Ще одна, але унікальна
Ще одна, але унікальна
Завершений

Ще одна, але унікальна

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.06.2014
Івано-Франківська область
Завершений
Всього зібрано
184300,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
184300,00 грн.

Зараз Єва як і інші діти насолоджується літом. Бігає по дому та двору, катається на велосипеді та бавиться іграшками. На перший погляд і непомітно, що ця жвава дівчинка тяжко хвора. Однак батьки дивляться на таку її активність з величезним болем. Вони знають, що це тимчасово, і страшний ворог не залишить їх дитині багато часу. Цей ворог – синдром Костмана. Він повністю знищує імунітет, з ним не живуть більше року. Єдиний порятунок – трансплантація кісткового мозку від нерідного донора. Зробити її можна лише закордоном за 115 000 євро.


Навіть ті невеликі кошти, що вдається заробити й зібрати родині, зараз витрачаються на поточне лікування, та вартісні ліки. Адже відсутність імунітету призводить до постійних інфекційних ускладнень – дівчинка хворіла вже пневмонією, бронхітом, гнійним отитом, мала безпричинні гарячки. Один тиждень Єва бавиться та скаче, а потім два-три тижні проводить у лікарні.

 

Про хворобу батьки дізналися несподівано: у дівчинки почалася температура під сорок без причини, дитина стала жовтого кольору. Батьки звернулися до лікаря, який спочатку сказав, що це лейкемія. Страшний діагноз не підтвердився. Аби встановити справжній, знадобилося 4 місяці. Однак він виявився не менш страшним – синдром Костмана. Ця хвороба надзвичайно рідкісна – цей синдром виявляють у одного з 5 мільйонів новонароджених. Медики кажуть, що лікування дороговартісними препарати ефекту не дасть, а ця хвороба призводить до фатального кінця. Єдиний вихід – пересадка від нерідного донора.

Як всі вже знають, в Україні такі операції неможливі. Єву готова прийняти клініка у Вероні, але вартість лікування там становить 115 000 євро. Батьки у розпачі – таких грошей їм не назбирати ніколи. Вони просять всіх небайдужих допомогти. Їм вже вдалося зібрати більше 15 тисяч доларів, але до справжнього порятунку ще далеко.

Завдяки тому, що нарешті надійшов платіж МОЗ України на клініку Верони для Діани Чобан (проєкт «Одна на мільйон»), це значить, що зібрані для неї на УББ та оплачені в клініку Верони кошти без будь-яких бюрократичних перешкод можуть бути перепрофільовані на Єву Петрук, і їй уже можна провести типування. У цей час буде тривати пошук донора для дівчинки, а поки що на УББ продовжуватиметься збір частини суми, якої ще не вистачає на лікування дівчинки. Давайте усім світом дамо цій дівчинці шанс на життя, на радість, на щастя!

 

ПІБ: Петрук Єва Вікторівна, 14.06.2010 р.

Місто: Івано-Франківська область

Діагноз: синдром Костмана (враження імунітету. Це призводить до того, що організм «чіпляє» будь-яку інфекцію і не бореться з нею. Ця хвороба надзвичайно рідкісна – цей синдром виявляють в одного на 5 мільйонів новонароджених)

ID: 991
Підтримали
Благодійна допомога
23.12.2014 13:50
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.12.2014 13:39
50,00 грн.
Yurii Kril
21.12.2014 21:41
98,00 грн.
Благодійна допомога
21.12.2014 14:44
50,00 грн.
Lisa Simpson
21.12.2014 14:04
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Богдан – єдина дитина, і зрозуміти, що щось іде не так з розвитком, батькам було непросто, адже візуальн…
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Підтримати
Здоров'я
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Маленька Веронічка пройшла вже безліч курсів реабілітації й, хоч і повільно, але досягає певних успіхів.…
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Показати всі