Шанс на перший вдих
Шанс на перший вдих
Завершений

Шанс на перший вдих

Розпочато: 27.03.2025
Івано-Франківськ
Завершений
Всього зібрано
62316,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
62316,00 грн.

У відділеннях реанімації та інтенсивної терапії Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1* щодня борються за життя найважчих передчасно народжених дітей – тих, хто з’явився на світ раніше, ніж встиг сформуватися. Ці малюки мають найвразливіші легені – саме вони найчастіше не готові працювати самостійно. Перший подих для таких немовлят – це не лише символ початку життя, це боротьба. Боротьба за кисень, за кожну секунду, за розвиток мозку, серця, органів. І без апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ) ця боротьба була б програною ще до початку. 

Завдяки іноземним благодійникам медзаклад отримав чотири сучасні апарати ШВЛ Servo-Air. Це обладнання – високотехнологічне, якісне, здатне працювати з пацієнтами будь-якого віку, включно з немовлятами вагою менше ніж 1 500 грамів. Але ці апарати довгий час перебували на зберіганні, тому потребують введення в експлуатацію. І поки не будуть виконані технічні процедури, вони не можуть бути використані для порятунку життя.

Для запуску апаратів ШВЛ в роботу критично та терміново необхідно оплатити послуги монтажу, проведення повної діагностики з використанням сервісного інструменту, оновити програмне забезпечення, протестувати кожен апарат, навчити персонал працювати з технікою. Всім цим займаються спеціалізовані інженерні компанії. Це стандартні, але важливі процедури, на які лікарня не має коштів.

Саме тому ваш донат на цей проєкт – це повітря для тих, хто ще не встиг надихатися. А кожна гривня – це крок до запуску обладнання, яке рятуватиме найменших пацієнтів уже завтра.

Підтримайте проєкт – і подаруйте шанс дихати.

*Повна назва лікарні: Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради".

ID: 10081
Підтримали
Благодійна допомога
15.04.2025 15:54
43975,05 грн.
Благодійна допомога
15.04.2025 14:08
500,00 грн.
Благодійна допомога
07.04.2025 09:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.04.2025 18:37
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.04.2025 08:27
1000,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Підтримаємо лікування дівчини
Підтримати
Здоров'я
Підтримаємо лікування дівчини
У 9-річному віці Оля почала втрачати вагу, багато пити, стала млявою та втратила апетит. Її стан тільки …
Сенсори життя
Підтримати
Здоров'я
Сенсори життя
Щоденний контроль рівня глюкози в крові – це не розкіш, а життєва необхідність для людей із цукровим діа…
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Показати всі