Точка опори, щоб підкорити світ
Точка опори, щоб підкорити світ
Завершений

Точка опори, щоб підкорити світ

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.05.2019
Тернопільська обл.
Завершений
Всього зібрано
938000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
938000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: Ілоні зробили операцію на ніжці, дівчинка поїхала додому одужувати. Проте звідти Ілону терміново направили до лікарні із підозрою на тромб, але під час операції лікарі знайшли пухлину на серці... Дівчинку прооперували, вона пройшла хіміотерапію, проте на початку цього року її серце не витримало важкої боротьби з хворобами, вона померла. Команда УББ приносить щирі слова співчуття рідним дівчинки та дякує всім, хто підтримував Ілону. Від того моменту, як її пронизав гострий біль в коліні і до сьогодні, коли постав жорстокий вибір – або ампутувати ногу, або знайти півтора мільйона гривень на операцію – минуло три роки. Був звичайний урок фізкультури. Ілона стрибала разом з однокласниками, як раптом в нозі, ніби удар током. Неврологи районної лікарні на Тернопільщині, звідки вона родом, вирішили, що юна пацієнтка потягнула ногу і призначили вигрівання. Пухлина почала рости на очах. Мама побачила і все зрозуміла. Всі страшні підозри підтвердили в Інституті раку – остеогенна саркома правої стегнової кістки. 

Три роки складного лікування – шлях, на якому і хіміотерапії, і аутотрансплантація, і операція з видалення метастаз із легенів, перелом хворої кістки, довгі місяці на ліжку, в боксі, без можливості піднятися і вийти надвір. І ось нещодавно, нарешті, для неї звучить заповітне слово – ремісія. Можна було б зітхнути і жити далі її дівочим і сповненим мрій життя. Якби не одне "але". Тимчасовий протез на місці хворої кістки зносився і потребує заміни. Поки її організм ріс, між хворою та здоровою ногами утворилася різниця в довжині. І чимдалі, тим сильніше вона кульгає, викривлюється хребет, відбувається тиск на внутрішні органи. Наслідки можуть надтяжкими. І якщо не замінити протез, є загроза ампутації ноги.

Не здаватися Ілонці допомагає мрія стати журналістом. З дитинства вона захоплювалася світськими хроніками з газет, пізніше в неї з’явився кумир – Катя Осадча, із якою під час лікування в Києві навіть вдалося познайомитися та взяти в неї перше справжнє інтерв'ю. Дебют додав сили та віри в себе. Ілонка почала більше читати, завела відеоблог, працює над творами, щоб добре писати та вступити на факультет журналістики.

Вона дуже сильна, наполеглива та старанна дівчинка, яка обов’язково досягне мети та підкорить світ. Ми обов’язково почуємо про неї та побачимо з мікрофоном на підборах та діловій сукні. Для цього їй зараз потрібна точка опори – півтора мільйона гривень, це вартість ендопротезу. Ілону та її молодшого братика Артура виховує самотня мама. Тато їх покинув, а вітчим помер, поки лікували Ілону. Їм дуже потрібна наша допомога.

Операція потрібна якнайшвидше. Щоб її призначити, необхідно замовити ендопротез, який виготовляється в Німеччині за індивідуальними замірами лише після повної передоплати. На УББ ми збираємо 938 000 грн.

 

ПІБ: Крук Ілона Сергіївна, 07.06.2006 р.

Місто: с Нирків, Тернопільська обл.

Діагноз: остеосаркома

ID: 5106
Підтримали
Благодійна допомога
30.05.2019 18:37
12973,34 грн.
Благодійна допомога
30.05.2019 18:33
921330,00 грн.
Благодійна допомога
28.05.2019 21:37
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.05.2019 21:16
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.05.2019 13:03
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Одужати заради дітей! 2
Підтримати
Здоров'я
Одужати заради дітей! 2
Шановні донори! Знову до вас по допомогу звертається родина Надії Крижановської. Зовсім нещодавно Надюша…
Будуємо нову "Дачу" разом!
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" разом!
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Підтримати
Здоров'я
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Забезпечення пологових будинків якісним сучасним обладнанням – це забезпечення безпечних пологів для жін…
З вірою в майбутнє
Підтримати
Здоров'я
З вірою в майбутнє
Назар потребує систематичного лікування і курсів реабілітації. У хлопчика ДЦП і він не може обійтися без…
Показати всі