Ви дуже потрібні цій родині. 2
Ви дуже потрібні цій родині. 2
Завершений

Ви дуже потрібні цій родині. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.02.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
16845,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16845,00 грн.

Вже майже рік Артемко не може їсти сам. Його тіло не може майже нічого – ні обслуговувати себе самостійно, ні просто піднятись вертикально, його рівень розвитку – на рівні немовляти. Артемко відчуває світ. І від людей навколо залежить, чи буде він страждати, чи посміхатиметься. Зокрема, хлопчикові критично необхідне спеціальне харчування, 10 баночок Resource Optimum в місяць – це його сніданки, обіди й вечері, без них – смерть від голодного виснаження. Потрібні підгузки й пелюшки, аби хоча би в питаннях гігієни полегшити батькам догляд за дитиною. Потрібна ваша підтримка. 

У Артемчика м'язова дистрофія, і його стан невиліковний. Але страждання і дискомфорт, яких завдають прояви хвороби, можливо усунути. Для цього замало самої тільки любові і турботи з боку рідних. Потрібно безліч матеріальних речей, які дають полегшення. І, насправді, це хороша новина – коли проблему можна вирішити за гроші. Це означає, що ми можемо допомогти.

Харчування, аби хлопчик не дізнався, що таке голод і як зводить шлунок від неможливості поїсти. Засоби догляду, аби комфортно було лежати, щоби шкіра була суха і чиста і не турбували би ані жодні подразнення, ані запахи. Спокійний настрій мами, яка не переживає, чи матиме необхідне завтра… з усього цього складається атмосфера у домі Артема, увесь його світ. Будь ласка, допоможіть зробити так, аби цей світ був добрим.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Артемові. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Лукашук Артем Сергійович, 12.08.2006 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, вроджена вада розвитку головного мозку, мікроцефалія

ID: 5835
Підтримали
69
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
3055 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
02.04.2020 14:46
0,42 грн.
zdorovya._oleksandr
02.04.2020 13:09
1748,00 грн.
Благодійна допомога
02.04.2020 12:07
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.04.2020 22:02
1000,00 грн.
Благодійна допомога
01.04.2020 21:31
40,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Максим не в змозі купувати ліки. 4
Підтримати
Здоров'я
Максим не в змозі купувати ліки. 4
Максим має діагноз "ураження центральної нервової системи". Це захворювання значно обмежує повсякденне ж…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Софійці потрібна допомога. 3
Підтримати
Здоров'я
Софійці потрібна допомога. 3
Софійка захворіла на цукровий діабет 1 типу тяжкої форми. Її дитинство зараз – це не лише навчання, дозв…
Подолаєм наслідки війни для Діани і Ярослава! 2
Підтримати
Здоров'я
Подолаєм наслідки війни для Діани і Ярослава! 2
Під звуки вибухів ця родина рятувала найдорожче – своїх дітей. Сьогодні Ярослав та Діана продовжують бор…
Показати всі