#СомнениеСhallenge 2.0. Допомога Ромі
#СомнениеСhallenge 2.0. Допомога Ромі
Завершений

#СомнениеСhallenge 2.0. Допомога Ромі

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.11.2016
Суми
Завершений
Всього зібрано
99831,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
99831,00 грн.

Маленького 4-річного Ромчика в родині називають Базікою. Хлопчик народився семимісячним. Він - один із "Нетерплячок", який любить ганяти на своєму дитячому мотоциклі і спілкуватися з людьми. Найбільше Роман мріє піти в дитячий садок. Проте діагноз заважає здійснитися його мрії.

Лист мами:

"Я, мама Москальова Романа, звертаюся до Вас за допомогою. Мій син народився 09.02.2012 року семимісячним. Його вага при народженні становила 2,150 кг. Таких діток називають «Нетерплячками».

Так як у Ромчика при народженні погано розкрилися легені, 12 діб він провів у реанімації. Перші п'ять днів лікарі щодня виривали його з рук смерті - він просто забував або не знав, як дихати без апарату. На той момент нам поставили діагноз: вроджена пневмонія. Пізніше, в 2,5 роки, в Ромчика частково закрилася права легеня, і ми довго лікувалися. Після комп'ютерної томографії був поставлений точний діагноз: субателіктаз середньої частки правої легені, вроджена аномалія розвитку, гіпоплазія нижніх часток бронхів, рецидивний обструктивний бронхіт.

Зараз Ромчику майже 5 років, і він дуже хотів піти до дитячого садочка, як ходять усі його однолітки і друзі. Ми почали проходити медичну комісію, і я вирішила (так, на всякий випадок) обстежити дитину у кардіолога. Адже в 2,5 року в нього був загальний наркоз. 14 вересня 2016 року, після проходження УЗД серця, нашому Ромчику поставили ще один невтішний діагноз: вроджена патологія серця, вторинний дефект міжпередсердної перегородки, об'ємне перевантаження правих відділів серця АРХЛЖ. Із цим діагнозом нас і відправили в клініку Амосова в м. Київ. У клініці ми дізналися, що нам потрібна дорога операція. І дитячі мрії Ромчика про садок розбилися об непідйомну для нашої сім'ї суму грошей, необхідну для придбання «Окклюдера» - пристрою для проведення операції.

У зв'язку з тим, що Ромчик часто хворіє, я була змушенна продовжити декретну відпустку (відвідувати дитсадок нам не рекомендовано!). Чоловік зараз стабільної роботи не має, і ми перебиваємося його випадковими підробітками. Старший син (26 років) - педагог, і сам насилу утримує свою сім'ю; у нього 5-річна донька. Середня дочка (19 років) - в університеті перевелася на заочне відділення, щоб була можливість підробляти хоча б собі на навчання.

Ромчик росте життєрадісним, веселим, ласкавим, ніжним та сміливим, як всі хлопці, дитиною. Він дуже любить ганяти наввипередки на своєму дитячому мотоциклі у дворі з друзями. Рома любить спілкуватися з людьми, якщо йому хтось сподобався, він обов'язково запросить його у гості до себе додому. Дуже любить збирати машинки-трансформери. Так як Ромчик не ходить в садок, ми відвідуємо логопеда і психолога - там його навчили збирати трансформери і багато чому іншому. Тепер його всі називають «Базіка». Я, як мати, і вся наша родина робимо все, щоб Ромчик не відрізнявся і не відставав у розвитку від інших діток, своїх однолітків. Але є проблема, яку ми не в силах вирішити самостійно. Тому ми звертаємося до Вас по допомогу!

Вся наша родина просить і благає Вас про допомогу в придбанні «Окклюдера» для проведення операції Ромчику!

Дуже сподіваємося на Вашу і Божу допомогу.

З повагою сім'я Москальових".


ПІБ: Москальов Роман Олексійович, 09.02.2012 р.

Місто: Суми

Діагноз: вродженна вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки

ID: 2679
Підтримали
Благодійна допомога
12.12.2016 14:50
47922,67 грн.
Благодійна допомога
12.12.2016 12:39
500,00 грн.
Благодійна допомога
12.12.2016 11:06
100,00 грн.
Благодійна допомога
12.12.2016 09:44
203,92 грн.
Благодійна допомога
11.12.2016 12:50
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Діти. Аутизм. Війна.2
Підтримати
Здоров'я
Діти. Аутизм. Війна.2
Мета проєкту - зібрати кошти на проведення корекційних занять у центрі LEVCHYK SPECTRUM HUB, створеному …
Дмитрик чекає на допомогу!
Підтримати
Здоров'я
Дмитрик чекає на допомогу!
Дитячий церебральний параліч Дімі встановили на третьому місяці життя. Відтоді почалося тривале відновле…
Мрія Степана – ходити!
Підтримати
Здоров'я
Мрія Степана – ходити!
Передчасне народження спричинило низку важких захворювань, зокрема ДЦП. Попереду непростий шлях відновле…
Поставити малечу на ніжки
Підтримати
Здоров'я
Поставити малечу на ніжки
Мета проєкту – зібрати кошти на дві сучасні системи вертикалізації для центру катамнестичного спостереже…
Показати всі