В Ангеліни рідкісне захворювання. 4
В Ангеліни рідкісне захворювання. 4
Завершений

В Ангеліни рідкісне захворювання. 4

Проект здійснює
Розпочато: 07.06.2019
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
14581,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14581,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Днями у Ангеліни був випускний у дитячому садку. З моменту останньої поїздки до Києва (це було в березні 2019 року) вона не відвідувала дитсадочок, тому що захворіла її сестричка-близнючка Меланія, і обидві дівчинки були вдома. Щоб не пропустити підготовку до такого важливого заходу, Ангеліна старанно відвідувала репетиції і вивчила віршик. 

"Завдяки лікуванню Ангеліна вже закінчила садок... Це дуже великий крок у нашій ситуації! Зрушення за цей рік очевидні! Це маленька сміхотулька і дзвіночок у нашій родині!", – ділитися радістю мама дівчинки. Попри те, що за вікном літо, в Ангеліни все розписано: з середини червня заняття з логопедом, з 10 червня дівчинка знову буде відвідувати заняття з гімнастики і, звичайно, підготовка до школи. Хоча Ангеліна, хитро примруживши очі, каже мамі: "Мамо, я все вмію".

Дівчинка дуже змінилася за останній рік, подорослішала. Навіть лікарі харківської лікарні, в якій дівчинка раніше лікувалася, не впізнали її. Настільки разючі відбулися зміни. У дівчинки – вроджене генетичне захворювання: первинний імунодефіцит, яке позбавляє організм природного захисту. Цей діагноз встановили Ангеліні рік тому фахівці Київського імунологічного центру. До цього, починаючи з віку двох з половиною років, дівчинка постійно хворіла, і вони з мамою практично жили в лікарнях. Точний діагноз лікарі поставити дівчинці так і не могли...

Ангеліні призначили курс лікування, який буде підтримувати стан здоров'я дівчинки в нормі. Дівчинка потребує препарату "Біовен-моно" (5 флаконів). Загальна вартість препарату становить 14 581 грн. Сума велика для батьків дівчинки, а без лікування їй не можна залишатися. Вони намагаються самостійно справлятися з витратами, пов'язаними з лікуванням Ангеліни, але коштів, на жаль, не вистачає. Тато працює на двох роботах, мама з дівчатками вдома, оскільки вони часто хворіють. Підтримайте, будь ласка, Ангеліну!

Завдяки підтримці небайдужих людей під час попередніх етапів зборів Ангеліна отримала необхідний для лікування препарат "Біовен-моно", за який щиро вдячні донорам УББ батьки дитини. Попередні проекти Ви можете переглянути тут.

 

ПІБ: Онопрієнко Ангеліна Віталіївна, 09.11.2012 р.

Місто: Дергачі, Харківська обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит: синдром активації РІ3К-дельта 1 типу (APDS1), обумовлений гетерозиготною gof мутацією в гені PIK3CD (генералізована лімфаденопатія, гепатоспленомегалія, важка гіперплазія лімфоглоткового кільця з синдромом обструктивного апное, нодулярна гіперплазія кишечника, імунні цитопенії), двобічний хронічний гнійний середній отит, хронічний гепатит С, висока репліактивна активність, генотип 1b, вірусний гепатит В: неактивне носійство HBsAg, синдром біліарного сладжу, каріозне ураження зубів

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
оксана сокол
06.07.2019 21:04
0,37 грн.
Благодійна допомога
06.07.2019 15:18
2021,00 грн.
Благодійна допомога
06.07.2019 14:28
51,01 грн.
Андрей Коляда
06.07.2019 13:36
152,94 грн.
Yevgen Hjelper
06.07.2019 13:22
203,92 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Підтримати
Здоров'я
Злий ворог живе у Дениса всередині. 2
Із самого малечку Денис уранці і ввечері мусить витрачати години часу на лікувальні процедури, вміє пити…
Підтримати
Здоров'я
Почуй, відчуй та зрозумій
Довгоочікуване маля з'явилося в родині. Батьки з величезним захопленням будують плани на вступ синочка д…
Підтримати
Здоров'я
Сoronavirus.Kyiv
Командою Сoronavirus.Kyiv було вирішено зосередиться на купівлі термінових витратних матеріалів та медик…
Показати всі