Врятуйте сердечко Лілічці Калмазан
Врятуйте сердечко Лілічці Калмазан
Завершений

Врятуйте сердечко Лілічці Калмазан

Проект здійснює
Розпочато: 27.01.2016
Одеська область
Завершений
Всього зібрано
55074,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
55074,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Лілічці всього лише два з половиною рочки, а їй вже терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо-серцевого імпланта (спіралі), так як у неї вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки. Про цей недолік батьки знали від народження дитини. Лікарі давали надію, що вада може самостійно закритися без оперативного втручання, але зараз зрозуміло, що без операції не обійтися.

Кожні півроку Ліля проходила медичну комісію. Але постійні захворювання дитини ГРВІ, ГРЗ з високою температурою і прийомом антибіотиків змусили сім'ю приїхати на обстеження в м. Київ в НІССХ ім. Амосова. Провівши ретельне обстеження, лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що, на жаль без оперативного втручання недолік самостійно вже не закриється, а буде тільки збільшуватися. Це в подальшому може призвести до серцевої недостатності у дитини. І порадили до операції не відвідувати будь колективи, дитячий садок тощо, поменше спілкуватися з дітьми, щоб уникнути будь-яких вірусів. Лілічка необхідний внутрішньосерцевий імплант (спіраль), за допомогою якого серце дівчинки буде повністю здоровим. Але для сім'ї військового, який знаходиться в зоні АТО, сума на таку спіраль є непідйомною. За допомогою родичів, знайомих і товаришів по службі тата родині вдалося зібрати 50 000 грн. А ось решту суми в більш 50 000 грн їм не зібрати без нашої допомоги. Давайте разом допоможемо Лілічці мати здорове сердечко!

Лист від мами:

"Мене звуть Тетяна, ми живемо у м Білгороді-Дністровському Одеської області. Лілі 2,5 року. Ще в рік ми дізналися страшний діагноз – вроджена вада серця. ("Пальцевидна" аневризма перимембранозної частини міжшлуночкової перетинки з двома проривами на верхівці VSD). Лікарі пропонували спостерігатися кожні півроку в надії, що дефект закриється. Все було спокійно до тих пір, поки дочка в жовтні із задоволенням не пішла в садок. Вона відразу ж захворіла. Вихователі злякалися і відмовилися нас приймати – Лілія швидко втомлюється і до сну не витримує режим, починає плакати, з'являється нав'язливий кашель і задуха. Кардіологи теж заборонили нам відвідувати будь колективи, новорічні ранки тощо. На сьогодні вона живе в ізоляції від людей і інших дітей. Старший син ходить до школи і приносить нові віруси. Зараз вона знову захворіла. І з кожним разом все сильніше і вище температура, щоразу антибіотики. Більше зволікати з операцією не можна.

З'явилися зміни в серці – збільшується ліве передсердя. Ми припускали, що може бути операція і потихеньку збирали гроші, але коштів особливо не було. Я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною. Отримую допомогу 1 012 грн на місяць. Папа вже півтора року (на другій ротації) в зоні АТО. На його зарплату (близько 5 000 грн на місяць) треба було докуповувати форму і спорядження, відправляти продуктові посилки. Доводилося збирати гроші на оптику, запчастини для машин, бронежилети тощо. Ми звернулися в банки, але чоловікові відмовили в кредиті, бо вже на його ім'я оформлений іпотечний кредит, а мені видали тільки 12 000 грн. Звернулися до родичів і товаришів по службі. Завдяки їм нам вдалося зібрати 50 000 грн. Земний уклін їм усім. Але цього недостатньо. Залишилося зібрати ще більше 50 000 грн. Але взяти їх більше ніде. Надія тільки на добрі ваші серця і золоті руки лікарів.

Прошу всіх – відгукніться, подаруйте дитині здоров'я і радість спілкуватися з усім світом!

Із вдячністю, Лілія, мама і тато".

 

ПІБ: Калмазан Лілія Володимирівна, 15.06.2013

Місто: Одеська область

Діагноз: вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Oleg Muraviov
27.01.2016 13:12
390,00 грн.
Анонімна допомога
27.01.2016 13:09
300,00 грн.
Анонімна допомога
27.01.2016 13:02
100,00 грн.
Анонімна допомога
27.01.2016 12:59
200,00 грн.
Анонімна допомога
27.01.2016 12:56
500,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Сміх і радість – у лікарні
Якщо ви лежали колись у лікарні, згадайте: чи часто вас там супроводжував гарний настрій?
Підтримати
Здоров'я
Легше дихати. 2
У нас закінчуються пульсоксиметри. Запитів стало так багато, що не встигаємо купувати. І нам потрібна до…
Підтримати
Здоров'я
Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько
Турбуючись про своє серце, тепер ви можете ще й допомогти діткам з вродженими вадами серця. Медична лабо…
Підтримати
Здоров'я
Одужати заради сина!
Лізі Потроховой 29 років, її синочку Вадиму - 7 рочків. Все було добре, але в одну мить їх життя перевер…
Показати всі