Ще не пізно, я ходитиму! 2
Ще не пізно, я ходитиму! 2
Завершений

Ще не пізно, я ходитиму! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.05.2018
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
12800,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12800,00 грн.

Андрійко завзято прагне до своєї мети! Ходити! Він дуже цього бажає! Він готовий боротися довго і наполегливо, долати біль і крізь сльози працювати над кожним рухом. Андрію всього 5 рочків, але він вже знає, як долати смерть, яка кружляла над колискою немовляти. Він знає, як переживати горе – його татко загинув. Він навчився долати страх – коли рідна Донецька область гриміла гуркотом канонади. Маленький хлопчик пережив вже дуже багато, щоб зараз здаватися!

Українська Біржа Благодійності вже допомагала цій мужній дитині (dobro.ua/uk/project/3583/), і хлопчик пройшов курс реабілітації, після якої почав стійкіше триматися на ногах, покращилась координація рухів, почав сам сідати, активно включився у процес виконання вправ. Позитивна динаміка зміцнює надію в те, що Андрій піде до школи своїми ногами!

Лікарі наполегливо радять не зупинятися і проходити реабілітаційні курси регулярно, від цього залежить вся подальша доля дитини. Андрійко вірить, що все вийде, повірте і ви в малюка! Підтримайте збір, подаруйте можливість життя без обмежень!

 

ПІБ: Саган Андрій Юрійович, 30.10.2012 р.

Місто: Красний Лиман, Донецька обл.

Діагноз: ДЦП, дискінетична форма, загальний недорозвиток мовлення, затримка психічного розвитку, затримка фізичного розвитку соматичного ґенезу, підвивих головки правого стегна

 

ID: 4076
Підтримали
55
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
2037 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
01.06.2018 21:25
894,83 грн.
Благодійна допомога
01.06.2018 20:44
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.06.2018 19:38
30,55 грн.
Благодійна допомога
01.06.2018 18:06
51,01 грн.
Благодійна допомога
01.06.2018 18:04
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дитячим реанімаціям, щоб історії продовжувались
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим реанімаціям, щоб історії продовжувались
Зібрати 2 800 000 грн на сучасну систему ендоскопічної візуалізації з бронхоскопом Fujifilm EB-530R, яка…
Рятуємо очі військових разом!
Підтримати
Здоров'я
Рятуємо очі військових разом!
Мета нашого проєкту – закупити необхідні розхідники та медобладнання, щоб надати безкоштовну мобільну оф…
Наслідки діабету калічать жінку
Підтримати
Здоров'я
Наслідки діабету калічать жінку
35-річна Оксана з девʼяти років страждає на цукровий діабет першого типу. Попри всі ті болючі роки, упро…
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Завдяки проєкту ми закупимо апарат пасивної реабілітації плеча та апарат пасивної реабілітації для сугло…
Показати всі