Vodafone: Порятунок малюків у Чернівцях
Vodafone: Порятунок малюків у Чернівцях
Завершений

Vodafone: Порятунок малюків у Чернівцях

Розпочато: 27.08.2025
Чернівці
Завершений
Всього зібрано
159644,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
159644,00 грн.

Завдяки благодійній підтримці мобільного оператора Vodafone Україна, ми реалізуємо проєкт закупівлі аспіраторів для Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.   

Повномасштабна війна, розв’язана росією, суттєво ускладнила роботу українських пологових будинків. Через стрес, нестабільний доступ до медичної допомоги та евакуацію вагітних жінок – кількість передчасних пологів зросла.

Передчасно народжені діти – найменші, найвразливіші пацієнти. Їхні органи ще незрілі, вони не можуть самостійно дихати чи боротися з інфекціями. Для них критично важлива спеціалізована допомога в перші хвилини життя.

Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня* має відділення інтенсивної терапії на 9 ліжок, де щороку лікують близько 200 важких новонароджених, включно з дітьми-біженцями з прифронтових регіонів. Через навантаження часто одночасно лікують 10-12 немовлят.

Щоб стабілізувати дихання новонароджених у критичному стані, потрібні електричні аспіратори Atmos C261 – прилади для очищення дихальних шляхів. Їхнє використання – це перший крок до порятунку дитини.

У межах цього проєкту ми закуповуємо 2 аспіратори для цього відділення. Наявність індивідуального приладу для кожної дитини – це шанс зберегти життя.

Кожен врятований малюк – це перемога людяності та надії навіть у найтемніші часи.

*Повна назва лікарні: Обласне комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня".

ID: 10248
Підтримали
Vodafone Україна
27.08.2025 13:18
159644,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок за кроком до нових перемог!
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком до нових перемог!
У трирічного Даміра ДЦП. Регулярні заняття з фахівцями наближають його до здорового дитинства.
Тимур панічно боїться проколів пальчиків
Підтримати
Здоров'я
Тимур панічно боїться проколів пальчиків
Тимур завжди був активною дитиною: захоплювався рухливими іграми та комп'ютерними квестами, дуже полюбля…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Артурчик мріє заговорити та піти ніжками. 2
Підтримати
Здоров'я
Артурчик мріє заговорити та піти ніжками. 2
Артурчику 6 років, і весь цей час він хворіє на найтяжчу форму ДЦП. Від самого народження у малюка почал…
Показати всі