Велика біда в маленькій родині
Велика біда в маленькій родині
Завершений

Велика біда в маленькій родині

Розпочато: 26.07.2013
Черкаси
Завершений
Всього зібрано
99290,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
99290,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У моїй родині сталася велика біда – у коханої людини виявили рак! Декілька років тому я зустрів дівчину-янгола, зустрів і покохав її на все життя. Цей янгол і став моєю дружиною, але так склалося, що все наше спільне життя ми з нею за щось або з чимось боремось. Моїй дружині Юлечці 32 роки і вона хворіє на дуже рідкісну для її віку хворобу - множинна мієлома - рак крові і кісткового мозку. Ми лікуємося, це ДУЖЕ дорого, і хвороба вже висмоктала з нас не тільки всі нерви, здоров’я, а й гроші…

Від початку нашого спільного життя ми 4 роки боролися за право стати батьками, проте що ми не робили, як не намагалися створити повноцінну сім’ю, та як кажуть «Бог не давав». Потім з’явилася ще одна перепона на нашому шляху до батьківства - у Юлі виявили хворобу нирок – і народжувати їй категорично заборонили. Але ми боролися і з цим, 3 роки ми лікували нирки та не здавалися, звертаючись до різних лікарів. Час минав і ми вирішили, якщо вже в нас не може бути своїх діточок, ми віддамо своє тепло і кохання дитинці, яка в дитячому будинку так само чекає родинного затишку та любові. Ми зібрали документи і стали кандидатами на всиновлення. Чекали зустрічі із своєю мрією, а замість цього як грім з ясного неба: рак! 3 стадія раку крові і кісткового мозку. Множинна мієлома. Кожне слово зупиняло серце та збивало з ніг.

Всі проблеми стали такими маленькими і незначними на фоні однієї: ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ КОХАНІЙ!

Виявилось, що це рак вбивав нирки весь цей час. Саме тому хворобу виявили на такій страшній стадії... Три місяці лікування в черкаському онкологічному диспансері, декілька курсів нещадної хіміотерапії ще більше посадили нирки. Зібравши гроші у рідних і близьких, друзів та небайдужих людей, Юлю відвезли на лікування до Німеччини. Німецькі лікарі були шоковані станом Юлі, проте за лікування взялися і дають добрі шанси на одужання. Але на шляху до нього є одна велика проблема - це дуже великі кошти. Всього, що ми змогли зібрати, нам ледве вистачило на перший курс лікування, за який вже заплачено 23 тис. євро. Коштів вже немає, а лікування досить довге та дороге. Хіміотерапія вартістю біля 6 000 грн за укол, яких необхідно ще щонайменше ВІСІМ!!! Ще й до того Юлі потрібно постійно проходити процедуру гемодіалізу для підтримки нирок. В Черкасах 1 така процедура коштує 1400 грн, а необхідно їх 3 на тиждень протягом всього періоду лікування, а це щонайменше 3 місяці.

Лікування в Німеччині вже дає свої позитивні результати - молодий організм бореться, ХОЧЕ ЖИТИ!!! Є надія на одужання, і ми не втрачаємо надію мати щасливу та повноцінну сім’ю! Віримо, що Бог допоможе нам побороти цю тяжку хворобу, і нас дочекається та маленька дитинка, яка так мріє про родинне тепло і ласку, про маму і тата. Пробачте, якщо щось не так написав, я дуже рідко до цих страшних подій звертався по допомогу, але зараз я загнаний в кут. Завжди думав, що гроші це не головне і за них не купиш здоров’я, а зараз тільки за них та з вашою допомогою можна купити життя коханої людини! Шитик Игор, чоловік Юлії.

Ім’я: Шитик Юлія Вікторівна, 32 роки

Місто: Черкаси

Диагноз: Множинна мієлома

ID: 665
Підтримали
Благодійна допомога
27.09.2013 15:31
20,00 грн.
Благодійна допомога
27.09.2013 15:31
15,00 грн.
Благодійна допомога
10.09.2013 14:50
55,00 грн.
Благодійна допомога
10.09.2013 14:48
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.09.2013 14:46
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Повернемо слух нашому захиснику!
Підтримати
Здоров'я
Повернемо слух нашому захиснику!
Як тільки почалася повномасштабна війна, 24 лютого чоловік знову був призваний до лав ЗСУ. І через декіл…
Аквапарк «Пляж» допомагає Незламним
Підтримати
Здоров'я
Аквапарк «Пляж» допомагає Незламним
Аквапарк «Пляж» приєднується до благодійної ініціативи «Lviv Croissants» та «Unbroken», щоб допомогти зі…
Відновлення та реабілітація поранених
Підтримати
Здоров'я
Відновлення та реабілітація поранених
Завдяки проєкту ми закупимо електроміограф в Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології Закарп…
Показати всі