню тяжкості.

ID: 2415
Підтримали
Благодійна допомога
17.11.2016 14:56
20,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2016 14:22
160,00 грн.
Вадим П
17.11.2016 13:58
300,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2016 13:39
6000,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2016 13:19
100,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Кіра страждає від болю
Підтримати
Здоров'я
Кіра страждає від болю
Ця дівчинка живе з постійним болем. Під час народження Кіра отримала пологову травму і пошкодження центр…
Зробіть мене сильнішим!
Підтримати
Здоров'я
Зробіть мене сильнішим!
Народився хлопчик на 42-му тижні, проте через кисневе голодування малюка помістили під апарат ШВЛ.
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. С…
Показати всі