Самотній та незрячий потребує допомоги
Самотній та незрячий потребує допомоги
Завершений

Самотній та незрячий потребує допомоги

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.02.2019
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
16600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16600,00 грн.

Доля від самого початку не була ласкавою до нього. Після смерті матері, з самих ранніх літ він зростав у сиротинці, а ставши дорослим, так і не зміг створити щасливої сім’ї: дружина залишила його, забравши маленьку доньку, заборонивши батькові бачитися з нею, і він зрештою назавжди втратив єдину рідну людину, залишившись на схилі літ зовсім самотнім, хворим і нікому не потрібним… До всіх негараздів додалася страшна війна, яка прийшла в його село, де під час обстрілу згорів його будинок разом із документами та всім нехитрим майном, залишивши його ні з чим. Але найстрашніше було попереду – помітив, що з кожним днем все більш стрімко втрачає зір і стає практично сліпим.

Доля від самого початку не була ласкавою до нього. Після смерті матері, з самих ранніх літ він зростав у сиротинці, а ставши дорослим, так і не зміг створити щасливої сім’ї: дружина залишила його, забравши маленьку доньку, заборонивши батькові бачитися з нею, і він зрештою назавжди втратив єдину рідну людину, залишившись на схилі літ зовсім самотнім, хворим і нікому не потрібним… До всіх негараздів додалася страшна війна, яка прийшла в його село, де під час обстрілу згорів його будинок разом із документами та всім нехитрим майном, залишивши його ні з чим. Але найстрашніше було попереду – помітив, що з кожним днем все більш стрімко втрачає зір і стає практично сліпим. 

Волонтери Християнської Служби Порятунку, що працюють у місцевості, де проживав наш підопічний Іван Колесников, привезли його на Хмельниччину, до нашого Центру соціально-профілактичної допомоги. Після обстеження у лікарів-офтальмологів, отримали вердикт: потрібна негайна операція через прогресуючу катаракту обох очей. Наразі Іван майже повністю незрячий, і з кожним днем його стан погіршується. Через це він є повністю залежним від допомоги сторонніх, які допомагають йому пересуватися навіть кімнатою, не говорячи вже про вулицю, де Іван змушений ходити з ціпком, щоб не впасти і не травмуватися, повністю безпорадний та не здатний до мінімальних речей без сторонньої допомоги.

Сумно і боляче бачити самотню, практично нікому не потрібну людину, яка все ж мріє бодай трохи бачити, щоб не бути тягарем для інших та самостійно справлятися зі щоденними викликами життя. Вартість операції, вказана в рахунку від офтальмологічної клініки, не є захмарною, проте в одинокої, бездомної та хворої людини, звичайно ж, немає такої суми і допомогти, окрім нас із вами, йому нікому. Тому ми змушені звертатися по допомогу у зборі коштів на операцію до всіх, чиє серце не залишається байдужим до чужого горя, хто має таке притаманне людям співчуття та доброту до тих, кому пощастило в житті значно менше.

Будьмо добрими! Добро повертається!

 

ПІБ: Клесников Іван Володимирович, 01.03.1965 р.

Місто: Хмельницька обл.

Діагноз: зрілі катаракти обох очей

 

 

ID: 4818
Підтримали
dobro.ua
25.02.2019 17:13
0,90 грн.
Людмила Ткач
25.02.2019 17:00
261,00 грн.
Благодійна допомога
25.02.2019 15:54
50,93 грн.
Благодійна допомога
25.02.2019 14:37
203,67 грн.
Благодійна допомога
25.02.2019 14:36
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Життя з аутизмом – нелегкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Життя з аутизмом – нелегкий шлях
В Атема ранній дитячий аутизм, йому 14 років, він закінчив 7 клас на "відмінно". Його улюблені предмети:…
Реабілітація замість дитинства
Підтримати
Здоров'я
Реабілітація замість дитинства
Єва від народження хворіє ДЦП. 9-річній дівчинці необхідно зібрати 42 000 грн на курс реабілітації. Лише…
Нове життя під час війни
Підтримати
Здоров'я
Нове життя під час війни
В Запорізький пологовий будинок дуже необхідне медичне обладнання для надання повноцінної медичної допом…
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Підтримати
Здоров'я
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Найбільшому в західних областях України Центру дитячої нейрохірургії та хірургічного лікування епілепсії…
Показати всі