Врятуйте сердечко Медвідя Івана!
Врятуйте сердечко Медвідя Івана!
Завершений

Врятуйте сердечко Медвідя Івана!

Проект здійснює
Розпочато: 21.12.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
20306,84 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20306,84 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Погляньте на цього усміхненного хлопчика! Дивлячись на нього, хочеться посміхатись і житти! Але, на жаль, він потребує нашої з Вами термінової допомоги. Це – Ваня, йому 8 років, від народження Ванічка зростав здоровою дитиною. Всі належні обстеження він проходив без проблем. Єдине, дуже часто хворів на простудні захворювання. Це маму Ванічки і насторожило. Вона вирішила зробити Вані УЗД серця, під час якого і було виявленно вроджену ваду серця – дефект міжперадсердної перетинки. Тепер Вані потрібна термінова операція із закриття вади.

Мама виховує хлопчика сама, з татом Вані вони давно розійшлись, і, на жаль, він не бере ніякої участі в його вихованні, навіть не сплачує аліменти. Мама самотужки змогли зібрати тільки 40 000 грн, а от решту – 49 880 грн без допомоги небайдужих людей їй не зібрати. Тому давайте разом врятуємо сердечко цього чудового хлопчика!

Лист від мами:
"20 січня 2008 року я народила здорового хлопчика Івана та до 8-річного віку була впевнена, що в мене росте здорова і щаслива дитина. Враховуючи те, що в нашому районі відкрили Міський дитячий кардіоревматологічний центр, я вирішила зробити Івану кардіограму, за результатами якої нам запропонували зробити ехокардіографію серця і виявили врождену вада серця. На консультації кардіохірурга я дізналася про методи лікування дефекта межпредсердної перетинки хірургічним і ендоваскулярним методом (за допомогою оклюдера). Лікар поінформував про переваги ендоваскулярного методу лікування, оскільки він не потребує довготривалої реабілітації та зупинки серця під час операції. Однак зазначений метод лікування потребує значних коштів. Тому по можливості я почала відкладати кошти на лікування. Але 13 квітня 2017 року в моїй сім ї трапилася біда...

Моя мама перенесла повторне гостре порушення мозкового кровообігу. Тому більша частина коштів, які я змогла зібрати та позичити, була витрачена на лікування і реабілітацію мами. Мій син Іван веде досить активний спосіб життя, добре вчиться, вивчає іноземні мови, любить спорт і активно займається танцями. Після поставленого діагнозу Іван не може в повній мірі займатися улюбленими танцями, і я зрозуміла, що я повинна і хочу дати дитині шанс на здорове життя без обмежень.

Я виховую сина сама і зважаючи на хворобу мами не маю можливості назбирати необхідну суму коштів власними силами. Я зібрала майже 40 000 грн. Тому я звертаюсь до всіх небайдужих людей з надією на допомогу зібрати необхідну суму коштів для проведення операції сину. Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. Та вірю, що добрих і небайдужих людей у цьому світі дуже багато!".

 

ПІБ: Медвідь Іван Анатолійович, 20.01.2008 р.

Місто: Київ

Діагноз: вродженна вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

 

 

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
05.01.2018 01:35
30,55 грн.
Анонімна допомога
05.01.2018 00:10
70,00 грн.
Анонімна допомога
05.01.2018 00:02
101,96 грн.
Анонімна допомога
04.01.2018 19:21
101,96 грн.
Анонімна допомога
04.01.2018 17:53
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Продовжити життя за двох! 3
Діма збирає мрії вже 8 років. Вони обов'язково збудуться! Варто лише йому стати на ноги.
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть вільно дихати!
Діана хворіє з народження, щороку вона потрапляла до лікарні із запаленням легенів, але діагноз "муковіс…
Підтримати
Здоров'я
Пилип вижив сам і допомагає іншим
Пилип в 16 років потрапив у страшну ДТП. Удар припав якраз на пасажирське сидіння, де знаходився хлопець.
Показати всі