Самотність як вирок
Самотність як вирок
Завершений

Самотність як вирок

Розпочато: 27.01.2012
м. Львів
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Товариство від них відвернулася, родичі про них забули, влада про них згадує лише перед виборами. Це - інваліди війни та праці, учасники бойових дій, сім'ї загиблих. Вони отримують мінімальні пенсії, не маючи інших джерел доходу. На допомогу прийшов Червоний Хрест. Щомісяця організація закуповує медикаменти для малозабезпечених. Ви можете приєднатися до цієї благородної програми, підтримавши її фінансово.

У Львівській області їх понад 20 тисяч. Вони покинуті і забуті родичами та суспільством. Вони – це інваліди війни та праці, учасники бойових дій та сім’ї загиблих. Вони отримують мінімальні пенсії і не мають інших джерел прибутку. Вони – важко або хронічно хворі люди. Вони – це самотні бабусі та дідусі, що потребують постійного догляду та уваги.

Самотніх людей похилого віку Львівщини взяла під свою опіку Червоний Хрест України.

Будь-яка людина у цивілізованому суспільстві має право на допомогу. Проте часто-густо через недогляд, самотній спосіб життя та бідність літні люди просто помирають вдома. Вони йдуть з життя від хвороб, які неважко вилікувати або попередити. Але ж пенсіонери не мають можливості купувати ліки, ціни на які бувають просто захмарні для малозабезпеченої людини.

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України – це громадська, благодійна організація, яка надає допомогу самотнім людям, що не можуть самі про себе подбати. 

В рамках програми «Медикаменти для самотніх підопічних Червоного Хреста», організація закуповує ліки для  малозабезпечених пенсіонерів.  Але Червоний Хрест існує виключно на пожертви громадян та підприємств.

Члени Червоного Хреста закликают усіх небайдужих та свідомих людей долучитися до благородної справи збору коштів для самотніх героїв та ветеранів.

ID: 53
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
23.07.2013 14:19
875,00 грн.
Благодійна допомога
23.07.2013 12:48
200,00 грн.
Світлана Житкова
23.07.2013 11:47
36,00 грн.
Благодійна допомога
23.07.2013 10:54
30,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2013 21:51
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Павло мріє бігати, як інші діти
Підтримати
Здоров'я
Павло мріє бігати, як інші діти
Коли Павлові виповнилось 6 місяців, батьки дізнались про страшний діагноз ДЦП. Позаду безліч реабілітаці…
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 3
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 3
Народження Дарʼї справді було справжнім даром. Лікарі були проти вагітності та пологів її мами, але Даша…
Допоможемо Ярославу лікуватись
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ярославу лікуватись
Ярослав – дуже мужня дитина. З семирічного віку він хворіє на цукровий діабет. Зараз Ярославу потрібно с…
Грошей не вистачає на лікування сина
Підтримати
Здоров'я
Грошей не вистачає на лікування сина
Давид – веселий та енергійний п‘ятирічний хлопчик. Цукровий діабет І типу – зловісний діагноз, що безцер…
Показати всі