Вільний подих. Нетерплячки. Київ
Вільний подих. Нетерплячки. Київ
Завершений

Вільний подих. Нетерплячки. Київ

Розпочато: 26.01.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
20228,4 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20228,40 грн.

У разі значної незрілості життєво важливих систем Нетерплячок (наприклад, якщо недоношена дитина не в змозі самостійно дихати), одразу після народження вони потрапляють у відділення дитячої реанімації. Тут малюки лежать у спеціальних кувезах, які забезпечені апаратами штучної вентиляції легенів.

За допомогою численних трубок та дротів малюк приєднаний до моніторів, крапельниць та інших апаратів, що контролюють його пульс, температуру і дихання, регулярно проводять аналізи крові, а також вводять необхідні ліки й виконують безліч інших важливих функцій. Якщо показники, що реєструються цими приладами, небезпечно відхиляються від норми, лунає сигнал тривоги.

Для контролю дихання Нетерплячок використовують датчики потоку. Їхнє основне завдання – аналіз повітря, що видихається. Датчик вимірює величину потоку, потім мікропроцессор респіратора переводить цей показник в оцінку обсягу повітря, що видихається крихітними легенями передчасно народженої дитини. Останній повинен відповідати обсягу, встановленому лікарем на панелі респіратора, і вдувати в легені маленького пацієнта.

Основне призначення датчика тиску – контроль цього параметра в дихальних шляхах немовляти для попередження баротравми і витоків повітря. Використання двох типів датчиків забезпечує необхідні звукові і світлові тривоги при невідповідності установок респіратора і реальних параметрів вентиляції маленького пацієнта. Датчики забезпечують отримання респіратором інформації, необхідної для функціонування звукових і світлових тривог. Тому так важливо, щоб у кожному апаратів ШВЛ був датчик потоку з метою попередження баротравми і контролю готовності маленького пацієнта до самостійного дихання.

Ще однією з головних складових апаратів ШВЛ апаратів є контур, який складається з чисельної кількості різних шлангів, трубочок, перехідників. Всі складові контуру обов’язково піддаються знезараженню спеціальними розчинами або ультразвуком після використання, але це призводить, нажаль, до їх зіпсування. Застосування герметичних контурів для штучної вентиляції легенів у новонароджених надає змогу проводити ефективну та безпечну вентиляційну підтримку хворих малюків, зменшує ризик травми легенів та судин головного мозку, попереджає інфекційні ускладнення. З

Далі життєво необхідно постійно стежити за пульсом та диханням недоношеної дитини. За контроль та підтримку дихання і серцебиття маленьких пацієнтів відповідає пульсоксиметр. Пульсоксиметр – медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові. Пульсоксиметр має спеціальний датчик, який приєднується до дитини та відслідковує на скільки відсотків кров насичена киснем.Він також показує частоту серцевих скорочень дитини, що є надзвичайно важливим у виходжуванні недоношених діток. 

Мета цього проєкту – забезпечення датчиками потоку, контурами та датчиком пульсоксиметра у відділення інтенсивної терапії новонароджених Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України. ІПАГ – це провідна науково-дослідна установа в державі у галузі охорони здоров’я матері та дитини, яка щорічно допомагає 25 тисячам жінкам та діткам. І без вашої підтримки нам не впоратись!

ID: 2794
Підтримали
Благодійна допомога
14.02.2017 10:40
741,19 грн.
Благодійна допомога
14.02.2017 10:37
101,96 грн.
Благодійна допомога
14.02.2017 10:35
51,01 грн.
Благодійна допомога
14.02.2017 10:25
319,14 грн.
Благодійна допомога
14.02.2017 10:24
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
У війни є зброя, не така очевидна, як ракетні установки, але не менш небезпечна: підвищення агресії в су…
Надія на повноцінне життя попри ДЦП
Підтримати
Здоров'я
Надія на повноцінне життя попри ДЦП
Ніколь зʼявилася на світ і не заплакала. З самого народження Ніколь бореться за своє життя. У рік і сім …
Спектроскоп для немовлят в Інститут педіатрії
Підтримати
Здоров'я
Спектроскоп для немовлят в Інститут педіатрії
Завдяки проєкту ми закупимо ближній інфрачервоний спектроскоп (NIRS) для Інституту педіатрії, акушерства…
Щоб близнюки посміхнулися. 6
Підтримати
Здоров'я
Щоб близнюки посміхнулися. 6
Допоможіть сестричкам зменшити біль та відчути себе здоровими! Люба має діагноз ДЦП, зовсім не може ходи…
Показати всі