Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал". 2021
Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал". 2021
Завершений

Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал". 2021

Розпочато: 06.12.2021
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
216260,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
216260,00 грн.

Демографічна ситуація в Україні на даному етапі оцінюється як критична. А передчасно народжені діти – це особлива категорія дітей: вони дуже крихкі та слабкі. Багато функцій організму у них ще незрілі. Якщо дитина при народженні важить до 1500 грамів, у перші місяці життя вона стикається з багатьма проблемами легеневої, серцево-судинної, нервової та травної систем. Кожне врятоване життя такого немовляти – безцінне! Саме тому 6 років поспіль наш партнер, благодійник та соціально-відповідальна лізингова компанія "ЕСКА Капітал" відмовляється від корпоративних подарунків та дарує різдвяне диво дітям, які потребують термінового лікування. Спрямування коштів з корпоративних подарунків – це соціальна ініціатива потужної лізингової компанії, яка вже понад 13 років допомагає зростати мікро, малому і середньому бізнесу в Україні. Новий рік – безумовний лідер в подарункових перегонах. Але краще дарувати подарунки, які насправді потрібні. 

Команда "ЕСКА Капітал" вирішила цього року знову спрямувати допомогу на порятунок життя передчасно народжених дітей та закупити надважливе медичне обладнання в Київську обласну дитячу лікарню м. Боярки. Тільки за рік через відділення інтенсивного виходжування цієї лікарні проходить 155 новонароджених, з них 100% потребують реанімаційної допомоги. Це передчасно народжені діти та діти з важкою перинатальною патологією, які потребують проведення тривалої респіраторної терапії, інфузійної терапії, безперервного моніторингу життєво важливих функцій. Серед пролікованих у 2020 році дітей 54% – новонароджені з масою тіла <2000 г, серед яких майже третина пацієнтів – з екстремально низькою та дуже низькою масою тіла при народженні, яким необхідний спеціалізований інтенсивний догляд та терапія.  

Передчасно народжена дитина потребує постійного моніторингу з боку лікарів, контроль і підтримку життєво важливих функцій організму, що розвивається – дихання і серцебиття. Існує безліч патологій, розвиток яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові дитини. Саме для виявлення кисневого голодування і контролю серцебиття маленьких пацієнтів призначений пульсоксиметр. У разі критичних випадків в апараті встановлена система оповіщення. Також в рамках проєкту будуть закуплені датчики пульсоксиметрії.    

80% недоношених дітей, а особливо ті, вага тіла яких менше 1 500 г, мають жовтяницю. Запобігти цьому можна лише за допомогою обмінного переливання крові (кров дитини повністю замінюється кров’ю донора), проте таке лікування ризиковане. Для ефективного та неагресивного лікування існує спеціальна лампа фототерапії, її промені мають певну довжину хвилі і перетворюють "шкідливий" білірубін у таку форму, яка легко виводиться з організму, тобто лампа фототерапії виконує функцію зрілої печінки.

Ларингоскоп – медичний прилад (різновид ендоскопа), що використовується для обстеження гортані. Ларингоскоп розроблений, щоб полегшити швидку візуалізацію гортані без необхідності вирівнювання глоткової та гортанної осей. Крім простої та швидкої інтубації пацієнта у найскладніших випадках, він також спрощує маніпуляції та повністю виключає травмонебезпечність при рутинній інтубації пацієнтів із нормальними дихальними шляхами.

Також важливим при виходжуванні є проведення методу інфузійної терапії. Проведення такої терапії передчасно народженим дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – інфузійних насосів (інфузоматів), що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або при відключенні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину. 

Завдяки "ЕСКА Капітал" у нас є змога придбати медичне обладнання для Київської обласної дитячої лікарні м. Боярки, які якісно покращить процес виходжування та нададуть доступність висококваліфікованої допомоги новонародженим дітям у Київській області.  

Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал" – це приклад того, як можуть виглядати корпоративні подарунки зі змістом.  

ID: 7717
Підтримали
ЕСКА Капітал
07.12.2021 15:55
216260,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Здійснити мрію Єгора. 4
Підтримати
Здоров'я
Здійснити мрію Єгора. 4
Єгор народився раніше поставленого терміну, пережив жовтяницю та реанімацію. А згодом лікарі виявили в н…
Кирило потребує Вашої допомоги
Підтримати
Здоров'я
Кирило потребує Вашої допомоги
У Кирила ДЦП, спастична геміплегія, він потребує Вашої допомоги, щоб потрапити на реабілітацію.
Показати всі