В Ангеліни рідкісне захворювання. 6
В Ангеліни рідкісне захворювання. 6
Завершений

В Ангеліни рідкісне захворювання. 6

Проект здійснює
Розпочато: 27.12.2019
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
14729,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14729,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дивлячись на цю завзяту дівчинку, складно собі уявити, що вона живе досить непростим життям. У Ангеліни первинний імунодефіцит – вроджене захворювання, яке геть позбавляє дитину природного імунітету. Все дитинство вона проводить в лікарнях: віруси, інфекції, пневмонії не дають дівчинці повноцінно жити. І тільки прийом імуноглобулінів дозволяє їй на якийсь час забути про своїх постійні хвороби. Донори УББ неодноразово допомагали Ангеліні, і завдяки цій допомозі зараз дівчинка живе, як звичайна дитина. 

Ангеліна ходить у школу із задоволенням, вчиться старанно, але дуже втомлюється. Позаду вже половина навчального року. Дівчинка спробувала новий для себе вид спорту – тхеквондо. І хоча їй дуже подобалося, але довелося цей спорт залишити. Ангеліна ще слабка, і погано переносить навантаження. Зате у вільний час вона відвідує гурток малювання. "Зараз малює зиму, – розповідає мама дівчинки, – ялинку, небо, будинки! Перед цим це була природа, сім'я. А головне – в її малюнках завжди світить сонце!".

Ангеліна любить робити різні вироби. Оскільки скоро Новий рік, то і всі вироби на новорічну тематику. "Ми робили з вушних паличок будиночки, ялинку, – каже мама дитини, – робили з сірників різні дрібнички!". Ангеліна продовжує заняття у логопеда. Бере активну участь в житті класу. Дружить з усіма в класі, але чомусь більше з хлопчиками. Можливо, вони органічніше приймають її бурхливий темперамент. Нещодавно минула посвята в першокласники, і Ангеліна брала участь в різних сценках. А тепер дівчинка готується до новорічної вистави: вона повинна грати Русалку. Але головне, звичайно, – це не захворіти напередодні концерту.

Нещодавно Ангеліна була на плановій перевірці у лікарні і проходила обстеження. Результати аналізів хороші, і по УЗД теж краще. А в середині грудні Ангеліні зробили перше щеплення. "Слава Богу, все добре, – каже мама дівчинки, – тепер в планах прокапатися і видалити аденоїди, щоб у Новому році їй було ще легше!". У Ангеліни є дві сестри, старша Валерія і двійняшка Меланія. Сім'я живе на кошти, які заробляє тато. На жаль, коштів на все не вистачає. Адже тільки лікування Ангеліни вимагає значних сум. Для підтримки імунітету дівчинці вже зараз необхідний препарат "Біовен-моно", 4 флакона якого коштують 14 729 грн. Сім'я просить допомогти їм з лікуванням доньки.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Ангеліні. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

ПІБ: Онопрієнко Ангеліна Віталіївна, 09.11.2012 р.

Місто: Дергачі, Харківська обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит: синдром активації РІ3К-дельта 1 типу (APDS1), обумовлений гетерозиготною gof мутацією в гені PIK3CD (генералізована лімфаденопатія, гепатоспленомегалія, важка гіперплазія лімфоглоткового кільця з синдромом обструктивного апное, нодулярна гіперплазія кишечника, імунні цитопенії). Двобічний хронічний гнійний середній отит. Хронічний гепатит С, висока репліактивна активність, генотип 1b. Вірусний гепатит В: неактивне носійство HBsAg. Синдром біліарного сладжу. Каріозне ураження зубів

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Артём Новик
09.01.2020 23:21
5873,03 грн.
Благодійна допомога
09.01.2020 23:14
203,85 грн.
Благодійна допомога
09.01.2020 22:06
40,73 грн.
Благодійна допомога
09.01.2020 22:06
50,93 грн.
Благодійна допомога
09.01.2020 21:21
101,83 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Врятувати дитину від смерті
Навесні 2020 року, коли весь світ страждав від першої хвилі карантину, в сім'ю Захарових прийшла біда ст…
Підтримати
Здоров'я
Назару потрібно бути сильним
33 кг ваги на 153 см зросту у 18 років – цифри здаються неможливими, але саме так живе Назар з Тернопіль…
Підтримати
Здоров'я
Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться".Богдан – звичайний симпатичний паруб…
Підтримати
Здоров'я
Тепер не лише ДЦП, а й епілепсія...
Ліка – маленька 5-річна дівчинка, але дуже відважний боєць. З самого народження бореться за життя, за ко…
Показати всі