Врятуємо Данилка! 2 етап зборів
Врятуємо Данилка! 2 етап зборів
Завершений

Врятуємо Данилка! 2 етап зборів

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.07.2014
Дніпропетровська область
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

9-ти річний хлопчина Данилко вам вже знайомий, за допомогою УББ було зібрано кошти на медикаменти для хлопчика. Сім’я Данилки дуже вдячна за допомогу, але тепер хлопчику потрібно пройти наступний курс лікування «Віфендом». Мати Данилка знову просить про допомогу у небайдужих до чужої біди людей. Хлопчику потрібно пройти піврічний курс таблетованим препаратом, ціна лікування дитини надто висока для його сім’ї. Давайте знову допоможемо Данилку!


Данилко знаходиться на підтримуючій імунітет терапії препаратом «Інгарон», щоби не виникало важких хвороб він безперервно приймає даний медикамент, доза постійно зростає, як і ціна на препарат. У два роки у Данила діагностували важку форму первинного імунодефіциту – хронічну гранулематозну хворобу. З тих пір у хлопчика безперервно виникав рецидивуючий інфекційний синдром та прогресуючий перебіг мікобактеріальних інфекцій (генералізація БЦЖ-інфекції, рецидивуючі гнійні шийні лімфаденіти).

У 5-ти річному віці у хлопчика діагностували туберкульоз, і наступні півтора роки він проходив комплексну протитуберкульозну терапію. У 2011 році у зв'язку зі стійкою ремісією терапію скасували. Під час проведення в 2012 році УЗД була виявлена гранульома печінки, назначена і проведена операція.

Нещодавно у Данила виникло нове серйозне ускладнення. Мати хлопчика Тетяна помітила, що її син перестав ставати на ліву ніжку, а згодом почав жалітися на біль. Була проведена операція, після якої рана зовсім не загоювалась. Виникло нагноєння, хлопчику зробили нову операцію і почистила рану. Матеріал з ранки був відправлений на аналіз, і в результаті у Дані виявили небезпечний грибок – аспергіл. Цей грибок є збудником багатьох інфекційних хвороб. Данилкові назначали курс лікування сильним противогрибковим антибіотиком – «Віфендом», лікування розділили, на два етапи, перший-лікування інфузіями, а другий-таблетований прийом препарату.

Після проходження першого етапу лікування «Віфендом» Данилку стало набагато краще, ранка на ніжці вже добре загоїлась, але інфекцію не так легко побороти. Щоб повністю знищити грибок хлопчику потрібно приймати «Віфенд» в таблетках ще півроку. Добова доза прийому 1,5 таблетки, вартість 1 упаковки препарату на 14 таблеток – 10 тис грн. Сім’я Лищенко змогли назбирати коштів лише на місячний курс,лікування переривати неможна, інакше інфекція повернеться з новою силою. Для продовження лікування Данила ми відкриваємо збір на 2 упаковки, вартістю 20 тис. грн. Не залишимо хлопчину і на цей раз, підтримаємо його!

 

ПІБ: Лищенко Данило Олександрович, 27.07.2004 р.

Місто: Дніпропетровська область

Діагноз: Первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба

ID: 1026
Підтримали
Володимир Т.
23.08.2014 01:25
14997,00 грн.
Анна Войцеховская
22.08.2014 17:43
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2014 13:06
500,00 грн.
Благодійна допомога
20.08.2014 20:03
25,00 грн.
Володимир Б.
20.08.2014 17:16
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Подаруймо частинку доброти для Насті
Підтримати
Здоров'я
Подаруймо частинку доброти для Насті
Анастасія – це дівчинка, яка зʼявилася на світ на 40-му тижні вагітності. Під час пологів води були зеле…
Показати всі