ТЮСО рятує сердечко Даринки Симодейко
ТЮСО рятує сердечко Даринки Симодейко
Завершений

ТЮСО рятує сердечко Даринки Симодейко

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.06.2021
Закарпатська обл.
Завершений
Всього зібрано
13120,16 грн.
Зібрано у відсотках
15%
Потрібно
86991,00 грн.

ТЮСО продовжує благодійну акцію "Врятуй сердечко" разом із Українською Біржею Благодійності на платформі dobro.ua. Ми продовжуємо національний збір коштів, який спрямований на порятунок діток із вадами серця.

Щорічно в Україні народжується близько 5 500 дітей із вродженими вадами серця, серед цих дітей 600 можна врятувати одразу, для цього просто необхідно встановити їм серцеві імпланти. Завдяки вашій підтримці за останні 2 місяці ТЮСО вдалося допомогти Назарчику та Кірі, і вони були успішно прооперовані у Києві в Інституті Амосова.

Сьогодні вашої допомоги потребує дівчинка Даринка Симодейко. Їй 6 років, вона дуже активна, весела та життєрадісна, проте її страшний діагноз "вроджений дефект міжшлункової перетинки" потребує невідкладного встановлення серцевого імпланту, вартість якого майже 90 000 грн. Для її батьків, які проживають у м. Мукачево Закарпатської області, зібрати таку суму неможливо, і вони звертаються до небайдужих та чуйних до чужого горя людей.

Мрія кожної родини – це здорова родина. Допоможемо разом.

Творіть добро разом з ТЮСО.

Повне ім’я: Симодейко Дарина Василівна, 28.03.2015 р.
Місто: Мукачево
Діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки
ID: 7175
Підтримали
39
Середній донат
180 грн.
ТОП-донат
5000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
11.07.2021 14:53
20,00 грн.
Благодійна допомога
06.07.2021 23:09
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.07.2021 08:24
190,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2021 19:17
5000,00 грн.
Благодійна допомога
19.06.2021 23:56
500,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Ми потрібні Максимові. 2
Підтримати
Здоров'я
Ми потрібні Максимові. 2
Максим – 8-річний хлопчик з аутизмом, який із самого малечку проходить шлях розвитку та соціалізації. Ро…
Страждання Богдана можна полегшити. 2
Підтримати
Здоров'я
Страждання Богдана можна полегшити. 2
Богдану 12 років, і два з них він хворіє на інсулінозалежний діабет. Активне життя дається хлопцю важко.…
Коронавірус спровокував діабет
Підтримати
Здоров'я
Коронавірус спровокував діабет
Під час пандемії коронавірусу родина Софії встигла його підхопити. Софійка, начебто, перехворіла найлегш…
Сенсори, які рятують підлітку життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Сенсори, які рятують підлітку життя. 2
Тимофію 14 років. Уже в такому юному віці йому довелося пережити невимовний біль – два роки тому війна з…
Показати всі