Рятувальна трансплантація
Рятувальна трансплантація
Завершений

Рятувальна трансплантація

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.08.2016
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
151561,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
151561,00 грн.

Маленькій Соломійці рік і місяць. І це чудо. Тому що рік тому лікарі готували маму до того, що маленька навряд чи протримається на цьому світі хоча б півроку: її нирки недорозвинені й не виконують своїх функцій. Але всупереч усім прогнозам, Соломійка живе й бореться, вселяючи надію в батьків. Щоби щодня проходити діаліз, вони з мамою живуть у Києві, далеко від тата й сестри. На жаль, це тільки тимчасове вирішення проблеми. Мала потребує пересадки нирки від нерідного донора. Ціна життя Соломійки - 60 000 доларів.

Коли Марина Сегеда вдруге вийшла заміж, у неї вже була 17-річна дочка від першого шлюбу. Але чоловік дуже мріяв про власну дитину. Тому новину про те, що Марина вагітна, чоловік і жінка сприйняли як відповідь на їхні молитви. У квітні 2015 року народилася Соломійка.

Щастя молодих батьків не тривало довго. Через три тижні у Солі, як називають її вдома, піднялася температура. В лікарні дитині зробили УЗД, результат дослідження пролунав як вирок: гіпоплазія нирок. У них абсолютно відсутній кровотік, на певній стадії внутрішньоутробного зростання вони перестали розвиватися.

Півтора місяця мама з Соломією поневірялися по дніпропетровськім лікарням - медики нічого не могли подіяти. Токсини поступово отруювали організм, в результаті в дитини почалися судоми. На швидкій Солю відвезли до київської лікарні Охматдит. Дівчинці почали проводити перитонеальний діаліз. Під час цієї процедури діалізний розчин через катетер вводять прямо в черевну порожнину, і через очеревину токсини й зайва рідина фільтруються в розчин. Через це Соля проходить щоночі.

Через те, що не працює такий важливий орган, мала відстає у фізичному розвитку, нещодавно почала сидіти, у неї тільки-тільки прорізуються зубки. Але вона з усіх сил чіпляється за життя маленькими рученятами й не сумує: бачите, як весело посміхається на світлинах! Тільки тато дуже сумує за коханою донечкою: через необхідність діалізу Соломійка з мамою живе в київському Охматдиті, а тато зі старшою дочкою – в Дніпропетровську.

Діаліз не можна проводити постійно. Солі потрібна трансплантація нирки, але рідні не підходять в якості донорів. Батьки відвезли дівчинку в Білорусь на обстеження. Нефролог С. В. Байко береться провести операцію з пересадки трупної нирки. Зробити її потрібно якомога швидше, поки Соломію не перевели на гемодіаліз. Але вартість операції абсолютно непідйомна для сім'ї, де працює один тато. По правді кажучи, якби працювала й мама, це навряд чи змінило би ситуацію: з Білорусі прийшов рахунок на 60 000 доларів. Давайте дамо Соломійці шанс вижити!

 

ПІБ: Сегеда Соломія Геннадіївна, 16.04.2015

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: Двостороння диспластична гіпоплазія нирок, функціонально-обструктивний мегауретер зліва 4 ст. Хронічна хвороба нирок 4 ст. Хронічна ниркова недостатність 4 ст. Хронічний вторинний пієлонефрит, період ремісії. Білково-енергетична недостатність середнього ступеню тяжкості.

ID: 2415
Підтримали
Благодійна допомога
17.11.2016 14:56
20,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2016 14:22
160,00 грн.
Вадим П
17.11.2016 13:58
300,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2016 13:39
6000,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2016 13:19
100,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Він мріє про самостійне дитинство
Підтримати
Здоров'я
Він мріє про самостійне дитинство
Поява на світ маленького Дениса була важкою. Потрійне обвиття пуповиною та кисневе голодування. Але, на …
Ваша допомога – шанс Павлику на здорове життя
Підтримати
Здоров'я
Ваша допомога – шанс Павлику на здорове життя
Павлику 5 років, в три роки хлопчику діагностували аутизм. В Павлика порушення сну, вибірковість в харчу…
Аптечка для бабусі та дідуся
Підтримати
Здоров'я
Аптечка для бабусі та дідуся
Наш проєкт покликаний закупити 26 аптечок із базовими лікарськими засобами, які використовуються як ліки…
Реабілітація замість дитинства
Підтримати
Здоров'я
Реабілітація замість дитинства
Єва від народження хворіє ДЦП. 9-річній дівчинці необхідно зібрати 42 000 грн на курс реабілітації. Лише…
Показати всі