Врятуйте сердечко Анюті Миненко!
Врятуйте сердечко Анюті Миненко!
Завершений

Врятуйте сердечко Анюті Миненко!

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
8108,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8108,00 грн.

Лист від тата:У нас с братом спадкова вроджена вада синдактилія пальців кінцівок. Із-за цього ні мені ні брату не вдавалося завести сім’ю. А дуже хотілось мати міцну велику родину. І ось у 42 роки я познайомився зі своєю Олею. І у нас 18 березня 2011 року народилась чудова донечка, наша Анютка. Щастю не було меж. Та ми ще не знали, що чекає нас попереду...

Ще під час вагітності на 22 неділі ми дізналися, що синдактилія передалась моїй Анюті. Коли донечці виповнився рік, нас відправили до відділення мікрохірургії. Лікарі оглянули пальчики і сказали, що операції можливі. Мені дуже не хотілося, щоб мою дитину спіткала моя доля і ми з дружиною з біллю в серці, погодились на оперування.

Операції було три. Проходили вони дуже важко. На животику вирізали клаптик шкіри та, як латочку, пришивали до розрізу між пальчиками. Після операційні періоди були дуже важкими. Дитина важко відходила від наркозу, дуже боліли ручки. Це дуже важко згадувати нам усім, але все це по заду.

Ми дуже вдячні всім лікарям і медперсоналу відділення. Зате, що не прийшлося коректувати жодного пальчика. У Анюти тепер по п’ять гарних пальчиків на ручках.
Тоді ми не знали, що це все не все. Тоді здавалося, що все страшне позаду, що нашу родину чекає щасливе і довге життя. Ми стали у чергу до дитячого садочка, стали ходити до хореографічного гуртка. Дружина вийшла на роботу. Життя було сповнено радісними сподіваннями.

Аня відставала у фізичному розвитку від однолітків, та ми списували це на поганий апетит, на жвавий характер, на те що пізня дитина, та ніяк не могли подумати, що причиною цьому є вроджена вада серця. На черговому медичному обстеженні, нам порадили звернутися до кардіолога. Кардіолог направив нас до ін.Амосова і тут нам поставили діагноз - вторинний дефект міжпредсердной перегородки...

Ця звістка була, як грім серед ясного неба. Але тоді ще була надія, що все буде добре і операція не знадобиться. Але, цього не сталось, с кожним обстеженням підтверджувалось зростання овального вікна. І 5 вересня цього року нас направили до операційного відділення. Від операції на відкритому серці ми відмовились категорично. Пам’ятаючи як дитина тяжко перенесла операції на пальчиках. Ми дізнались про операцію без розрізу грудної клітини та зупинки серця. Після огляду Ані, лікарі підтвердили, що така операція можлива. Але це потребує дуже великих коштів. Через те, що потрібно придбати внутрішньосерцевий імплант. Вартість імпланту (оклюдеру) - 102 613 грн, своїми силами та за допомогою всіх родичів ми зібрали 60 тис. грн.

Я працюю на «Київ Водоканал» отримую зарплатню близько 4 000 грн. Дружина вимушена була залишити роботу. Ще маємо не велике присадибне господарство, але цих коштів не вистачає, щоб зібрати. Звернутися більше нікуди, тому звертаємось до Вас, ВИ- наша остання надія. Я прошу всіх небайдужих допомогти врятувати мою єдину, таку бажану донечку, за яку ладен віддати своє життя!

З повагою і надією, тато Анечки.

 

ПІБ: Миненко Анна Володимирівна, 18.03.2011 р.н.

Місто: Київ

Діагноз: Вроджена вада серця- вторинний дефект міжпередсердної перетинки

ID: 2521
Підтримали
Благодійна допомога
08.10.2016 21:26
200,00 грн.
Благодійна допомога
04.10.2016 11:42
50,00 грн.
Віктор Мироненко
04.10.2016 11:39
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2016 21:57
30,00 грн.
ТАРАС КЕЛЕБАЙ
02.10.2016 17:41
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Тепло та захист для немовлят
Підтримати
Здоров'я
Тепло та захист для немовлят
Мета проєкту – закупити позиціонери, укладки, чохли для виходжування передчасно народжених малюків Черні…
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Покращимо майбутнє Мілани!
Підтримати
Здоров'я
Покращимо майбутнє Мілани!
Мілана хворіє на ДЦП, у неї спастична диплегія, еквіноварусна деформація ніг, збіжна косоокість та серце…
Життя, сповнене звуків, для Вероніки
Підтримати
Здоров'я
Життя, сповнене звуків, для Вероніки
Вероніка має важку ступінь втрати слухи, і їй необхідні потужні слухові апарати для того, щоб навчатися,…
Показати всі